Προς το περιεχόμενο

ΝΒΑ Insomnia Fantasy League


nikos21aek

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 3,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εχω πολυ καλες ελπίδες, ολοι οι τραυματισμοί βγήκαν νωρίτερα και πλεον σχεδον όλοι οι παιχτες μου ειναι οκ, κάποιοι έκαναν εξαιρετικες εμφανίσεις την προηγουμενη και αυτό λογικα θα εχουν καποια πτώση αλλά νομιζω ότι η ομάδα φορμαρίστηκε την κατάλληλη στιγμή. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα σε συναντησω στον τελικο αν χαλαρωσει λιγο ο χαρντεν  ο οποιος ειναι παικτης του 7/21 σουτ κανονικα, αλλα κ ο καβαϊς των 10 ποντων κ 5 ριμπαουντ πως γραφει 30αρες στο φαντασυ δεν εχω καταλαβει ακομα, μαλλον επειδη δεν τραβανε τα παππουδια παρκερ κ  ντανκαν, καποιος πρεπει να βαλει τους ποντους τους ε; καλα, δεν κανει τπτ φετο ουτε ο αγ αντωνης ουτε το χιουστον, απ τον 1ο γυρο εξω ειναι κ οι 2, σημειωστε το

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπήκαμε δυνατά στα π.ο. και ευτυχως χωρίς τραυματισμούς, τώρα αρχίζουν τα δύσκολα. 

ποια δυσκολα ρε...με την πτερυγα andy του ιπποκρατειου παίζεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα χα πει απο τον οκτωβρη δεν με πιστεψες...Βλεπω μπροστα ;)

τι μου χες πει?δεν θυμαμαι

Aγαπητε Andy,

αυτό το μήνυμα σας απόστελλεται διότι μόλις υπογράψατε την καταδίκη σας! Πέρα από 2-3 σοβαρούς τραυματισμούς όλο και κάτι θα τυχαίνει κάθε εβδομάδα!

 

Με εκτίμηση,

Η διαχειριστική ομάδα του Insomnia Fantasy League

το βρηκα τελικα... :(

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 χρονια με εχουν φαει οι τραυματισμοι ρε, ειδικα την 1η χρονια που πηγαινα τραίνο. Εχω εκπαιδευτεί πλεον, δεν με πιάνει τιποτα. Αλλά ακόμη και τώρα ο Φρυδιας εχει χασει κατα καιρους αγώνες απο μικροτραυματισμους ενώ και ο Aldridge μας κοψοχόλιασε.. Μη κοιτας που τα παιδιά βαζουν πανω από όλα την ομαδα. :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...