Προς το περιεχόμενο

ΝΒΑ Insomnia Fantasy League


nikos21aek

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε σεις, τους O γιατι τους κρατάτε σε 10 μέρες τελειώνει το παιχνίδι... Κλείδωσε ο άσσος, παμε για τελικό μάλλον με Patrick..Ας ευχηθούμε να έχει πολλους τραυματισμούς ως τότε. :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ασε ρε που επιασαν, ο AD επαιξε χθες κανονικα, την εγραψε παλι την 40αρα του :P

πρεπει παντως να τραυματιστει κανενας για να χει ενδιαφερον,

εχεις μαζεψει μωρη κουφαλα ενα σωρο 30αρηδες-40αρηδες, πως να γινει ντερμπυ; :P


κ κατι αλλο: 1ος δεν διαλεξες στο ντραφτ μιστερ; εγω τελευταιος, τεραστια αποσταση, αμα σε νικησω διεγραψε το λογαριασμο σου στο φορουμ κ μην ξαναμπεις ποτε, αυτο πρεπει να κανεις, λυπαμαι :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου τραυμάτισε τους παιχτες, εχει παραπάνω αγώνες, εχει και τον Καζινς να γράφει 54.. Οχι ρε παππου, δεν διαλεξα 1ος, 4-5ος πρεπει να διάλεγα, μην κοιτάς που αφησαν το Φρυδι και επαιρναν λιμπρονιδες κλπ. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο φλωρος.. Κατερρεουν ρε οι Blazers! Μπες να παιξεις ρε φλωρακι.. Με Μπαρνιανι με βλεπω. :-(

βασικα συγχαρητηρια στον πατρικ!πιστευω το εχει παρει..ο aldridge ρε ηδη παιζει χωρις δαχτυλο στο χερι.ειναι καιρο τραυματιας

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου τραυμάτισε τους παιχτες, εχει παραπάνω αγώνες, εχει και τον Καζινς να γράφει 54.. Οχι ρε παππου, δεν διαλεξα 1ος, 4-5ος πρεπει να διάλεγα, μην κοιτάς που αφησαν το Φρυδι και επαιρναν λιμπρονιδες κλπ. 

 

ελα ρε, τωρα ειδα τα ποστ, οκ αν διαλεξες 4ος-5ος εκανες καλη δουλεια κ εχεις κ πολυ καλη ομαδα, εγω πιστευω οτι εχεις καλυτερη απο μενα, αν σε κερδισω θα ναι αθλος, περα απο LMA, τελος δεν εχεις δικιο, ιδια παιχνιδια εχουμε, ακριβως, για δες καλυτερα

α, κ κατι αλλο, κ εγω εχω τραυματισμους, ολος κ καποιος δεν παιζει απο δω κ απο κει, η απωλεια του σβεντ ας πουμε στοιχιζει, 30αρες εγραφε ο τυπος τελευταια, δεν ξερω αν ειδες που κερδισε μονος του τον αγ αντωνη, στα ισια παιζεται το ματσαπ, αστις παπαριες... ε δικαιολογιες :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ελα ρε, τωρα ειδα τα ποστ, οκ αν διαλεξες 4ος-5ος εκανες καλη δουλεια κ εχεις κ πολυ καλη ομαδα, εγω πιστευω οτι εχεις καλυτερη απο μενα, αν σε κερδισω θα ναι αθλος, περα απο LMA, τελος δεν εχεις δικιο, ιδια παιχνιδια εχουμε, ακριβως, για δες καλυτερα

α, κ κατι αλλο, κ εγω εχω τραυματισμους, ολος κ καποιος δεν παιζει απο δω κ απο κει, η απωλεια του σβεντ ας πουμε στοιχιζει, 30αρες εγραφε ο τυπος τελευταια, δεν ξερω αν ειδες που κερδισε μονος του τον αγ αντωνη, στα ισια παιζεται το ματσαπ, αστις παπαριες... ε δικαιολογιες :P

 

Hayward, Aldridge, T.Jones :-( 

 

Αφου ξέρεις ρε, γκρινιάζουμε για να γκρινιαζουμε, αλλιως δεν έχει ενδιαφέρον :P

 

Πλεον οι παιχτες πρεπει να κανουν υπέρβαση και δυστυχως δεν υπαρχει περιθώριο αλλαγων αφου δεν γίνονται πολλοι αγώνες, ειδικά σημερα που θα βολευε να παιζονταν λίγοι ακομη.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...