Προς το περιεχόμενο

ΝΒΑ Insomnia Fantasy League


nikos21aek

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Chrisxxx κάνε ομάδα σου έστειλα πρόσκληση.Το πρώτο invite ήταν δοκιμαστικό όπως σου είχα πεί και είχα κάνει λίγκα άλλου είδους και δεν γινόταν να αλλάξω το είδος οπότε έκανα καινούρια λίγκα.Ε ρε συ σιγά μην κάτσεις να ταξινομήσεις τόσους παίχτες.Εγώ γύρω στους 60 έβαλα σε σειρά προτίμησης και οι υπόλοιποι θα είναι λότο τελείως.Θα μπορούμε να κάνουμε και αλλαγές στο ρόστερ με free agents(όσους περισσέψουν) οπότε απλά βάλε αυτούς που θέλεις με τη σειρά που τους θέλεις και θα είναι λίγο τύχη αν δεν το κάνουμε χειροκίνητα.Αλλά θα έχουμε και trades,θα υπάρχουν και οι free agents οπότε ότι και να σου κάτσει θα το διορθώσεις κάπως το ρόστερ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΟΚ άν στείλουν και οι patrickdrd,BLuE_PaNtHeR email να τους προσκαλέσω στη λίγκα και βρούμε και άλλον έναν μέχρι αύριο..

 

ΑΥΡΙΟ ΒΡΑΔΥ κατά τις 9 (10:30 έχει Heat-Bulls) θα έχουμε Draft.Αν μπορείτε να είστε όλοι online πείτε το τώρα για να κάνουμε χειροκίνητο ντράφτ και όχι τυχαίες επιλογές.Αλλά πρέπει να το πούνε ΟΛΟΙ ότι μπορούνε.Έστω και ένας αν δεν μπορεί το κάνουμε τυχαία.

 

Σκεφτείτε και κάποιος έναν τρόπο να βγάλουμε τα νούμερα με τη σειρά που θα διαλλεχτούν οι παίχτες αν κάνουμε χειροκίνητα draft.Έτσι θα διαλλέξουμε παίχτες:

1-2-3-4-5-6-7-8-8-7-6-5-4-3-2-1-1-2-3-4-5-6-7-8-8-7-6-5-5-4-3-2-1-1-2 κτλ κτλ

 

Απλά ποιός θα πάρει το 1,ποιός το 2,ποιός το 8 να βρούμε έναν τρόπο να το κάνουμε τυχαία.

 

Αν το βρούμε αυτό και βρούμε και άλλον έναν παίχτη ξεκινάμε και από σήμερα το draft με πόστ εδώ μέσα.Είναι τελείως offline το χειροκίνητο.Όποιος έχει σειρά να διαλλέξει παίχτη γράφει τον παίχτη που θέλει,μετά ο επόμενος,ο επόμενος κτλ κτλ κτλ και μόλις τελειώσουμε βάζω εγώ τους παίχτες που πήρε η κάθε ομάδα στην ομάδα τους και ξεκινάμε να παίζουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμπληρώθηκε 8άδα με τον theok2005.Ξεκινάμε να ντραφτάρουμε ή περιμένουμε μπας και βρούμε άλλους 2 να κάνουμε 10άδα;Εγώ πιστεύω είναι καλά 8 άτομα γιατί έχουμε χάσει και 5 βδομάδες.Μέχρι Δευτέρα βράδυ θα πρέπει να έχουμε ντραφτάρει για να μην χάσουμε και άλλη βδομάδα.

 

Βρήκα και αυτό για να βγάλουμε τη σειρά που θα διαλλέγουμε παίχτες.

 

Edit:Μάλλον γίναμε 9 με τον taroutatsou .Ψάχνουμε άλλον 1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λολ

Όχι βάλτε και συνιδιοκτήτη άμα θέλετε.

 

O 3c0r1z είναι ο 10ος οπότε αύριο θα γίνουν τα ντράφτ.Να το ξέρετε.Πείτε ώρες που βολεύουν μετά τις 6 το απόγεύμα από εμένα.

 

Όχι panther τι να πληρώσεις;Απλά να είσαι αύριο παρόν να διαλλέξουμε τους παίχτες και μετά να μπαίνεις μια φορά τη μέρα να φτιάχνεις την ομάδα σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω πει οτι θα εχω ετοιμη την ομαδα μου για το draft.

 

Αν έχεις αποδεχτεί την πρόσκληση στο λιγκ δεν αναφέρομαι σε σένα. Μιλάω για τους 2 που κατά πως φαίνεται δεν την έχουν αποδεχτεί κ για την μια ομάδα που φαίνεται κενή. Πάντως αν όντως υπάρχει (ή προκύψει) κενή θέση υπάρχει ένα φιλαράκι μου που ενδιαφέρεται.

 

Δεν το είπα για να προσβάλλω κανέναν! Μην παρεξηγούμαι. Απλά μια αποδοχή στην πρόσκληση μπορούν να κάνουν όλοι σε μισό λεπτό για να ξέρουμε που βρισκόμαστε. Είμαστε 8; 9; 10 ινδιάνοι; :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...