Προς το περιεχόμενο

ΝΒΑ Insomnia Fantasy League


nikos21aek

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

o Crisxxx και ο Αnubis13 είναι που δεν έχουν φτιάξει ομάδα και ο patrickdrd που δεν έχει δώσει email ακόμη.Εντάξει καλά είμαστε.Μέχρι αύριο το βράδυ θα είμαστε κομπλέ.

 

Βασικά άμα βγάλουμε τα νούμερα με την οποία θα διαλλέξουμε παίχτες ξεκινάμε και τώρα μέχρι να έρθει η σειρά όσων δεν είναι online.

 

Έχω πεί να τα βγάλω με τον DKNI αύριο αλλά άμα έχει κανένας καμμία ιδέα πως να τα βγάλουμε να την ρίξει.

 

7μιση έχει παοκ-αεκ άρα ή οποιαδήποτε ώρα μέχρι τις 7 ή μετά τις 8μισή.

 

Έλα μην δείς το τελευταίο μισάωρο παοκ-αεκάρα να ξεκινήσουμε 8 ούτως ή άλλως θα χάσετε.:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα λάθος υπολογισμό. :whistle: Το ματς ξεκινάει 7μισή άρα τελειώνει στις 9μισή. :fear:

 

Όσο για την πρόκληση δυστυχώς δεν με παίρνει να πω κάτι δεδομένων των νέων συνθηκών. Οψόμεθα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέχρι στιγμής nikos21aek,Chrisxxx,theok2005,taroutatsou,Anubis13 μπορούμε 21:30 το βράδυ ναι;

O 3cor1z είπε ότι μπορεί γύρω στις 20:00,ελπίζω να μπορεί και αυτός 9μιση.

Γράψτε και οι υπόλοιποι αν μπορείτε 9μιση και αν μπορούν όλοι 21:30 ξεκινάνε τα draft.

 

3co31z,DKNI,patrickdrd,Tilemaxx,Blue Panther γράψτε άμα είστε ΟΚ με αυτήν την ώρα.

 

Προσκλήσεις έχουν πάει σε όλους.Έστειλα και στον patrickdrd

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερωτση

Δηλαδη θα κανουμε manually τα draft?

Αρα δεν ειναι αναγκη να φτιαξουμε τη λιστα των παικτων? Γιατι δεν τους εχω βαλει σε σειρα ακομη (βασικα πως τους βαζεις σε σειρα? Εγω βρηκα μονο το κουμπακι sent to bottom, μην μου πειτε οτι πρεπει να κανω sent to bottom σε οσους δεν θελω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άν κάνουμε τα draft manualy δεν έχει κανένα νόημα να τους βάλεις σε σειρά.Αλλά αν χαλάσει σήμερα το manualy θα τα κάνουμε αύριο αυτόματα.Τους παίρνεις και τους σέρνεις σε όποια θέση θέλεις.Και όπως είπα και πριν επειδή γίνεται ένας τρελός χαμός επιλέξτε πρώτα PG βάλτε όσους θέλετε σε ψηλές θέσεις χωρίς να κοιτάτε νούμερο απλά να είναι ψηλά no1,no2,...,no20 μετά SG,SF,PF,C το ίδιο και μόλις είναι όλοι ψηλά πατήστε All και θα είναι όλοι οι παιχτες που θέλετε στις πρώτες θέσεις.Βοηθάει αυτό να τους έχετε και μπροστά σας πρόχειρους την ώρα του ντράφτ.

Λοιπόν θα βγάλουμε να νουμεράκια μια τώρα να ξέρουμε τι σειρά που θα διαλλέξουμε;

μπηκα κι εγω, τι κανω τωρα;

 

Πήγαινε my team Edit Pre-Draft Player Rankings και βάλε τους παίχτες που θέλεις ψηλά(παίρνοντας τον καθένα και σέρνοντας τον προς τα πάνω όπως είπα πρίν) να τους έχεις πρόχειρους στις 21:30 που θα διαλλέξουμε.Μπορείς εσύ 21:30;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

nikos21aek,Chrisxxx,theok2005,taroutatsou,Anubis13,3cor1z,DKNI είναι ΟΚ με 21:30

 

patrickdrd,Tilemaxx,Blue Panther μένουν να συμφωνήσουν.

 

μεσα κι εγω, αρκει να τελειωσει 10:30 να δουμε την ματσαρα ε; :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε θα διαλλέξουμε 10 άτομα από 15 παίχτες έναν έναν κιόλας.Μπορεί το πρώτο ημίχρονο να το βλέπουμε παράλληλα άμα είμαστε όλοι online.Άμα βγάλουμε τα νούμερα ξεκινάμε και τώρα σιγά σιγά να μην έχουμε τόσους πολλούς να διαλλέξουμε για το βράδυ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...