Προς το περιεχόμενο

ΝΒΑ Insomnia Fantasy League


nikos21aek

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έλα ρε τη στήλη ολόκληρη παίρνεις που είναι ο παίχτης.Βγάζει έναν σταυρό οπουδήποτε αλλού και να είσαι εκτός πάνω από το όνομα και την παίρνεις και την σέρνεις πιο ψηλά πιο χαμηλά όπου θέλεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α, τωρα καταλαβα, στην εχει ετοιμη την λιστα κ αν θελεις μπορεις να την τροποποιησεις, αυτο παιζει, δλδ κ ετσι τα αφηνεις, αν σ'αρεσουν, σωστα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε ναι.Λογικά αχρείαστο θα είναι γιατί θα κάνουμε manual draft.Αλλά βάλε κανέναν που σου αρέσει ψηλά να τον έχεις πρόχειρο μην τον ξεχάσεις.

 

Λοιπον παιδά ο DKNI έγραψε τα ονόματά μας σε μια τυχαία λίστα και τράβηξε ένα screenshot πριν λίγη ώρα(Στο ss φαίνεται και η ώρα).Σε 10-15 λεπτά από τώρα θα μπώ και θα ποστάρω ένα τυχαίο νούμερο.Η αντιστοιχία του νούμερου αυτού με την λίστα του DKNI θα βγάλει και την σειρά που θα διαλλέγουμε παίχτες.

 

Η επιλογή παιχτών θα γίνει τύπου snake.Δηλαδή όποιος πάρει το no1 και διαλλέγει πρώτος τον 1ο του παίχτη θα διαλλέξει τελευταίος τον 2ο του παίχτη παίχτη και ξανά πρώτος τον 3ο του παίχτη.Και αυτός που θα πάρει το no10 θα διαλλέξει πρώτος τον 2ο του παίχτη.Δηλαδή η σειρά θα πάει κάπως έτσι:

 

1-2-3-4-5-6-7-8-9-10-10-9-8-7-6-5-4-3-2-1-1-2-3-4....

 

Μπαίνω σε 10 λεπτά και γράφω ένα τυχαίο νούμερο και ο DKNI θα ποστάρει το ss του και θα γράψει την σειρά που θα διαλλέξουμε παίχτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατσε, τι σημαινει το "manual";

 

δεν θα χρειαστει να περιμενουμε τις 9:30;

 

θα γινεται οποτε διαλεξει αυτος που ειναι η σειρα του,

θα περιμενουμε να διαλεξει ο επομενος κλπ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε ναι αυτό σημαίνει.Ξεκινάμε και από τώρα σιγά σιγά άμα έχει σειρά κάποιος και είναι online γράφει παίχτη μετά ο επόμενος μετά ο επόμενος κτλ κτλ.Απλά στις 21:30 θα είμαστε όλοι ONLINE ταυτόχρονα στο chat της λίγκας μας στο ESPN και θα διαλλέγουμε μπαμ μπαμ.Μόλις και οι 10 ομάδες έχουν από 15 παίχτες φτιάχνω εγώ χειροκίνητα τις ομάδες και ξεκινάμε.Εγώ λέω να ξεκινήσουμε σιγά σιγά από τώρα έτσι γιατί είναι πολλοί παίχτες και θα μας πάρει πολύ ώρα το βράδυ.Απλά το βράδυ να είμαστε ΟΛΟΙ ΟΝLINE να συνεχίσουμε από όπου κόλλησε τώρα και να τελειώσουμε μπαμ μπαμ.Και έχει και Χιτ Μπουλς :-D

 

Λοιπόν το τυχαίο νούμερο είναι αυτό:

randomnumbergeneratorch.png

 

6 2 0 1 9 7 5 4 3 8

 

Σειρά του DKNI να γράψει την αντιστοιχία του αριθμού με τη λίστα του για να βγούν τα νούμερά μας.Καλή τύχη σε όλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1)theok2005

2)patrickdrd

3)Blue Panther

4)3c0r1z

5)Chrisxxx

6)Tilemaxx

7)DKNI

8)Anubis13

9)taroutatsou

10)nikos21aek

 

Λοιπόν ο theok2005 ξεκινάει και διαλλέγει παίχτη και γράφει και ποιός διαλλέγει μετά για να μην μπερδευόμαστε.Μέχρι την σειρά μου μάλλον θα κολλήσουμε γιατί έχω δουλειά 3 με 5 αλλά όσους και να τελειώσουμε μέχρι το βράδυ καλά θα είναι.

 

Μια χαρά παίχτες θα πάρουμε.Αυτοί που θα πάρουν τα πρώτα υπερμπουριά θα διαλλέξουν μετά από πόση ώρα ενώ εμείς θα πάρουμε δύο ψιλομπουριά σίγουρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λες εδώ ποιόν θέλεις.:P

Μόλις διαλλέξουμε όλοι θα φτιάξω εγώ χειροκίνητα τις ομάδες.Στο πρώτο πόστ στο ρόστερ ομάδων θα γράφω όσους έχουν διαλλεχτεί από τους υπολοίπους όσο είμαι online για να μην τους ξαναδιαλλέξει και άλλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...