Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v1


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλά βρε δεν το έκανες track online; εγώ με το που το είδα να μπαίνει στον Ελληνικό χώρο άρχισα τα τηλέφωνα :)

ασε με παω για διαρρηξη λεμε! :D

ελεγα κι εγω, amazon=εγγυηση, και, same-day-delivery απο amazon = ακομα πιο εγγυηση απ την ιδια την εγγυηση (μουτζες, ντοματες κλπ) :D

 

αντε, οπως ηρθανε τα πραγματα σου δινω αβατζο δυο μερες. κανε οτι προλαβεις :D

 

α, εχω και ολα τα day1 και special edition να ερχονται απο το game.uk, μιας και το amazon ειχε μονο τα απλα..

αλλη περιπετεια αυτη... γαμω τη microsoft (που μας γραφει στα @@ της) , και γαμω και τα πρακτορεια τους μεσα!! :D

 

 

p.s. ευχαριστω παιδες, και στα δικα μας (ολωνωνε! :D)

@Κυριακος: για το forza, εχω ηδη κανει ειδικη αναλυση απο την πολυθρονα μου. βασικα, οτι θελεις να ρωτησεις, μαλλον μπορω να στο απαντησω απο τωρα lololol

 

ενα καλο stream 720p/60 με καλο παιχτη που βλεπω συνηθως, μαλλον εχει παει για υπνο αυτος τωρα...

αλλα αυτη τη στιγμη παιζουν αυτα, για οποιον θελει να παρει μια γευση:

http://www.twitch.tv/bbh_vostik

http://www.twitch.tv/inigomontoya

http://www.twitch.tv/streamerhouse

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

α, και κατι αλλο... βασικα εχω παραγγειλει 2Χ forza.

ενα με την αρχικη στο amazon, και την LCE οταν βγηκε απο το game.

οποτε, λογικα, θα εχω ενα vanila forza που μου περισσευει, αν καποιος ενδιαφερεται και δεν γουσταρει digital downloads κλπ (ειναι και 35gb download)

 

edit:

υ/γ

ξερει κανεις ρε μαγκες πως θα γινει να δουλεψει το smartglass xbone ειτε σε ios ειτε σε android ?

και τα δυο marketplace δεν με αφηνουν να το κατεβασω.. τι διαολο? :D

Επεξ/σία από p3tran
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρε κι ο Τζο το κουτί του

 

 

 

Και άλλο ένα ξεκούτωμα, από το νότιο ημισφαίριο αυτό

 

 

 

Ειδικα ο Τζο μεγαλος οπαδος του Kinect :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

The sheep και πετραν!!!καλορικα τα εργαλεια :D !!ευχομαι να τα λιωνεται με τις ωρες και να μας μεταφερετε τις εντυπωσεις σας καθημερινως απο εδω και στο εξης. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειδικα ο Τζο μεγαλος οπαδος του Kinect :P

Ασε, περιμένω πώς και πώς τα reviews του από το Χ1 για τα Kinect games. Τα reviews του για το Dragon Ball και το Steel Battalion ήταν έπη :D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λιγη σημασια εχει για την ελλαδα , καθως ελλαχιστοι θα μπορεσουν να χρησιμοποιησουν τα TV features, αλλα δειχνει το επιπεδο του σχεδιασμου του Χ1 , καθως και το ποσο σκεφτεται εκτος αμερικης.

 

Xbox One TV Integration Broken For UK & Europe: Sky 50Hz Stutter

 

One of the most heavily advertised features of the Xbox One is its ability to integrate live TV feed from your set-top box, be it terrestrial (Freeview HD), satellite (Freesat or Sky) or cable (Virgin Media) broadcast. However, since receiving their consoles yesterday, a number of British owners have complained about the TV integration feature being broken, due to the introduction of judder with 50Hz content.

 

http://www.hdtvtest.co.uk/news/xbox-50hz-201311233468.htm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει κανενας link για το πως να setaρεις το Χ1 να ξεκιναει αυτοματα και την τηλεοραση και το στερεο; Δεν μπορω με τιποτα να βρω το μενου για αυτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λινκ? lol, μιλαμε εισαι τελειως flintstones :D

 

λες: "xbox, settings", "tv settings"

 

εναλλακτικα, λες "xbox, help (my prehistoric ass)" :D

 

 

 

 

 

p.s.

βλεπω και ο udontneed to know, xbone early adopter. μωρε μπραβο..!

 

απλα να ενημερωσω, οτι μεχρι στιγμης ΔΕΝ υπαρχει ουτε ενα app το οποιο να εχει region ip ban.

τι σημαινει αυτο? βαζεις locale USA και παιζει μπαλα σε ΟΛΑ. even american footbal tvtvtv αν το θελει κανεις αυτο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α, και κατι αλλο... βασικα εχω παραγγειλει 2Χ forza.

ενα με την αρχικη στο amazon, και την LCE οταν βγηκε απο το game.

οποτε, λογικα, θα εχω ενα vanila forza που μου περισσευει, αν καποιος ενδιαφερεται και δεν γουσταρει digital downloads κλπ (ειναι και 35gb download)

 

edit:

υ/γ

ξερει κανεις ρε μαγκες πως θα γινει να δουλεψει το smartglass xbone ειτε σε ios ειτε σε android ?

και τα δυο marketplace δεν με αφηνουν να το κατεβασω.. τι διαολο? :D

εχω δωσει λινκ μερικες σελιδες πιο πισω, δεν ξερω αν δουλευει ακομα

αλλα τι να το κανεις δουλευει μονο αν ειναι στο ιδιο ip range, κοινως στο ιδιο home lan

και αυτο με την τηλεοραση και το στερεο δεν ειναι εκει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο με την τηλεοραση και το στερεο δεν ειναι εκει

δηλαδη αυτο θες να κανεις?

 

www.youtube.com/watch?v=UcGg41tNyEI

 

8)

 

αν δε το βρηκες ακομα, να ρωτησω αυτον που εκανε το βιντεο να μου πει, ή περιμενε αυριο που θα παραλαβω :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Rumor: A New Version Of Xbox One Coming In First Quarter Of 2014

 

Microsoft has launched the Xbox One and now according to a rumor, the company is preparing to launch a new version of Xbox One in the first quarter of the next year. Microsoft has sold 1 million Xbox One units only in 24 hours after launch in over 12 countries.

 

Reported by DigiTimes, Microsoft is perhaps planning to introduce a new version of Xbox One in the first quarter of 2014, claims Taiwan-based supply chain makers who have been dealing with the shipments of Xbox One. The suppliers say they have been asked to begin the shipments of new version of Xbox One in Q1 2014.

 

“Shipments of Xbox One from the manufacturing side began at one million units a month in the third quarter and monthly shipments have been increasing in the fourth quarter”, say the suppliers.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...