Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v1


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

χμμμμ μου φαινεται πλεον οτι για να παρεις achievements πρεπει να εισαι online. Tερματισα Ryse και BF4 και επειδη δεν εχω ιντερνετ δεν μου εβγαλε ουτε ενα achievement

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

χμμμμ μου φαινεται πλεον οτι για να παρεις achievements πρεπει να εισαι online. Tερματισα Ryse και BF4 και επειδη δεν εχω ιντερνετ δεν μου εβγαλε ουτε ενα achievement

Μήπως ξεκλειδωθούν μόλις μπείς online? Γιατί και το Steam έτσι δουλεύει.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χμμμμ μου φαινεται πλεον οτι για να παρεις achievements πρεπει να εισαι online. Tερματισα Ryse και BF4 και επειδη δεν εχω ιντερνετ δεν μου εβγαλε ουτε ενα achievement

Ελιωσε εντελως ο Προβατος.

Γι αυτο εισαι εξαφανιαζολ απο το φορουμ; :P

μα ουτε ενα ποστ αντιπαραθεσης PS4 vs X1 ;

Ελεος δηλαδη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

OFFICIALLY ΠΛΕΟΝ...

 

LET THE GENERATION BEGIN!!

 

jblnanyMPIC76Z.jpg

 



Καλορίζικο και από εμένα.Καλό λιώσιμο και λιώσε και κανένα λάστιχο στη forzaρα για εμάς που δεν μπορούμε να έχουμε κονσόλα τώρα :cry:  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οποιος εχει στην κατοχη του τν κονσολα ας ποσταρει κανενα σκρεεν απο τα gamez..πειτε εντυπωσεις στα ποσα fps τρεχει το καθε game,απο γραφικα τι λεει κτλπ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Microsoft gives free game to those with faulty Xbox Ones

 

After a small number of customers received botched Xbox Ones, Microsoft has decided to reward these early adopters by offering them a free game to make up for the frustration of having to wait and send the faulty unit back.


As reported by Polygon, an Xbox customer care e-mail said that those who've received defective consoles will be able to pick up a free game of their choice from four Microsoft published titles: Dead Rising 3, Forza Motorsport 5, Ryse: Son of Rome and Zoo Tycoon.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πετράν μπες Skype απ' το One να κάνουμε μια κλήση να δούμε πως δουλεύει. Λογικά εγώ απ' το PC θα σε βλέπω 16:9 HD, αν έχεις και εσύ 24άρα σύνδεση. Καλορίζικο το μηχάνημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκανα register την κονσολα στο xbox.com και μου εβγαλε μετα

 

Request Service: Replacement service for hardware malfunctions is available for this device at no charge through the standard warranty expiration date of Feb 5, 2016.

 

wtf?? Πανω απο 2 χρονια?

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παμε μωρη τρελα ms σε ολα μπροστα! για να βλεπουμε ποιος τελικα σεβεται τον καταναλωτη.

 

είναι αυτές τις ειδήσεις που χάνουν στο δρόμο οι SONY fans.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...