Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v1


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ρε συ Udontneed2know αλλαξε το και καντο Uonlyneed2troll σου ταιριαζει καλυτερα....

αυτο ειναι δουλεια του moderating team, οπως αλλωστε κανουν στο neogaf που τοσο θαυμαζει ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά τα μαλλιά, ρε γαμώτο, πότε θα αρχίσουν να φαίνονται λίγο ρεαλιστικά; Uncanny valley, here we come είναι αυτή γενιά, όπως φαίνεται.

Tress Fx δηλαδη?:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι μια αρχή, ξέρω 'γώ; Ξέρω ότι είναι δύσκολο κι ακριβό υπολογιστικά, αλλά πλέον, με τόση δουλειά που πέφτει στα πρόσωπα, κάποια πράγματα κάνουν μπαμ όταν δεν είναι στο ίδιο επίπεδο ρεαλισμού. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αχααχαχαχαχχα καταλαβα οτι εγινε επιτελουε το ιντερνετ σπιτι μου οταν επαιζα φιφα και ξαφνικα αρχισαν να ξεκλειδωνουν achievements απο Ryse και BF4 

Petre ετοιμασου για ΚΙ να δουμε και πως παει ονλαιν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω περιμενω πως και πως το quantum break.Θελω να δω πως θα συνδυαζει τηλεοπτικη σειρα με video game.Ελπιζω τοτε να πεσουν πολλες κωλοτουμπες απο αυτους που λενε για υπερβολικες cut-scenes κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φοβερη παντως η εικονα απο το Quantum Break...με τοση λεπτομερεια στις εκφρασεις του προσωπου.Και ειμαι σιγουρος οτι θα δουμε κατι πολυ ποιοτικο οπως με το Alan Wake.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

wtf.... δεν πάμε καλά ...δεν πάμε καθόλου καλά όμως....

Mόνο που δεν ισχύει το συγκεκριμένο. Αλλά αν περίμενες από το συγκεκριμένο troll να βάλει την σωστή είδηση σώθηκες.

http://www.engadget.com/2013/11/26/xbox-one-voice-privileges-can-disappear-temporarily-for-excessi/?utm_medium=feed&utm_source=Feed_Classic&utm_campaign=Engadget&ncid=rss_semi

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...