Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v1


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παίδες καλησπέρα, έχω μια ερώτηση. Ψήνομαι να πάρω 2 κάρτες των 4200 πόντων κ να τις περάσω στο λογαριασμό μου στο one. Γίνετε ή είναι συμβατές μόνο με το store του 360?

τσου , εγω το εκανα με μια 800αρα και δεν λειτουργει, το ποσο ειναι στο 360 αλλα οχι στο one. Μπορεις να βαλεις πιστωτικη μεσω της κονσολας με μια ψευτικη διευθυνση της χωρας στην οποια υποτιθεται οτι ειναι η κονσολα σου δηλωμενη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το xboxone εξακολουθει να μην σε αφηνει να συνδεθεις μεσω του δικτυου σου με το pc σου ωστε να παιξεις μια ταινια απο τον σκληρο του pc.Που τρεχει συμπτωματικα windows,ναι αυτα που τα φτιαχνει η ιδια εταιρια με το xbox!Αλλα δεν ειναι συμβατα!Το 2013!Η microsoft εξακολουθει μετα απο τοσα χρονια να μην σε αφηνει να κανεις κατι τοσο εξεφτελιστικα απλο οπως το να διαβασεις ενα σκληρο δισκο μεσω ενος (pc ουσιαστικα) xbox.Mπορει κανεις να απαντησει γιατι αυτος ο περιορισμος?Νομιζω οτι ξερω εγω.Για να παρεις λογαρισμο gold και να βλεπεις τις ταινιες σου απο το netflix και τα υπολοιπα αναλογα.Ειμαι λαθος?

 

Και υποστηριζει και dlna αλλα απ οτι ακουω πρεπει να το στειλεις το video απο ΑΛΛΟ dlna player!οτιναναι..

 

Α,και η λυση του να πας στο pc να βρεις το xbox σαν συσκευη και να πατησεις play to:xbox και μετα να τρεχεις απο δωματιο σε δωματιο για να αλλαξεις video προσβαλει τη νοημοσυνη μου τουλαχιστον.

 

Το ps4 τι κανει σε σχεση με αυτο? Γιατι αν σε ενδιαφερει να streamαρεις απο το pc σου μαζι με το xboxone χρειαζεται να αγορασεις και ενα media player.Eνω εχεις αγορασει ολοκληρο pc (xboxone)..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν ανταπτορας λειτουργει μεταξυ MK και κονσολας. Ελπιζω να βγαλουν και για το PS4 συντομα, δε τη παλευω BF με χειριστηριο.

Οι σκληροί άντρες στα δύσκολα με το χειριστήριο φαίνονται! :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.youtube.com/watch?v=WdVOSpmUx9g#t=27

 Χβ1 που υποστηριζει keyboard,mouse,DS4,Xb360 pad

Amen! φωνάζουν οι racing-fans που τα χουν σκάσει για Fanatec τιμονάκι κι έφαγαν άκυρο στο Forza 5...papeipa μας έφτιαξες τη μέρα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Amen! φωνάζουν οι racing-fans που τα χουν σκάσει για Fanatec τιμονάκι κι έφαγαν άκυρο στο Forza 5...papeipa μας έφτιαξες τη μέρα...

δεν το βλεπω να δουλεψει το force feedback κλπ στα τιμονια του 360.

και οπως και να'χει το fanatec το πουλησα πριν κατι μηνες.

εντυπωσεις απο το thrustmaster TX 458 απο Δευτερα 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πηρες xbone? αν ναι, να σου πω πως να αγοραζεις full priced games (69.99ε εχουν στο ραφι) με 44ε

Οχι αγαπητε δεν πηρα,απλα μου εκανε εντυπωση η συγκεκριμενη κινηση της Ms. Και απλα το ανεφερα σαν πληροφορια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...