Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v1


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι αυτό σκοπεύω να κάνω αλλά σκέφτομαι μην το προπαραγγείλω κάνω την κατάθεση και μου πουν σε μια εβδομάδα εξαντλήθηκαν και δεν έχουμε για εσένα κομμάτι. Την κατάθεση δεν πρέπει να την κάνω πριν με ειδοποιήσουν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ετσι ακριβως οπως τα λεει ο φιλος ειναι...ρε τα τζιμανια του ebw δωστε μας τα λεφτα και καποια στιγμη θα σας το στειλουμε!

 

Τουλαχιστον ο Κλωτσοβολος που ειχε κανει κατι παρομοιο προσεφερε μια αξιολογη εκπτωση!

 

Μακρυα φιλε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα πάρω αύριο τηλέφωνο να μάθω και θα σας ενημερώσω καθώς και το one day που γράφει διαθέσιμο δεν θέλει κατάθεση μπορείς να το πάρεις αντικαταβολή ή απευθείας από το κατάστημα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα πάρω αύριο τηλέφωνο να μάθω και θα σας ενημερώσω καθώς και το one day που γράφει διαθέσιμο δεν θέλει κατάθεση μπορείς να το πάρεις αντικαταβολή ή απευθείας από το κατάστημα!

Ναι αλλα γιατι 700 ευρω ομως?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μόνο με προπληρωμή γίνεται το συγκεκριμένο πακέτο, μίλησα μαζί τους και ρώτησα το εξής αν υπάρχουν πίσω από εμένα 50-70 άτομα και περιμένουν να εξυπηρετηθούν ενώ οι κονσόλες που υπάρχουν διαθέσιμες είναι 30 εγώ θα πρέπει να περιμένω νέες παραλαβές και εσείς θα έχετε πάρει τα χρήματα, η απάντηση ήταν πως αν θέλετε να είστε στην σειρά προτεραιότητας κάντε προπληρωμή, αλλά και πάλι η σειρά προτεραιότητας είναι κάτι το οποίο δεν μπορεί να παρακάμψουμε...


Πάντως τελικά ρώτησα το εξής αν βάλω σήμερα τα χρήματα θα το έχω σε 9-14 μέρες και μου είπε από την ώρα που θα δούμε την πληρωμή θα το έχουμε σε 9-14 εργάσιμες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα μην φανε εχουμε γλαροσουπα ...Προπληρωμη χωρις να σου εξασφαλιζει οτι θα το παρεις ειναι μαλακισμενη τακτικη των καταστηματων .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν δεν έφτανε και αυτό αλλάξαν και την τιμή http://www.ebw.gr/el/product/279285/0885370664393-MICROSOFT-XBOX-ONE-500GB-WITH-FIFA-14-UK-SPEC , όχι ότι θα το αγόραζα από αυτούς μιας και δεν έχω τις καλύτερες εμπειρίες από το συγκεκριμένο κατάστημα αλλά λέμε... Παιδιά το xbox από amazon uk είναι pal έτσι; Μιλάω για το official που πουλάει το amazon uk και όχι από μαγαζιά μέσα σε αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν δεν έφτανε και αυτό αλλάξαν και την τιμή http://www.ebw.gr/el/product/279285/0885370664393-MICROSOFT-XBOX-ONE-500GB-WITH-FIFA-14-UK-SPEC , όχι ότι θα το αγόραζα από αυτούς μιας και δεν έχω τις καλύτερες εμπειρίες από το συγκεκριμένο κατάστημα αλλά λέμε... Παιδιά το xbox από amazon uk είναι pal έτσι; Μιλάω για το official που πουλάει το amazon uk και όχι από μαγαζιά μέσα σε αυτό.

βρε λεβεντη κανε οτι σου ειπα μπες στο site κανε κανονικα την παραγγελια με το link που ανεβασα πιο πανω και βαλε αντικαταβολη ή να περασεις απο το καταστημα...ουτε προκαταβολες ουτε τπτ! ετσι δεν θα εχεις να φοβηθεις κατι...επισης οι κονσολες ειναι απο γερμανια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν δεν έφτανε και αυτό αλλάξαν και την τιμή http://www.ebw.gr/el/product/279285/0885370664393-MICROSOFT-XBOX-ONE-500GB-WITH-FIFA-14-UK-SPEC , όχι ότι θα το αγόραζα από αυτούς μιας και δεν έχω τις καλύτερες εμπειρίες από το συγκεκριμένο κατάστημα αλλά λέμε... Παιδιά το xbox από amazon uk είναι pal έτσι; Μιλάω για το official που πουλάει το amazon uk και όχι από μαγαζιά μέσα σε αυτό.

+ αυτο

http://www.ebw.gr/el/product/241698/0711719268475-9268475-Console-Sony-Playstation-4-%28PS4%29-500GB-8GB-BD-ROM-including-DualShock-controller-wireless-%5Bbk%5D

 

Πωωωωωωωωωωω Ελεος !!!!!!!!

Και μετα σου λενε στηριξτε τα Ελληνικα μαγαζια

Την τσεπη μας ποιος θα στηριξει ηθελα να ξερα. Μονο ο Στουρναρας μας σκεφτεται :P

Καλα κανω και για 2 ευρω ακομη διαφορα αγοραζω απεξω.

Αμαζον και παλι αμαζον

Αντε και....................

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...