Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v1


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ετσι γραφει. παντως αν ειναι οπως το fifa (ms day1 bundle), δεν περιεχει bluray αλλα μια χαρτινη συσκευασια που εχει ξυστό απο πισω, και με το ξυστο κανεις το d/l.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε ρε μερικοι εδω μεσα δεν καταλαβαινετε... δειτε το link που ανεβασα πιο πανω και τελειωσε το θεμα! δεν ειναι πυρηνικη φυσικη!

Βλέποντας το link που έδωσες είδα ότι λέει κατόπιν παραγγελίας αν ο προμηθευτής έχει διαθεσιμότητα και μπήκα στον κόπο να ξαναρωτήσω το ebw και η απάντηση ξέρεις ποιά ήταν ότι επειδή πλέον τελείωσε και δεν υπάρχει κομμάτι εμφανίζονται αυτές οι δύο επιλογές και άμα το παραγγείλεις έτσι θα το πάρεις στην επόμενη παραλαβή...η οποία μπορεί να είναι όταν το φέρουν όλοι. Άμα ήταν να στο έφερναν μέσα σε τόσες λίγες μέρες δεν θα σου είχαν την ίδια έκδοση 715 ευρώ(http://www.ebw.gr/el/product/279285/0885370664393-MICROSOFT-XBOX-ONE-500GB-WITH-FIFA-14-UK-SPEC) απλά οι άνθρωποι σου λένε υπάρχουν διαθέσιμα με 715 άμα θέλεις είσαι κορόϊδο και τα παίρνεις αλλιώς περιμένεις....μέχρι να έρθουν οι νέες παραλαβές που ποιός ξέρει πότε θα 'ναι μπορεί και όταν έρθουν και στους άλλους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ετσι γραφει. παντως αν ειναι οπως το fifa (ms day1 bundle), δεν περιεχει bluray αλλα μια χαρτινη συσκευασια που εχει ξυστό απο πισω, και με το ξυστο κανεις το d/l.

 

d/l =download? χαχαχα αν ειναι ετσι να το βαλουν στον πατο τους ,και το παρηγγειλα ..:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο τη μια δεν μπορεις να το πουλησεις το forza αν θες, αλλα απο την αλλη αν εχεις σκοπο να παιζεις forza, δεν θα χρειαστει ποτε να ψαξεις το δισκακι...

 

αντε, με γειες! B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tι με γειες την ακυρωσα ...Σιγα μην δεν εχω το δισκακι .Θα το ξαναπαραγγειλω μονο του ...Ασε που γουσταρω να βαζω-βγαζω δισκακι ,δεν καταλαβες :) .Ειναι το τελετουργικο εναρξης παιχνιδιου στην κονσολα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tι με γειες την ακυρωσα ...Σιγα μην δεν εχω το δισκακι ...

ουπς! παιδια, δεν θελω να παρω κανεναν στο λαιμο μου. εαν ειναι κριτηριο αγορας/ακυρωσης, δε ρωτατε καλυτερα? απλα, ΑΝ ειναι οπως στα day 1 πακετα, τοτε ναι, θα ειναι ξυστο οπως το δικο μου απο κατω. μπορει ομως και να προσθετουν μονοι τους το game εαν δεν ειναι day 1 απο την ms. και τοτε, μπορει να ειναι ειτε καρτελα ειτε δισκακι..

 

fifa3qf8h.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω ψηθει ασχημα να τσιμπησω το μηχανακι.

 

Μηπως ξερουμε την επισημη ημερομηνια κυκλοφοριας? Ο λογος που ρωταω και θελω να αποφυγω προ-παραγγελιες ειναι οτι εχω επιστροφη φορου σε συγκεκριμενα μαγαζια και θελω να το παρω με εκδοση ειδικου τιμολογιου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...