Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v1


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχουν ηδη σταλει καποια email σε καποιους χωρις να κανουν register στην συγκεκριμενη σελιδα.

Τωρα βαση ποιας λογικης , κανεις δεν ξερει , λενε λογω BF4 κτλ κτλ.

Αλλα παλι απο λιγο που το κοιταξα, οσοι πηραν email ηταν Αμερικανοι...θα δειξει μεσα στις επομενες μερες φανταζομαι.

Παντως εκανα register στο παραπανω link

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πραϊτε, ψαχτο! εγω ειμαι και στο αμερικανικο μαρκετπλεης, με αμερικανικες διευθυνσεις κλπ.

 

αυτοι, δεν εννοουνε να παμε να γραφτουμε... εννοουνε οτι με καποιο τροπο τσεκαρουν το gamertag σου στο live εναντι του αντιστοιχου origin id. και εαν δουνε bf4, προχωρανε.

 

και θυμασαι την πρωτη μερα που σε ρωταγα απο το τσατ γιατι σκατα δεν μπηκε με το origin account που εχω και χρησιμοποιω στο pc, εκει πχ που εχω registered και το bf3 premium.

 

ε, να γιατι!!! γιατι στο origin id μου που εχω στο pc, εχω χρηιμοποιησει αλλο email απο αυτο που εχω στο xbox live account μου..

και προφανως στο bf4 xbone πηγε και πηρε το account που ειναι δεμενο με το xbox live, οχι με το (βρωμο)pc :D

 

ΨΑΞΟΥ, ΝΑ ΨΑΧΤΩ, μπας και γινει κανα μαγικο σημεραυριο!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες καλησπέρα, έχω καλά και κακά νέα. Η κονσόλα έφτασε το μεσημέρι σε άριστη συσκευασία και σα καινούργια. Έγινε αντικατάσταση του disk drive. Τα κακά νέα είναι τα εξής. Αν η κονσόλα έχει χαλάσει μετά της 31 του Δεκέμβρη του 2013 δε παίρνεις το free game που είχαν πει. Συγκεκριμένα μόλις μίλησα με το support και μου είπαν πως ισχυειε μέχρι τη παραπάνω ημερομηνία και μόνο εάν η κονσόλα είναι day one edition( day one έχω). Επίσης ισχυειε μόνο βάση του συστήματος Microsoft exchange (το οποίο σημαίνει ότι εδινες στοιχεία πιστωτικής κάρτας σου δεσμευαν 500 ευρώ εστελνες πίσω την ελαττωματική κονσόλα και επερνες πίσω καινούργια με το free game, Εάν δε η κονσόλα δεν ήταν χαλασμένη ή απλά δε τους εστελνες πίσω την υποτιθέμενη χαλασμένη κονσόλα απλά σου τράβαγαν τα 500 ευρώ που είχαν δεσμεύσει νωρίτερα).

Το μόνο δωράκι που πήρα ήταν ένας μήνας live. Ξενέρα μπορώ να πω ... Αυτά τα ολίγα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μόλις γύρισα από ebw με ένα xbox one στα χέρια μου! Προχτές το παρήγγειλα στα 545 ευρώ με το fifa και σήμερα το έχω, από ο,τι μου είπαν έκαναν μεγάλη παραλαβή και έχουν αρκετές κονσόλες...Καλό κάψιμο!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μόλις γύρισα από ebw με ένα xbox one στα χέρια μου! Προχτές το παρήγγειλα στα 545 ευρώ με το fifa και σήμερα το έχω, από ο,τι μου είπαν έκαναν μεγάλη παραλαβή και έχουν αρκετές κονσόλες...Καλό κάψιμο!

 

καλό gaming!!! :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

As some of you are asking, we are doing a limited technical test. It is not a beta, and we don't have any beta news at the moment.

 

oh shit! τοτε ωρα να δω αν υπαρχουν τιποτα χάρες να εξαργυρωσω.. 8)

 

 

p.s.

με γειες κωστη!

αρα ο holyman ειχε δικιο για τα κομματια στο ebw... κουφαλιιιτσα holyman... ;D

 

 

**edit**

SHEEP!!

σου εβγαλε εσενα τη σελιδα που λεει "you qualify" και απο κατω ολους τους ορους χρησης (alpha agreement), να πατησεις "I agree"?

Επεξ/σία από p3tran
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μόλις γύρισα από ebw με ένα xbox one στα χέρια μου! Προχτές το παρήγγειλα στα 545 ευρώ με το fifa και σήμερα το έχω, από ο,τι μου είπαν έκαναν μεγάλη παραλαβή και έχουν αρκετές κονσόλες...Καλό κάψιμο!

Και εγω το ιδιο ,σημερα πηρα το οne απο το ebw και τωρα μου κανει update :) Απο οτι μου ειπαν εκει τα παιδια γνωριζουν για το insomnia κτλ ...Παντως στην αρχη που το εβαλα μου εκανε εντυπωση που οταν με ρωτησε που μενω ειχε 4-5 χωρες και οχι την Ελλαδα .Αnyway η κονσολα ειναι κουκλι και το χειριστηριο φοβερο .Το κακο ειναι οτι πηγα public να παρω και κανενα παιχνιδι να δοκιμασω και το ryse,forza δεν τα ειχανε πια ,οποτε προς το παρον εχω μεινει με το fifa το οποιο πρεπει να κατεβει .Θα δοκιμασω να παω αυριο public Αθηνα μηπως ειμαι πιο τυχερος .

Τhanks στον Holyman ..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ρε! ενα εξτρα forza 5 (regular edition) εξακολουθω και εχω εγω. αμα το θελει κανεις... φίου!

οσο για το fifa, αν ησουνα ο polakis, θα ησουνα κομπλε ηδη :D

αντε με γειες!

 

 

 

------------------------------------------
 

 

I contacted a representative from EA directly and he confirmed to me that the alpha test would begin on Friday, January 17th with emails and codes all being sent out to the qualifying individuals then. He also confirmed that this test would be exclusive to Xbox One users.

http://moreconsole.net/titanfall-beta-sign-ups-are-apparently-here/

ε ρε και να γινει κανα θαυμα, αυριο παρασκευη μεγαλη η χαρη σου κλπ κλπ :D

Επεξ/σία από p3tran
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα το κανει download και γραφει installing και ειναι στο 1%,μαλλον τα κανει ταυτοχρονα .Αν το σβησω και το ανοιξω αυριο θα συνεχισει απο εκει που σταματησε ξερεις κανεις ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α, καλα, δε στα ειπα αυτα... οταν εχεις να κανεις download το game, και το game εχει ηδη και patch, πρωτα κατεβαινει το patch και μετα το game. με λιγα λογια, το 1% download δε λεει κατι. εκτος αν το αλλαξανε ηδη αυτο, αλλα δε νομιζω..

αστο κι εσυ ανοιχτο ρε παιδακι μου να δεις και αμα παιρνει φωτια! τι θες να το κλεισεις ακομα δεν το ανοιξες?

επρεπε να κατεβασεις πρωτα το killer instinct που ειναι και μικρουλι, ωστε να εχεις κατι να κανεις μεχρι να κατεβει το ποδοσφαιρακι..

ή μαλλον, μπορεις να το κανεις και τωρα.. ;)

και πηγαινε στα options (που μαλλον ετσι ειναι default, δεν θυμαμαι ομως) και βαλε το power mode σε αυτο που ειναι κλειστο μεν αλλα κανει downloads και installations κλπ για το μελλον..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bασικα τωρα εχω φαει κολλημα με τα λαμπακια στο xbox και στην camera γιατι σε καποια φαση ηταν πιο φωτεινα μετα το εκλεισα και το ξανανοιξα φωτιζουν στην αρχη εντονα και μετα πεφτει η φωτεινοτητα τους ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ρε συ, κανουν dim μετα απο λιγο να μη σου μπαινουνε στο ματι.

γενικα, αντι να ανχωνεσαι εσυ, αστο ανοιχτο απο τωρα και για καμια βδομαδα μεχρι να βαρεθεις, να ανχωνεται εκεινο αντι για σενα ;D

τι g/t εχεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα ναι κανουν dim αλλα αν το κλεισεις και το ξανανοιξεις δεν θα επρεπε να επανελθουν ? Τελος παντων ,μπηκα στο profile μου και με το που μπηκα εγιναν φωτεινα παλι !! Τι να πω ...Το dashboard εχει εσενα black background ? Το θυμομουν πριν το κλεισω οτι ηταν αλλο χρωμα στο φοντο ή κανουν πουλακια τα ματια μου σιγα σιγα λογω κουρασης .Δεν ξερω αν αλλαζει βεβαια γιατι θα μου αρεσε να βαλω ενα αλλο χρωμα απο το μαυρο .

wishmaster77


Απο οτι βλεπω και οι ρυθμισεις σε σχεση με του ps4 διαφερουν .Το rgb full δεν κανει για τηλεοραση και δημιουργει υπερκορεσμο .Εσυ Πετρο σε ποιο bit colour το εχεις βαλει ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...