Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v1


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

36 bits per pixel, rgb limited, και κατευθειαν κατσε τρεξε το screen calibration tool.

φαινεται απλο, αλλα ο τυπος που το εχει φτιαξει ειναι ο ενας απο τους δυο (που δεν θυμαμαι τωρα πως τον λενε) που εχουν φτιαξει αυτο το επαγγελματικο πακετο calibration, και απλα ετυχε και δουλευει στη microsoft.

 

σ'εκανα add και σου στειλα και invite

 

------

χαχχαχα (ασχετο, αλλα) εν τω μεταξυ, απο την ωρα που μου εγραψε οτι ειμαι accepted για την alpha του titanfall και μου εβγαλε και το nda να υπογραψω, μιλαμε το bf4 δεν το βγαζω απο μεσα με την καμια!!! αυριο ξεκινανε, και μεχρι να μαθω σταματησανε και οτι δεν στελνουνε αλλα κλειδια, εκει, μεσα!! θα λιωσει το δισκακι μεσα στο xbone, αναμμενο να φαινεται!! ελα μωρη πουτανιαρα EA, δωσε! χαχαχαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τι διαφορα εχει ενας follower απο εναν friend? Aυτο που μου εστειλες εσυ Πετρο με εκανε να σε βλεπω σαν follower και μετα σε εκανα και add σαν friend .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι διαφορα εχει ενας follower απο εναν friend? Aυτο που μου εστειλες εσυ Πετρο με εκανε να σε βλεπω σαν follower και μετα σε εκανα και add σαν friend .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οποιον γουσταρεις, τον κανεις follow. πηγαινε εκει στη μαλακια που λεει activity feed και θα καταλαβεις..

εκει ειναι σαν τον τοιχο με τα νεα ποσταρισματα του facebook, μονο που ειναι το τι κανανε αυτοι που ειναι friendlist σου, και αυτοι που εχεις κανει follow, επειδη ετσι γουσταρεις. (πχ οποιον developer ξερεις το tag του)

follower που κανει follow back, γινεται friend. αλλιως παραμενεις ..stalker του, σε αυτα που εχει δημοσια.

επισης υπαρχει αλλη μια κατηγορια/κατηγοριοποιηση, οι favorites, οπου δηλωνεις οποιον θελεις και τους παρακολουθεις σαν ξεχωριστο γκρουπ. δεδομενου οτι υπαρχουν αρκετες επιλογες privacy/online, αυτες οι κατηγοριες εχουν νοημα. παρ'ολα αυτα περιμενω οτι θα αλλαξουν αρκετα μετα το πρωτο μεγαλο update.

 

α, επισης για το αλλο που ρωτησες πριν, τα χρωματα στο dashboard, παλι απο εκει, (activity feed), πατας στο my profile και πας στα choose color κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πορνη electronic arts! στειλε μωρη ξεφτιλισμενη τον κωδικο γαμω το κερατο σου μεσα!!!

 

εχμμ ηθελα να πω, εδω και λιγη ωρα εχουνε αρχισει και αποστελλονται κλειδια για το titanfall alpha test. οψομεθα..

:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα τσιμπησα dead rising 3 και φυσικα forza 5 .Τo ryse δεν το ειχα και το παρηγγειλα ...Αντε να δουμε .Αν παιζει κανεις dead rising co-op να μου πει .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα τσιμπησα dead rising 3 και φυσικα forza 5 .Τo ryse δεν το ειχα και το παρηγγειλα ...Αντε να δουμε .Αν παιζει κανεις dead rising co-op να μου πει .

και στο ebw εχουν παιχνιδια για xbox one δεν χρειαζοταν να πας public!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φαινεται οτι θα εχει γέλιο -εως πολυ γελιο, αλλα νομιζω εχει ενα προβλημα αυτο το ..console exclusive..

βγαινει κανα-δυο βδομαδες πριν απο ενα αλλο console exclusive

 

παντως φαινεται οτι οποιος διαολος το σκεφτηκε αυτο το παιχνιδι, σιγουρα θα πετυχει να φερει τις γυναικες μας ενα βημα πιο κοντα στην αποδοχη των ...κλασσικων αξιων (fps/tps κλπ)

άξια τα 40$ :D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

FORZA HORIZON 2     -> μεσα στο 2014

 

αν και το εχω γραψει εδω και πολυ καιρο, νομιζω τωρα ειναι η πρωτη φορα που κατι επισημο λεγεται...

συγκεκριμενα,

 

ultima_leakxdbxz.png

(διαβαστε και τι λεει ο adam baker, για εξτρα γελιο ;) )

 

 

οποτε μαγκες, ζητω ο ρουφιανος!!
intro1.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

FORZA HORIZON 2     -> μεσα στο 2014

 

 

 

οποτε μαγκες, ζητω ο ρουφιανος!!

intro1.jpg

 

 

 

Μη μου πεις οτι αυτό είναι εικόνα απο game. Πραγματικά μη μου το πείς.

 

Ω Θεέ!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο fifa παταω να παιξω online friendly και μου βγαζει το μηνυμα "

Your gamer profile does not have the correct permissions to access this feature

 

Εχω gold συνδρομη .Στο forum της EA βλεπω το εχουν και αλλοι ,ξερει κανεις τι ειναι ?

 

Τελικα οκ απλα ηθελε λιγο χρονο να ενεργοποιηθει στην ΕΑ γιατι εβαλα την gold συνδρομη οταν ειχα ανοιχτο το παιχνιδι .Εκλεισα το xbox το ξανανοιξα και επαιξα και online .Κολλημα το fifa στο online ειχα χρονια να παιξω ..

 

Μου εχει κανει εντυπωση παντως οτι δεν εχει επιλογη για close application ,παρα μονο παταω το xbox button και βγαινει στο home .Oταν δε ξανανοιξω την κονσολα το fifa φορτωνει στο κεντρικο παραθυρο μονο του σαν background process .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...