Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v1


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το season pass δυσκολα να το εγκαταλείψουν αλλα εξαρχής ήταν σίγουρο ότι δεν είχε μικροπληρωμες το πιθανότερο είναι να βγαλουν ρομπότ σε dlc και έτσι και καινούργια lvl δεν ξέρω δεν το έχω πολύ παρακολουθήσει το θέμα ποσα lvl έχει τώρα, αληθεια κανα story mode θα έχει? Η είναι μόνο arena?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα το πρωι μου εστειλαν μηνυμα απο το ebw οτι η πρωτη παραγγελια που ειχα κανει για το one νομιζω με το forza μεσα και την ειχα ακυρωσει γιατι ηταν dlc (λες και αυτο που πηρα τελικα με το fifa δεν ηταν dlc ) ειναι ετοιμη στο καταστημα αν θελω τελικα να το παρω .Ενταξει προφανως δεν ξερουν οτι πηρα αλλο bundle ..Λοιπον οποιος θελει ας παει να παρει ..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ελα, zapeee, βρηκα κι αλλο κολπο που μυριζει nextgen..

 

χτες βραδυ, ειχα βαλει forza και ετρεχα εκει κατι στα rivals.

πατησα pause, αλλα μετα αποφασισα να το κλεισω, οποτε πατησα στο pad "console off"

 

σημερα λοιπον ανοιξα την κονσολα, εκανα sign-in κανονικα, πηγα στο feed, ειδα ποιοι ειναι μεσα κλπ, και μετα ειπα "δε βαζω forza να συνεχισω?"

πατησα λοιπον το εικονιδιο του forza, και ΤΣΟΥΠ! το παιχνιδι αμεσως με πηγε ακριβως εκει που το ειχα κλεισει χτες βραδυ, pausαρισμενος πριν το hairpin. 8)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα το ανακαλυψες αυτο ? χαχαχα
Αμα ειστε καλα παιδια θα σας πω τι γινεται και με τα λαμπακια του power button και της καμερας γιατι και ποτε dimαρουν ..Θυμασαι Πετρο ?

Οριστε η απαντηση ειναι εδω αλλα σκεφτειτε το πρωτα :P

 

 

Φως δωματιου 

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

p3tran αυτό που λες λογικά είναι με το standby mode και το resume game ? που λέει ακόμα ότι είναι σε beta στάδιο ,το είχα δοκιμάσει τις προαλες να δω αν λειτουργεί και παίζει μια χαρά, γυρνάς σπίτι λες ένα xbox on και μπαίνεις κανονικά στο παιχνίδι όπου και αν το είχες αφήσει και συνεχίζεις!  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...