Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v1


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

βασικα περα απο το always on line, δεν "αλλαξαμε" και τιποτα.

 

ακομα και σημερα, οτι games εχουνε βγει στο xbone και οτι προκειται να βγει μεχρι το τελος του χρονου ειχε προαποφασιστει απο την εποχη του matrick.

αυτο που εκανα εγω, ειναι να κοιταξω ποια ειναι η κυρια που εχει αναλαβει το broadcast θεμα του xbone, αυτη η nancy tellem, και ειδα οτι προκειται για μια απο τις πιο ισχυρες γυναικες στο χωρο του θεαματος. και αυτη ειπε οτι "τα πιο καλα στουντιο στις 5 ακρες του κοσμου, ψαχνουνε να δημιουργησουνε το επομενο νεο πραγμα στα interactive shows", και μετα ειπε και για το halo show, και μετα spielberg κλπ. βεβαια εμεις τοτε κρατησαμε μονο το watercooler απο αυτα που ειπε..

 

το γεγονος οτι η ms τα εκρυψε αυτα κατω απο το χαλί μετα απο το ..ξεσπασμα, δεν παει να πει οτι κατηργησε κιολας αυτα τα project...

προσωπικα περιμενω καποια στιγμη πολυ καλα νεα απο αυτο το κομματι που αφορα την κονσολα.

 

επισης στην παρουσιαση βλεπεις ενα μηχανακι το οποιο κανει multitasking και γενικα ξεφευγει απο αυτα που ξερουμε και περιμενουμε απο τις παιχνιδοκονσολες, και μαλιστα ενα ολοκληρο χρονο μετα, κανεις αλλος δεν κανει τα ιδια ουτε καν βρισκεται κοντα στο να τα κανει..

 

για αυτο ειπα κιολας, ειδικα οσοι το εχετε παρει ηδη (και δεν βλεπετε πλεον δρακους) καλο ειναι να ξαναδειτε το reveal.. ειδικα το πρωτο μερος. αν και τα υπολοιπα, δεν ειναι και αυτα ασχετα.. πχ σκαει ο ΕΑ στην πιστα, και ανακοινωνει "νεα, μακροχρονια στρατηγικη συνεργασια EA-MS". κατι σημαινει αυτο. το ιδιο και με την acti. κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

για τσεκαρετε (συντομα) αυτο:

 

 

Xbox.com

 

 

screenshot2014-05-22azmuu4.png

 

εγω το εχω ηδη αγορασμενο και δεν μπορω να το τσεκαρω, αλλα πρεπει να ισχυει σημερα.

ειναι ενα πολυ καλο γκολφακι με twist τα powerups σε εξοπλισμο, βοηθους και abilities.

ειναι πολυ καλο για το chilldown μετα τα διαφορα σφαγεια, και παιζει και asynchronous online με ολους σας τους φιλους.

 

edit

το τσεκαρα εγω λοιπον, και φαινεται οτι το powerstar golf πηγε σε κατασταση free to play, και αγοραζεις τις πιστες (εφ οσον δεν το ειχες αγορασει ολοκληρο οταν επωλειτω ετσι.)

οποτε λογικα παει το game free, και το καθε course set στα $5,99

 

edit2

και για οσους ηδη εχουν αγορασει τη φουλ εκδοση, ενα νεο σετ πιστες που κυκλοφορησε, ειναι ...δωρεαν.

ολα καλα λοιπον!

Επεξ/σία από p3tran
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικα περα απο το always on line, δεν "αλλαξαμε" και τιποτα.

 

ακομα και σημερα, οτι games εχουνε βγει στο xbone και οτι προκειται να βγει μεχρι το τελος του χρονου ειχε προαποφασιστει απο την εποχη του matrick.

αυτο που εκανα εγω, ειναι να κοιταξω ποια ειναι η κυρια που εχει αναλαβει το broadcast θεμα του xbone, αυτη η nancy tellem, και ειδα οτι προκειται για μια απο τις πιο ισχυρες γυναικες στο χωρο του θεαματος. και αυτη ειπε οτι "τα πιο καλα στουντιο στις 5 ακρες του κοσμου, ψαχνουνε να δημιουργησουνε το επομενο νεο πραγμα στα interactive shows", και μετα ειπε και για το halo show, και μετα spielberg κλπ. βεβαια εμεις τοτε κρατησαμε μονο το watercooler απο αυτα που ειπε..

 

το γεγονος οτι η ms τα εκρυψε αυτα κατω απο το χαλί μετα απο το ..ξεσπασμα, δεν παει να πει οτι κατηργησε κιολας αυτα τα project...

προσωπικα περιμενω καποια στιγμη πολυ καλα νεα απο αυτο το κομματι που αφορα την κονσολα.

 

επισης στην παρουσιαση βλεπεις ενα μηχανακι το οποιο κανει multitasking και γενικα ξεφευγει απο αυτα που ξερουμε και περιμενουμε απο τις παιχνιδοκονσολες, και μαλιστα ενα ολοκληρο χρονο μετα, κανεις αλλος δεν κανει τα ιδια ουτε καν βρισκεται κοντα στο να τα κανει..

 

για αυτο ειπα κιολας, ειδικα οσοι το εχετε παρει ηδη (και δεν βλεπετε πλεον δρακους) καλο ειναι να ξαναδειτε το reveal.. ειδικα το πρωτο μερος. αν και τα υπολοιπα, δεν ειναι και αυτα ασχετα.. πχ σκαει ο ΕΑ στην πιστα, και ανακοινωνει "νεα, μακροχρονια στρατηγικη συνεργασια EA-MS". κατι σημαινει αυτο. το ιδιο και με την acti. κλπ

για το halo , λες τη σειρα του showtime? :unsure:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H visceral εδειξε χτες για πρωτη φορα το επομενο παιχνιδι της στους δημοσιογραφους.

 

visceral1esufb.png

 

οποτε, περιμενουμε νεα..

Dead Space 4???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ή battlefield θα ειναι ή battlefield με μπατσους.

θα δουμε συντομα.

το dead space πηγε παγκιτης λογω μη-πωλησεων.

 

Ε, το τρία ήταν μέτριο αν και το dlc έδωσε υπόσχεση για συνέχεια, που πιστεύω σύντομα θα το δούμε και αυτό.

 

XONE με DS4 θα είναι Must buy!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιβεβαιωμενο πλεον!!!

 

Χτες κατεθεσε η ms trademark για αυτο που αρκετοι απο εμας ζηταγαμε ολοκληρη την προηγουμενη γενια απο τη microsoft

 

b14eyFs.png

 

για οσους δεν γνωριζουν, μιλαμε για το αριστουργημα του Yukio Futatsugi στο πρωτο xbox.

iSJLsB1.png

 

ή μαλλον, πλεον μιλαμε για την συνεχεια του στο xbone!! 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις τελειωσα το Ryse και απορω πραγματικα με τον κοσμο και τις βαθμολογιες στα reviews. Αν αυτο ηταν μια βαρετο,με επαναληπτικες μονομαχιες και ξεπετα τοτε τι να πω; Φερτε μου και αλλες τετοιες ξεπετες!

Γραφικα: Check

Story: Check

Μονομαχιες : Check ( Μια χαρα Hack and slash και με ωραιο συστημα μαχης ηταν τι repetitive και μακακιες διαβασα δεν λεγεται, τι περιμεναν το diablo?? )

Το μονο κακο που βρηκα ειναι οτι ηταν πολυ μικρο! Eλεος δηλαδη με αυτα που εχω διαβασει.. Μακαρι να δουμε αρκετο dlc ή το δευτερο καποια στιγμη σχετικα συντομα. Θα ξεκινησω mp τωρα να δω αν λεει..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις τελειωσα το Ryse και απορω πραγματικα με τον κοσμο και τις βαθμολογιες στα reviews. Αν αυτο ηταν μια βαρετο,με επαναληπτικες μονομαχιες και ξεπετα τοτε τι να πω; Φερτε μου και αλλες τετοιες ξεπετες!

Γραφικα: Check

Story: Check

Μονομαχιες : Check ( Μια χαρα Hack and slash και με ωραιο συστημα μαχης ηταν τι repetitive και μακακιες διαβασα δεν λεγεται, τι περιμεναν το diablo?? )

Το μονο κακο που βρηκα ειναι οτι ηταν πολυ μικρο! Eλεος δηλαδη με αυτα που εχω διαβασει.. Μακαρι να δουμε αρκετο dlc ή το δευτερο καποια στιγμη σχετικα συντομα. Θα ξεκινησω mp τωρα να δω αν λεει..

 

Άσ' το Daydreamer όταν τα λέγαμε όλα αυτά όσοι το είχαμε τελειώσει launch κάποιοι που το βλέπανε στο Youtube μας λέγανε ότι κάναμε λάθος...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άσ' το Daydreamer όταν τα λέγαμε όλα αυτά όσοι το είχαμε τελειώσει launch κάποιοι που το βλέπανε στο Youtube μας λέγανε ότι κάναμε λάθος...

 

Ρε συ ή μεγαλωσα και χαζεψα ή πραγματικα η νεα γενια απεχει πολυ απο το τι θεωρειται καλο παιχνιδι απο τα δικα μου standards. Οκ δεν ειπα οτι ειναι η επιτομη του gaming αλλα με αυτα που διαβαζα στα διαφορα reviews ειχα πραγματικα πιστεψει οτι προκειται για μια ξεπετα.. Τι να πω δεν ξερω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...