Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v1


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

At home with Xbox One

As an Xbox Live Gold member, you can share the benefits of Xbox Live Gold with others while they’re using your Xbox One console in your home. Friends and family can simply create their own account and gamertag on the console, which gives them the ability to enjoy Xbox Live online multiplayer gaming.

Friends or family members with their own gamertags coming over to play? No problem. They can log in and play online multiplayer games, even if you sign off.

 
Με άλλα λόγια, όχι, δε χρειάζεται κι ο αδερφός του Gold. 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια πηρα ρεφενε με τον αδερφο xbox one και titanfall εγω εχω λογαριασμο στο Live silver να το κανω χρυσο θα μπορει να παιζει online  o αδερφος με δικο του account? ποια χωρα να δηλωσω στην αρχη?

Θα μπορείτε να παιζετε με 1 gold account αρκει στο προφιλ που θα ειναι gold να προσθεσετε τον δευτερο λογαριασμο σαν οικογενειακο.

 

Χωρα αν εχεις πιστωτική σου προτεινω Αμερική αλλιώς αν δεν εχεις βαλε ευρωπαικη χωρα να εχει ευρώ για να μπορείς να αγοράζεις καρτες από Ελλάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια πηρα το battery and charge kit μαζι με χειρηστηριο τωρα για το δευτερο χειρηστηριο εχω επαναφορτιζομενες μπαταριες θα φορτιζουν ομως μεσω usb?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια πηρα το battery and charge kit μαζι με χειρηστηριο τωρα για το δευτερο χειρηστηριο εχω επαναφορτιζομενες μπαταριες θα φορτιζουν ομως μεσω usb?

Λογικά θα φορτιζουν κανονικά δεν θα εχεις προβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σκεφτομαι να παω για αγορα xbox one

(στο κοντινο μελλον αν ολα πανε καλα )

 

σκεφτομαι για αγορα φυσικα μονο της κονσολας (400ευρω)

βλεπω οτι στην φετινη e3 ηταν πολυ μαχιμη και με κερδισε...τα 2-3 παιχνιδια αποκλειστικα που εχει ειναι ελκυστικα..

το θεμα ειναι πως δεν εχει βγει στην επιφανεια κανενα συμβαν περι υπερθεμανσης ή ελλατωματος και καπως ειμαι επιφυλακτικος..

τελος αν δεν το αγορασω στο κοντινο μελλον,θα αγοραστει οταν βγουν και τα ''σπασιματα'' της κονσολας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...