Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v1


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συγνώμη αν έχουν απαντηθεί νωρίτερα αλλά δεν έχω παρακολουθήσει όλο το thread. Είμαι κοντά στο να κάνω pre-order και έχω τις εξής απορίες:

 

1. Ο xbox 360 wired controller, είναι συμβατός με το One?

2. Ξέρουμε τίποτα για υποστήριξη keyboard ή/και mouse?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

είναι ενα απο τα πράγματα που με κάνει να κολλάω στο να μην πάρω χ1 και να παρω ps4. ενς λόγος που σταμάτησα να παιζω σε pc και ξανα αρχισα σε κονσόλα είναι ότι όλοι παίζουν με τον ίδιο μοχλό.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν πράγματι υπάρχει αντάποτρας τέτοιος για το One, ζήτημα είναι να τον έχει πολύς κόσμος και εξίσου ζήτημα είναι να λειτουργεί καλά, αν κρίνω από αντίστοιχα πράγματα που υπήρχαν για 360. Δε νομίζω πως υπάρχει λόγος να προβληματίζεσαι ιδιαίτερα γι' αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το browsing ελπίζω να υποστηρίζεται. Για τα παιχνίδια, επειδή προέρχομαι απο το PC gaming, δεν μπορώ να διανοηθώ πως παίζεται fps με controller...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το browsing ελπίζω να υποστηρίζεται. Για τα παιχνίδια, επειδή προέρχομαι απο το PC gaming, δεν μπορώ να διανοηθώ πως παίζεται fps με controller...

 

 

Ολα μια συνηθεια ειναι ..

Εγω δεν μπορω να διανοηθω να παιζω fps στο pc με cheaters για αντιπαλους. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το browsing ελπίζω να υποστηρίζεται. Για τα παιχνίδια, επειδή προέρχομαι απο το PC gaming, δεν μπορώ να διανοηθώ πως παίζεται fps με controller...

Πανευκολο(με τα νεα χειριστηριο ευκολοτερο).Σκεψου οτι οι περισσοτεροι παιζουν με controlers στο BF4 κ τα υπολοιπα γνωστα multiplayer fps.

Ολα θεμα συνηθειας ειναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ο xbox 360 controller receiver(Δεν ειναι αυθεντικος το ξερω αλλα πιστευω για το μοχλο του 360 τουλαχιστον θα κανει ετσι δεν ειναι?) για το pc που στην ουσια μπορεις να συνδεσεις ασυρματα το μοχλο του xbox360 κανει και για τον μοχλο του xbox one ή αυτος θελει αλλον receiver?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ο xbox 360 controller receiver(Δεν ειναι αυθεντικος το ξερω αλλα πιστευω για το μοχλο του 360 τουλαχιστον θα κανει ετσι δεν ειναι?) για το pc που στην ουσια μπορεις να συνδεσεις ασυρματα το μοχλο του xbox360 κανει και για τον μοχλο του xbox one ή αυτος θελει αλλον receiver?

Προς στιγμήν του one μόνο με καλώδιο. Δεν υπάρχει receiver που να το υποστηρίζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...