Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v1


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παμε μωρη τρέλα MS! Τιναξε τους ολους στον αερα!!!

 

.... μετα τον τραγελαφο παρουσιασης της SONY που ηταν ενα τεραστιο ετοιμάζω κατι BIG αλλα ολα ειναι υπο σκεψη. Ουτε ο Τσιπρας δεν γραφει τετοια ΘΑ στο προγραμμα του....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παρτε το χαμπαρι η ms δεν εχει τιποτα να δειξει...3 ips εχει, αυτα θα δειξει...αντε και κανα αποκλειστικο dlc στο cod....θα δειξουν και τα multiplatform της ea , αλλα λεει κατι αυτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ορσιμένοι έχετε πολύ πλάκα :P ......μπορώ να πω είστε χειρότεροι και απο τα trolls στο neogaf.....!!!!!!!

Αγαπητέ naruto προφανώς η MS θα παίξει μπάλα και με το casual κοινό.....λογικό δεν είναι ως εταιρεία να εκμεταλλευτεί την τρελή χασούρα του Wiiu;Προσωπικά πιστεύω θα υπάρχει ένα balance μεταξύ hardcore και casual με την ζυγαρία να γέρνει περισσότερο προς hardcore για ευνόητους λόγους αλλά πλέον και με περισσότερα first party studios.

Η Sony δεν ξέρω πως θα την παλέψει ταυτόχρονα με 3 μέτωπα....hardcore-vita(το οποίο btw πιο πάτο "πεθαίνει") και casual(γιατί αν κάποιοι θέλετε να πιστεύετε ότι η Sony δεν θέλει μερίδιο απο το τεράστιο casual κοινό που ανέδειξε πρώτο το wii με διαφορά στην τρέχουσα γενιά πλανάστε πλάνην οικτράν)!!!

Όπως και αν έχει, οψόμεθα αδέρφια....!!!! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ορσιμένοι έχετε πολύ πλάκα :P ......μπορώ να πω είστε χειρότεροι και απο τα trolls στο neogaf.....!!!!!!!

Αγαπητέ naruto προφανώς η MS θα παίξει μπάλα και με το casual κοινό.....λογικό δεν είναι ως εταιρεία να εκμεταλλευτεί την τρελή χασούρα του Wiiu;Προσωπικά πιστεύω θα υπάρχει ένα balance μεταξύ hardcore και casual με την ζυγαρία να γέρνει περισσότερο προς hardcore για ευνόητους λόγους αλλά πλέον και με περισσότερα first party studios.

Η Sony δεν ξέρω πως θα την παλέψει ταυτόχρονα με 3 μέτωπα....hardcore-vita(το οποίο btw πιο πάτο "πεθαίνει") και casual(γιατί αν κάποιοι θέλετε να πιστεύετε ότι η Sony δεν θέλει μερίδιο απο το τεράστιο casual κοινό που ανέδειξε πρώτο το wii με διαφορά στην τρέχουσα γενιά πλανάστε πλάνην οικτράν)!!!

Όπως και αν έχει, οψόμεθα αδέρφια....!!!! ;)

 

Όπως λες θα δούμε. Εγώ πάντως με casual gaming και τετοιες χαζομαρες δεν προκειται να ασχοληθω :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

αν η Sony βγάζει περισσότερα χρήματα από το casual, δεν την ενδιαφέρει αν υπάρχεις ή όχι...

 

όχι ότι την ενδιαφέρει τώρα βέβαια :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν η Sony βγάζει περισσότερα χρήματα από το casual, δεν την ενδιαφέρει αν υπάρχεις ή όχι...

 

όχι ότι την ενδιαφέρει τώρα βέβαια :P

Σημασία έχει πως οι στόχοι που έχει με το PS4 αφορούν καθαρά τους hardcore gamers. Ούτε kinect ούτε χαζομάρες. Το έχει πάρει πολύ σοβαρά το θέμα. Κάτι τέτοιο θέλω να δω και από την MS.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημασία έχει πως οι στόχοι που έχει με το PS4 αφορούν καθαρά τους hardcore gamers. Ούτε kinect ούτε χαζομάρες. Το έχει πάρει πολύ σοβαρά το θέμα. Κάτι τέτοιο θέλω να δω και από την MS.

 

 

Στην παρουσίαση που έκανε η Sony τον φεβρουάριο θα παρατήρησες φαντάζομαι τις casual "στιγμές" του event.....οπότε μην τρέφεις αυταπάτες ότι το επόμενο play θ'αφορά μόνο το hardcore κοινό....καλύτερα να το δεχθείς απο τώρα!!!!!

 

Φιλικά! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην παρουσίαση που έκανε η Sony τον φεβρουάριο θα παρατήρησες φαντάζομαι τις casual "στιγμές" του event.....οπότε μην τρέφεις αυταπάτες ότι το επόμενο play θ'αφορά μόνο το hardcore κοινό....καλύτερα να το δεχθείς απο τώρα!!!!!

 

Φιλικά! ;)

 

Όταν λες casual σκηνές εννοείς αυτό με το move της Media Molescule? Σχετικά με αυτό είχα δηλώσει και παλαιότερα την απογοήτευση μου για αυτό τον τίτλο του studio...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(γιατί αν κάποιοι θέλετε να πιστεύετε ότι η Sony δεν θέλει μερίδιο απο το τεράστιο casual κοινό που ανέδειξε πρώτο το wii με διαφορά στην τρέχουσα γενιά πλανάστε πλάνην οικτράν)!!!

Όπως και αν έχει, οψόμεθα αδέρφια....!!!! ;)

Αντε και βγηκε πρωτο το wii. τωρα που είναι; ασχολειται κανεις μαζι του; Στα ντουλαπια ειναι και σκονιζεται, αντε να το βγαλει καποιος για να παιξει μαριο, ζελντα, μετροιντ και δε ξερω και γω τι αλλο. Μπορει και καμια γκoμενα με το wiifit, η κανα παιδακι για wiisports.

μηπως την ευχαριστηση οταν παιζω game θα μου τη δωσει η ματαιοδοξια οτι το παιζω στη κονσολα που βγηκε πρωτη σε πωλησεις;

Σοβαροι να ειμαστε

Αυτα πανε περασανε. Κανεις πλεον δεν αγοραζει κονσολα για casual gaming. αυτο το εχει στις κινητο-ταμπλετες.

και ο λογος είναι οτι οι κονσολες δεν κανουν 150-200 ευρω που ειχε το wii και το επερνες ευκολα δωρο στο ανηψι το βαφτιστηρι, στη γκομενα. Ακομη και η πατατα το WiiU 350-400 εχει

τωρα αν θα βγουν casual τιτλοι και θα πιασουν ειναι αλλουνου παπα ευαγγελιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...