Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v1


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μεγαλυτερο φυκι απο την γυμναστικη στην tv με κονσολα δεν υπαρχει...αυτα  τα ελεγα και εγω στον εαυτο μου ποιο πολυ για να δικαιολογησω την αγορα hardware(wii fit kinect κλπ)στο παρελθον.δεν κρατησε κανενα μα κανενα πανω απο μηνα και αυτο το πολυ.λιγο με ειχε κολησει το παιχνιδι της ubisoft δεν θυμαμαι ποιο ηταν που εμπενες στο site και εβλεπες καμμενες θερμιδες μετα αλλα και παλι μονο για το χαβαλε ειναι τπτ παραπανω!σε καποια φαση απλα βαριεσε να κανεις μετακομηση καθε τοσο εκτος και αν εχεις χωρο και παιζει χωρις το κουβαλημα τραπεζιου κλπ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

αξίζει το κινέκτ ρε παιδιά?

για φωνητικές εντολές παίζει χωρίς το κινέκτ?

Ενω στο αντιπαλο στρατοπεδο οι φωνητικες εντολες μια χαρα δουλευουν με το handsfree που συνδεεις πανω στο μοχλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

HaloFest 2014 Announced

 

 

1413995551-halofest-2014.jpg

 

On Nov. 11, the next step in the Halo journey begins with the release of Halo: The Master Chief Collection and Halo: Nightfall. In the days prior, Microsoft and 343 Industries invite fans to join the celebration as they broadcast special sneak peeks, interviews and exclusive gameplay to the world on Xbox Live, Xbox.com and Twitch – including the first look at the Halo 5: Guardians Multiplayer Beta and the world premiere of the first episode of Halo: Nightfall.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

new bundle

 

http://www.skroutz.gr/s/5614467/Microsoft-Xbox-One-1TB-Limited-Edition-Call-of-Duty-Advanced-Warfare.html

 

το θεωρώ πολυ κακάσχημο. λες και βγήκε απο κανένα εργοτάξιο της δεή είναι.

 

αντε να βγει και το πακέτο με τα assassin να το κλείσωωωωω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμ, ή κλειδώσανε τα payment methods για τα διάφορα regions ή κάτι άλλο γίνεται. Πάντως την πιστωτική μου για το Hong Kong store δεν τη δέχεται πλέον (είχα κάνει 3-4 αγορές με αυτή), ούτε και μια δεύτερη Visa που δοκίμασα. Δεν παίρνει ούτε Paypal για το US store, κάπου διάβασα όμως ότι το τελευταίο ίσως χρειάζεται να είναι συνδεδεμένο και με πιστωτική από US.

 

Όπως και να 'χει, 70 ευρώ για το NBA 2k15 στο ευρωπαϊκό region δεν τα δίνω που να χτυπιούνται κάτω. Η MS έχασε (αφού το παιχνίδι το έχω ήδη και σε PC).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...