Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v1


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

μολις το ειδα κι εγω....καλοοοο! σαν να το παιρνεις με το forza και το fifa! Mονο που διαλεγεις εσυ ποιο θελεις :D

Οχι αν τα αγορασεις Used εκει παιρνεις και αλλα 2 παιχνιδια :P ή 2ρο controller :).

Να ξεκαθαρισω οτι υπαλληλος του EBW δεν ειμαι.Ειδα την σχετικα χαμηλή τιμη,για Ελλαδα παντα,και αναρτησα το Link για οποιο ενδιαφερεται να επικοινωνησει με το καταστημα κυριως :).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι αν τα αγορασεις Used εκει παιρνεις και αλλα 2 παιχνιδια :P ή 2ρο controller :).

Να ξεκαθαρισω οτι υπαλληλος του EBW δεν ειμαι.Ειδα την σχετικα χαμηλή τιμη,για Ελλαδα παντα,και αναρτησα το Link για οποιο ενδιαφερεται να επικοινωνησει με το καταστημα κυριως :).

 

καλα εκανες...αν και το κατεβασανε! :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"exactly the same performance as the current model while the reduced power consumption makes for a cooler, more efficient console."

 

στην ούσία αυτό κερδίζεις, συν την εμφάνηση. να μην έχεις όλο αυτο τον τσιμεντόληθο.

 

το κόβω για φθηνόπορο 2015 και αν....

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν περιμένουμε όλοι το σλιμ ,να δούμε ποιος θα πάρει το κανονικό.Και πάνω που άρχισε να ανεβαίνει σε πωλήσεις.

Αξιζει η αναμονη και με το παραπανω,να εχει βγει και κανενας τιτλος της προκοπης :D(exclusive κυριως)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως από την στιγμή που έχει αποφασιστεί για σλιμ ,θα το βγάλουν όσο το δυνατό πιο γρήγορα.Τους έχω ικανούς να το παρουσιάσουν και στην Ε3 2015.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μηπως κανεις καποιο λαθος?  56€  δεν ειναι πολλα ?

 

Ώπα, όχι, άκυρο! Μ@λ@κίες έλεγα! Δεν πήρα US gift αλλά UK gift. Δηλαδή 50 GBP με 56 ευρώ. Δεν ξέρω πως σκάλωσα με το US. Προφανώς η αμερικάνικη κάρτα αξίζει περισσότερο, αλλά δεν υπήρχε διαθέσιμη στο G2A.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταραμένοι. Καιρός να αρχίσουν να βγαίνουν HK gift cards στη γύρα.

 

ps: πέρα από το hype, την αποκλειστικότητα στο Χ1 κλπ, λέει τίποτα το παιχνίδι; Είναι πχ. καλύτερο από το Infamous; Είχα παίξει το 2 αρκετά στο PS3, χωρίς όμως να θεωρώ πως είναι κάτι εξαιρετικό. Μετά από λίγες βδομάδες το βαρέθηκα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαγκες εφαγα φολα.Εβαλα τον κωδικο και εδειξε ο κωδικος οτι οντως το παιχνιδι ειναι αυτο.Παταω accept και εκει που ξεκιναει να κατεβαινει τελειωνει σε λιγα δευτερολεπτα το downloading και το παιχνιδι δε το εμφανιζει πουθενα μεσα.Βαζω παλι τον κωδικο και μου λεει οτι ειναι χρησιμοποιημενιος (απο μενα πριν λιγο).Ειχα το region Αγγλια και ο κωδικος ειναι αμερικανικος.Το γυρισα σε Αμερικη αλλα και παλι δε μου δειχνει ουτε το παιχνιδι ουτε τιποτα.Τι σκατα κανω τωρα?Eν τω μεταξυ οταν στο store παταω παλι το παιχνιδι μου το βγαζει να το πληρωσω.Εχει κανα θεμα το live μηπως?Ειναι απιστευτο.Κλαιω τα 40 ευρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κάνεις login εδώ: https://commerce.microsoft.com/PaymentHub στο δείχνει το παιχνίδι ή το transaction;

 

Πάνω δεξιά έχει dropdown menu με τους λογαριασμούς σου στα διάφορα regions. Καλού-κακού κοίταξέ τα όλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...