Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v1


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Περίεργο μου φαίνεται. Πριν κάμποσες μέρες είχα αγοράσει κωδικό από το ebay για το Forza 5 και δούλεψε μια χαρά (για EU όμως). Τι εννοείς "μόνο από marketplace μπορείς να πάρεις κωδικούς";

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι όπως τα περιγράφεις δεν χάνεις τίποτα να έρθεις σε επαφή μαζί τους, ίσως να είναι και η μοναδική ελπίδα να γίνει κάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κάνεις login εδώ: https://commerce.microsoft.com/PaymentHub στο δείχνει το παιχνίδι ή το transaction;

 

Πάνω δεξιά έχει dropdown menu με τους λογαριασμούς σου στα διάφορα regions. Καλού-κακού κοίταξέ τα όλα.

Oxι δεν το εχει και μαλλον φταιει οτι δεν ειχα βαλει στοιχεια στο αμερικανικο προφιλ.Θα μιλησω με ms τη Δευτερα.Ελπιζω να βρω λυση.Ο κωδικος δειχνει οτι εχει χρησιμοποιηθει οποτε καπως θα φαινεται οτι τον εχω κανει εγω reddem.Παντως στα δικα μου στοιχεια δεν υπαρχει τιποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μιλησα με ms μεσω chat και μου ειπαν οτι εχει ξανα αναφερθει το προβλημα και μεσα στη μερα ειτε θα το εχω το παιχνιδι ειτε να τους ξανα ενοχλησω αν δε το δω να κατεβαινει.Παντως το παιχνιδι μου ειπαν οτι ειναι ενεργοποιημενο στο λογαριασμο μου οποιτε οτι και να γινει το παιχνιδι θα το παιξω.Customer support με φρυδια,οχι αστεια.

 

Edit:Απ'οτι είδα στο site της insomniac εχει δυο κωδικους το παιχνιδι και αυτος μαλλον μου εδωσε των extra οπλων.Aς ελπισουμε να μην πεταξε την καρτα.

Επεξ/σία από gkalas
  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oλα οκ παιδες.Η καρτα ειχε δυο κωδικους και το παιδι ξυνοντας την καρτα στο κεντρο εμφανιστηκε ο ενας που ηταν το dlc και μου εδωσε αυτον.Παλι καλα που δε πεταξε την καρτα και εξυσε και πιο πανω και μου εδωσε και τον αλλον.Το 100% θετικο feedback του και αυτα που διαβασα στο φορουμ της insomniac (την πατησαν και αλλοι ετσι) με κανουν να ειμαι σιγουρος οτι το παιδι δεν εκανε λαμογια.Τελος καλο ολα καλα.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτό το ριμάδι το bundle me ta assassins που θα βγει 4/11 είναι άφαντο! δεν υπάρχει ούτε σε ζωγραφιά σε καποιο κατάστημα.

Εχεις δικαιο!!το μονο xbox one bundie που ανεβηκε προσφατα!!! ειναι το με fifa 15 και halo master chief colection στα 449?(νομιζω)απο πλαισιο μερια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^ το οποίο στην ουσία δεν είναι νέο. μαζέυουν τα πακετα με το φιφα15, που το έχουν τώρα στα 399, του πετάνε δίπλα και το halo με 50 ευρώ, και σου λέει προσφορά 449....

μούφες δλδ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα παιδια ερωτηση

αν εχω καρτα προπληρωμενη απο αμερικη μπορω να μπω στο αμερικανικο store να την βαλω και να αγορασω παιχνιδια εκει ?

εχοντας ελληνικο account ?απο οτι εχω δει μπορουμε να αλλαξουμε region πολυ ευκολα.θα εχω καποιο προβλημα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Dragon Age: Inquisition trial details for EA Access members

 

Be one of the first players to experience Dragon Age: Inquisition before its release date – just because you’re an EA Access member.

 

Your membership will get you into Dragon Age: Inquisition on November 13, before the game’s November 18 release date. The six-hour trial lets you create your hero, form your Inquisition, and take your first steps into Thedas, exploring the world and battling evil in both real-time and tactical combat. Discover the Hinterlands, where the war between Templars and mages has hit a fever pitch, or gather materials and schematics for crafting your arsenal. You can even jump into Inquisition’s cooperative multiplayer missions.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...