Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v1


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το είδα χθες το βράδυ. μπαίνω σήμερα όλο χαρά μετά απο μήνες αναμονής, κάνω την παραγγελία. διαθέσιμο λεει απο αυριο 7/11. (τοσο το δίνει και το amazon .de kai .it) ολο χαρά εγώ! εχω βάλει απο τώρα 2 εσπρεσάκια να τα κουμπώσω αυριο το απόγευμα να μην κλέισω μάτι,

 

και στα καπάκια τρωω μαιλ :

 

"Σχετικά με την ηλεκτρονική σας παραγγελία θα θέλαμε
να σας ενημερώσουμε ότι

 

Κατά την επεξεργασία της παραγγελίας σας παρουσιάστηκε θέμα
διαθεσιμότητας σε ορισμένα από τα υλικά που επιλέξατε.

Θα επικοινωνήσουμε μαζί σας εντός 24 ωρών προκειμένου
να το λύσουμε με τον καλύτερο δυνατό τρόπο.

Εναλλακτικά μπορείτε να επικοινωνήσετε  μαζί μας στο
τηλέφωνο 800-11-12345 (χωρίς χρέωση)
από κινητό 210-2895000 και
μέσω e-mail στο: [email protected]

Σας ευχαριστούμε πολύ για την προτίμηση σας."

 

Αντε ****σου δηλαδή. Κλείσε τις παραγγελίες κυρά μου αν δεν εχεις στοκ να δώσεις... γκιόζηδες.

 

Εννοείται αν το βρώ σε κανενα public πάω και το αγοράζω απο εκεί και τους το ακυρώνω.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Αντε ****σου δηλαδή. Κλείσε τις παραγγελίες κυρά μου αν δεν εχεις στοκ να δώσεις... γκιόζηδες.

 

Εννοείται αν το βρώ σε κανενα public πάω και το αγοράζω απο εκεί και τους το ακυρώνω.

 

 

Οταν μαθεις τι παιζει πες μου γιατι βλεπω να αλλαξοπιστώ... Με εχει νευριασει η sony με τα ψευτοbundle!!

Full για το πακετακι το καλο! και μετα horizon ;) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον πηγα και ρώτηξα σε plaisio και public.

το πλαισιο δια στόματος υπαλλήλου υπολογίζει 12 του μηνου...τουτουνου.

Στα public δε κατέουν πραμα! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ερωτηση εχει παραγγειλει κανεις απο shop.to προσφατα? γιατι  εμενα ακομα να ερθει το sunset περυσι το nba 2k14 το στειλανε πεμπτη και τριτη το ειχα καστορια προπαρειγγειλα και halo απο εκει και δεν μπροω να ακυρωσω τωρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ερωτηση εχει παραγγειλει κανεις απο shop.to προσφατα? γιατι  εμενα ακομα να ερθει το sunset περυσι το nba 2k14 το στειλανε πεμπτη και τριτη το ειχα καστορια προπαρειγγειλα και halo απο εκει και δεν μπροω να ακυρωσω τωρα

 

Στο e-shop εχουν το One εκδοση Advanced Warfare 530€...πως το καταφεραν αυτο???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

dimi7RiS, on 06 Nov 2014 - 12:45 PM, said:dimi7RiS, on 06 Nov 2014 - 12:45 PM, said:

λοιπον πηγα και ρώτηξα σε plaisio και public.

 

το πλαισιο δια στόματος υπαλλήλου υπολογίζει 12 του μηνου...τουτουνου.

 

Στα public δε κατέουν πραμα! 

 

 

με πήραν απο το πλαίσιο τηλέφωνο. και μου είπαν ότι θα το έχουν την αλλη εβδομάδα.

 

λεώ τοτε στο site γιατί μου δίνεις επιλογή 7/11? βγάλτο και βάλε μου μετά τις 12/11

 

-γιατί κύριε δε μπορούμε να ξέρουμε την ακριβή ημερομηνία σε όλα τα προιόντα.

χεστηκα πήγα να του πω..εμένα όμως με τσίμπισες στην προπαραγγελία νομίζοντας ότι θα το έχω αυριο...

 

 

anyway, την αφήνω ενεργή ακόμα την παραγγελία και θα δω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με πήραν απο το πλαίσιο τηλέφωνο. και μου είπαν ότι θα το έχουν την αλλη εβδομάδα.

 

λεώ τοτε στο site γιατί μου δίνεις επιλογή 7/11? βγάλτο και βάλε μου μετά τις 12/11

 

-γιατί κύριε δε μπορούμε να ξέρουμε την ακριβή ημερομηνία σε όλα τα προιόντα.

χεστηκα πήγα να του πω..εμένα όμως με τσίμπισες στην προπαραγγελία νομίζοντας ότι θα το έχω αυριο...

 

 

anyway, την αφήνω ενεργή ακόμα την παραγγελία και θα δω.

 

 

Βρε παιδιά, πολύ γκρίνια εδώ μέσα. Περίμενες 1 χρόνο για να πάρεις κονσόλα και σε πείραξαν τώρα οι 5 μέρες; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε παιδιά, πολύ γκρίνια εδώ μέσα. Περίμενες 1 χρόνο για να πάρεις κονσόλα και σε πείραξαν τώρα οι 5 μέρες; 

 

Κάτω τα χέρια απο τον Σάκη των Rotting μην έρθω και σΕ ρίξω Riff-ιά στα 666db στο αυτί :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

marios_geo, on 06 Nov 2014 - 2:08 PM, said:marios_geo, on 06 Nov 2014 - 2:08 PM, said:

Βρε παιδιά, πολύ γκρίνια εδώ μέσα. Περίμενες 1 χρόνο για να πάρεις κονσόλα και σε πείραξαν τώρα οι 5 μέρες; 

 

βασικά περίμενα 3μήνες. τότε αποφάσισα ότι θέλω Χ1.

 

2ον δε γκρινιάζω, στα

62327-pao13.jpg 

μου κιολλας. εχω ζωή να ασχοληθώ. απλά θεωρώ ότι υπάρχει μικρός δόλος απο μεριάς πλαισίου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερει κανεις πως ψωνιζουμε gift cards απο hk sttore?Δυστυχως το κολπο με την visa που ψωνιζαμε φθηνα μας τελειωσε αλλα μεσω gift cards μπορεις να ψωνισεις.

για το ps4 υπαρχει το maxplay.gr, τωρα απο οτι θυμαμαι ο ανθρωπος που το εχει, εχει αλλο ενα παρομοιο σαιτ με καρτες για το xbox. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...