Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v1


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

έχει εξαιρετική προσφορά για όσους ενδιαφέρονται το SEASON pass (DELUXE EDITION) του TITANFALL στο αγγλικό store από 40 λίρες μόνο 10. Πλήρωσα 13 ευρώ.

 

edit : Βασικά η προσφορά είναι πολύ καλύτερη από ότι νόμιζα , αλλά έγω έκανα βλακεία ουσιαστικά, είναι μαζί με το full game (που το έχω ήδη) to deluxe edition και το season pass, δλδ plus 9 πίστες .

 

To season pass είναι μόλις 5 λίρες.  Τα βλέπει κανείς αυτά εκεί στην activision??

Επεξ/σία από anamenos
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά είναι. Δεν είναι τέλειο αλλά αποτελεί μια διαφορετική και τίμια πρόταση, κυρίως για όσους έχουν βαρεθεί τα Call of Duty, Battlefield και σία. Κατά βάση όμως αξίζει μόνο μαζί το Pass που είπε ο anamenos, ώστε να υπάρχει πρόσβαση σε όλα τα expansions.

 

Στην παραπάνω τιμή, η αγορά είναι κάτι παραπάνω από must.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικά ελληνικό έχω, απλά στο XBOXONE είναι τόσο απλό να αλλάξεις marketplace που το κράτησα συνέχεια στο εγγλέζικο. Φίλε κατά την άποψή μου πάντως, το να πάρεις το titanfall 13 ευρώ μόνο με όλα τα expansion packs είναι super προσφορά. Ελπίζω να μην την έχουν κατεβάσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και με τι πληρωνεις?εγω ας πουμε εχω χρεωστικη visa απο πειραιως για το ελληνικο,αν το αλλαξω πρεπει να αλλαξω κ μεθοδο πληρωμης?η με gift card ειναι καλυτερα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα τι ισχυει με τις αγορες απο διαφορετικα store; εγω εχω paypal και χρεωστικη αλλα πλεον δεν δεχεται τιποτα. υπαρχει κανενας αλλος τροπος; πρεπει να φτιαξω καινουριο paypal; αυτο με τις καρτες που αγοραζουμε μεσω σαιτ δολαρια με ευρω τι ειναι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα τι ισχυει με τις αγορες απο διαφορετικα store; εγω εχω paypal και χρεωστικη αλλα πλεον δεν δεχεται τιποτα. υπαρχει κανενας αλλος τροπος; πρεπει να φτιαξω καινουριο paypal; αυτο με τις καρτες που αγοραζουμε μεσω σαιτ δολαρια με ευρω τι ειναι;

 

στο εγγλέζικο δέχεται κανονικά πιστωτική κάρτα, δεν έχω δοκιμάσει paypal ακόμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

διαβασα αρκετα ποστ πισω.

τελικα τι συμφερει;

1. καινουριο paypal με διευθυνση hk ή us και προπληρωμενη ή πιστωτικη καρτα

2. αγορα gift cards hk/us

3. αγορα απο ebay;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μένα το δεύτερο είναι το απλούστερο. Υπάρχουν και UK gift cards που είναι οι πιο συνηθισμένες.

 

Στο ebay δεν βρίσκεις πάντα καλές τιμές (μιλάμε για άμεση αποστολή κωδικού για downloadable παιχνίδια, όχι να σου στείλουν τη φυσική συσκευασία). Αν και το Forza5 το είχα πετύχει στην καλύτερη τιμή παγκοσμίως, αλλά αν κρίνω από τα υπόλοιπα μάλλον ήταν εξαίρεση.

 

Το 1 είναι ίσως η φθηνότερη λύση αλλά ποιος ξέρει πόσο καιρό θα κρατήσει ακόμα; Εγώ στη θέση σου θα κοίταζα κάθε φορά και τις 3 επιλογές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά σήμερα λέω να πάρω shadow of Mordor από το store στα 35€ (Gold συνδρομή στο live). Πως το βλέπετε;

 

Από ότι διαβάζω το game είναι αξιόλογο και η τιμούλα νομίζω καλή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...