Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v1


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά σήμερα λέω να πάρω shadow of Mordor από το store στα 35€ (Gold συνδρομή στο live). Πως το βλέπετε;

 

Από ότι διαβάζω το game είναι αξιόλογο και η τιμούλα νομίζω καλή.

δες εδω στις αγγελιες το δινει καποιος στο 20αρικο αν δν κανω λαθος σε retail

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά σήμερα λέω να πάρω shadow of Mordor από το store στα 35€ (Gold συνδρομή στο live). Πως το βλέπετε;

 

Από ότι διαβάζω το game είναι αξιόλογο και η τιμούλα νομίζω καλή.

Παιχνιδαρα(μην το σκεφτεσαι καν)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά.. να ρωτήσω κάτι σχετικό-άσχετο που μπορεί να ξέρετε εσείς οι Xbox One owners;

 

Μπορείς να έχεις την υπηρεσία xbox music στην ελλάδα;

οχι φιλε,στην ελλαδα δεν μπορεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31/12

λεει οτι βγαίνει το τούμπανο.

 

http://www.zavvi.com/xbox-one-games/rise-of-the-tomb-raider/10968071.html

 

Τουμπανο, ξετουμπανο εγω οταν βγει δεν το περνω για ολα αυτα που ειχαμε πει. Εαν θελουν ξεπουλημα να πανε να πληρωθουν απο την MS για την χασουρα, μεχρι να γινει multiplatform απο εμενα X.

Και ναι λαθος ειναι προφανως, με τετοιο τιτλο θα ειχαμε πηξει στην ειδηση..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Super προσφορα γι αυτους σαν κ μενα που δεν εχουν παιξει ουτε το black flag....

 

Τα αγορασα με 25€ οντως με paypal

 

http://gameshopper.gr/new-releases/item/7298-assassin-s-creed-unity-black-flag-xbox-one-24-41

 

Με αυτα κ με αυτα γεμισε ο σκληρος... Ποιον προτεινετε τωρα για αγορα κ με ποση χωρητικοτητα;; Πρεπει να ειναι usb3.0 ;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Super προσφορα γι αυτους σαν κ μενα που δεν εχουν παιξει ουτε το black flag....

 

Τα αγορασα με 25€ οντως με paypal

 

http://gameshopper.gr/new-releases/item/7298-assassin-s-creed-unity-black-flag-xbox-one-24-41

 

Με αυτα κ με αυτα γεμισε ο σκληρος... Ποιον προτεινετε τωρα για αγορα κ με ποση χωρητικοτητα;; Πρεπει να ειναι usb3.0 ;;

Εχω να τερματισω ryse cod aw shafow of mordor και με μπριζωσες άσχημα....το κακο ειναι οτι δεν μπορω να ξεκολισω με τίποτα απο το titanfall.....ίσως μαζι με το cod 2 το καλυτερο fps....
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια και εγω σημερα αγορασα το AC UNITY απο το www.g2a.com. η πληρωμη εγινε με paypal (25 euro)

Δουλεύει κανονικά ο κωδικός? Thanks πολύ για το site, αφού μπορούμε να τα αγοράσουμε πολύ φθηνότερα, γιατί όχι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολα δουλευουν κανονικα.....μπορω να πω με σιγουρια οτι το unity οσο αναφορα το τεχνικο κομματι ειναι αψογο.....δεν μπορω να καταλαβω τοσο κραξιμο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου ο κωδικος δουλευει μια χαρα... Τωρα κατεβαζω κανονικα το παιχνιδι... 25 euro για το unity ειναι ευκαιρια.. Πρωτη φορα αγορασα παιχνιδι απο το συγκεκριμενο site και ειμαι πλ ευχαριστημενος..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή μάλλον γερνώ προς one αντί για ps4 κάποιες ερωτήσεις

 

- το kit για να γινεται recharge το χειριστήριο, αξίζει; Στο 360 μετα απο 4 μηνες ουσιαστικά ζούσα με καλώδιο αφου η μπαταρία αδειάζει σε 10'

- το kinect εχει βελτιωθεί καθόλου; Δεν ηταν άσχημο στο 360 αλλα ηθελε μια αλάνα χώρο για να το δουλέψεις αξιοπρεπώς και ειχε αργή απόκριση ειδικα σε αθλητικά παιχνίδια

- απο multimedia μέσω 3ων μέσων τι παίζει; Πχ AVI απο USB παίζει; Σύνδεση μέσω dlna με το LAN η με οποιοδήποτε τροπο ωστε να παίζω υλικό που εχω στο PC παίζει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...