Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v1


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το Tomb raider ειναι time exclusive, χαζή ειναι η Microsoft να ειχε κλείσει τετοιο exclusive οριστικα κ να μην το ανακοίνωνε στα ισια?

 

Αν καταφερει κ το κανει τωρα exclusive κανονικο μπραβο της, αλλα προς το παρον δεν ειναι γιαυτο κ λενε αλλα τον αλλων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Microsoft Studios creative director Adam Isgreen recently took to the official Killer Instinct forums to consolidate a number of threads centered around discussion of a possible PC port, even going as far to put together a poll to gauge the community’s reception to the idea.

 

http://shoryuken.com/2014/12/10/microsoft-gathering-community-opinions-on-porting-killer-instinct-to-pc/

 

χαζή ειναι η Microsoft να ειχε κλείσει τετοιο exclusive οριστικα κ να μην το ανακοίνωνε στα ισια?

 

Έριξαν μία ασαφή -σχεδόν πολιτική- δήλωση και μερικοί fans κάναν την βρώμικη δουλειά να πατήσουν στην ασάφεια και υποστηρίξουν αυτό που συνέφερε την MS.

 

Το νεότερο update είναι σαφέστατο:

 

Our partnership with Microsoft on ‘Rise of the Tomb Raider’ does have a duration

 

http://www.gameinformer.com/b/news/archive/2014/12/09/microsoft-s-tomb-raider-publishing-deal-similar-to-dead-rising-3.aspx

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια βοήθεια παρακαλώ.

 

Βλέπω ότι πολλοί αναφέρεται να γραφτούμε στο xbox live με άλλη χώρα και όχι την Ελλάδα. Διαθέτω Paypal συνδεδεμένο με χρεωστική κάρτα της Πειραιώς καθώς και την ίδια τη χρεωστική την οποία μπορώ να χρησιμοποιώ για αγορές.

 

Τι θα κερδίσω αν βάλω άλλη χώρα αντί Ελλάδα και ποια είναι ακριβώς η διαδικασία; Υπάρχει τρόπος να χρησιμοποιήσω apps που παίζουν στην Αμερική πχ ή είμαι αναγκασμένος να χρησιμοποιώ apps που είναι για Ελλάδα;

 

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες καλησπέρα, εγω θελω να ρωτησω κατι που με προβληματιζει αν και αποτι διαβασα δε θα επρεπε.....θα σας πω το γιατι..

 

Πηρα πριν κανα 2 βδομαδες σε προσφορα με 3 παιχνιδια και 1 εξτρα controller το ONE επιτελους γιατι λεω περασε αρκετος καιρος απο τη κυκλοφορια του,θα εχουν λυσει καποια θεματα και θα ειναι καλυτερο απο ολες τις αποψεις και με παιχνιδια.

 

Διαβαζα καιρο για το θεμα με τον ηχο που βγαζει σαν να ξυνει κατι μεσα,αλλοι το εχουν σε μεγαλο βαθμο,αλλοι σε μικροτερο,εγω σε κατασταση -instant on- το ακουω αν κολλησω το αυτι μου,αλλα σε κανονικη λειτουργεια το ακουω,οχι πολυ δυνατα,αλλα το ακουω καποιες φορες..λενε οτι κανονικα δεν ακουγεται τιποτα και πρεπει να αλλαξω κονσολα κ.τ.λ

 

1) Η ερωτηση σε εσας που το εχετε πολυ καιρο ειναι η εξης, κατα ποσο αυτο ειναι οντως προβλημα? Γιατι αν δεν επηρεαζει και δεν σας εχει επηρεασει τοτε σιγα,μπορω να ζησω με αυτο...

 

2)Βλεπω οτι σε κωδικους ειναι πολυ φθηνοτερα τα παιχνιδια,αλλα εμενα μαρεσει να τα εχω σε δισκακια ομορφα και καλα, αν και επισης διαβασα οτι αν γεμισει ο σκληρος,το παιχνιδι που εχουμε κατεβασει το μεταφερω σε εναν αλλο εξωτερικο σκληρο και το παιζω απο εκει,σωστα? Θα τρεχει ομως το ιδιο καλα απο το εξωτερικο οπως και απο το δισκακι η με καποια κολληματα?

 

3)Το kinect  βλεπω οτι το σνομπαρουν αρκετοι στη παρουσα φαση,αλλα εμενα ολο αυτο με τς φωνητικες εντολες,skype κ.τ.λ αν δουλευουν τελεια θα το προσθεσω σιγουρα.... Aλλα αυτο που δεν εψαξα ειναι αν θελει ιντερνετ συνεχεια για να λειτουργουν οι εντολες, ( π.χ αν δεν εχω ιντερνετ και μπω σπιτι και πω xbox on θα ανοιξει? η no internet no party?

 

Ευχαριστω και συγνωμη αν κουρασα,απλα μετα απο 2 βδομαδες που το εχω ειπα να ρωτησω κατι που με προβληματιζουν επιτελους!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε αντωνη δεν νομιζω να εχεις το θεμα με τον θορυβο γιατι λυθηκε με τα τελευταια updates!μπορει να ακους απλα τον ανεμιστηρα ο οποιος σε συνθηκες απολυτης ησυχιας μπορει να ακουστει και ειναι φυσιολογικο!αν ακουγεται ετσι https://www.youtube.com/watch?v=6Mz27o5vRBc εχεις θεμα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε αντωνη δεν νομιζω να εχεις το θεμα με τον θορυβο γιατι λυθηκε με τα τελευταια updates!μπορει να ακους απλα τον ανεμιστηρα ο οποιος σε συνθηκες απολυτης ησυχιας μπορει να ακουστει και ειναι φυσιολογικο!αν ακουγεται ετσι https://www.youtube.com/watch?v=6Mz27o5vRBc εχεις θεμα!

Φιλε metallica οχι δεν ακουγεται ετσι και κυριως οχι συνεχομενα....το ακουω σε καταστασ ησυχιας και αυτο κυριως οταν βαζω παιχνιδι αλλα μικρος ο θορυβος,με τιποτα τοσο εντονο...... Ευχαριστω παντως...

 

Μηπως για τα αλλα 2 που ρωτησα εχεις να πεις κατι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε metallica οχι δεν ακουγεται ετσι και κυριως οχι συνεχομενα....το ακουω σε καταστασ ησυχιας και αυτο κυριως οταν βαζω παιχνιδι αλλα μικρος ο θορυβος,με τιποτα τοσο εντονο...... Ευχαριστω παντως...

 

Μηπως για τα αλλα 2 που ρωτησα εχεις να πεις κατι?

φιλε καπως ετσι κανει ενα φυσιολογικο one 

τωρα για τα αλλα δυο που ρωτας δεν εχω αποψη γιατι ουτε kinect εχω ουτε εξωτερικο σκληρο!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει αναφερθει και στο τμημα των προσφορων αλλα δεν το εχω ψαξει παραπανω αν καποιος ενδιαφερεται XboxOne με 2 AC στα 229ευρω απο Τραπεζα Πειραιως  https://www.yellowday.gr/shopping-kai-upiresies/xbox-one-kai-2-paixnidia-assassins-creed-36c14dc1-2bc0-4042-bab6-5fd1bd8ad620

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει αναφερθει και στο τμημα των προσφορων αλλα δεν το εχω ψαξει παραπανω αν καποιος ενδιαφερεται XboxOne με 2 AC στα 229ευρω απο Τραπεζα Πειραιως  https://www.yellowday.gr/shopping-kai-upiresies/xbox-one-kai-2-paixnidia-assassins-creed-36c14dc1-2bc0-4042-bab6-5fd1bd8ad620

   Με πιστωτικη ειναι μονο η προσφορα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι εγινε ρε παιδια..Ανοιξε Beta για Halo 5 Multiplayer???Βλεπω σημερα απο το πουθενα αρκετους να κανουν Stream στο Twitch...

 

Είναι για τους preview members και έστειλαν κλειδιά πιο νωρίς από χθες μέχρι τις 22 για δοκιμή, μου έστειλαν και μένα και την κατέβασα.Από 29 μέχρι 18 θα είναι η κανονική beta.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...