Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v1


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το Forza 6 πως θα είναι; Θα πληρώνουμε το DLC με το χιλιόμετρο ή με το γύρο; Θα έχει και δωρεάν αυτοκίνητα μέσα ή θα πρέπει  να τα νοικιάζουμε με τη μέρα;

Ακουσα οτι θα ειναι εξτρα και η cockpit cam στο 6....εναλλακτικα θα τρεχεις για ενα λεπτο δωρεαν στη πιστα και μετα θα πρεπει να εισαι μελος στο exclusive club για να συνεχισεις! :-D

 

Μια χαρα τα λες φιλε μου....εγω μετα τη φολα με το 5 που βγαλανε το 30% του παιχνιδιου και επρεπε να πληρωσεις εξτρα το υπολοπο δεν το ακουμπαω μεχρι να δω το περιεχομενο του.

 

Εχει και το ξευτιλικι τα ορια του....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξύδι παιδιά, ξύδι και Driveclub.

 

 

 

 

Δεν έχω καν PS4, τουναντίον έχω X1 από Day One (για Ελλάδα) με Forza 5 (και φυσικά έχω παίξει όλη τη σειρά από καταβολής της).

Ε, όχι!

Δεν θα μας το χαλάσεις εσύ.

Είσαι sonakias. Τέλος!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε οχι και τοσο ..βομβα κυριε spartan μου...

ΕΑΝ διαβαζες τις προηγουμενες μερες, θα εβλεπες οτι καποιος εδω μεσα ειχε ..τουλαχιστον προϊδεασει για την ανακοινωση :)

 

 

 

...κι αν σου ελεγα οτι τα πρωτα 26 δευτερολεπτα απο το video ειναι ....in-game forzavista?

 

Μωρε το ξερω αυτο(το ειχες αναφερει ο ιδιος αυτο λιγες ημερες πριν σκασει η ανακοινωση)απλα εγω ανεβασα την φωτογραφια πιο πολυ για τα επισημα μαντατα. :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oσοι εισαστε στη OS beta, ηδη ξερετε τι θα γραψω.

για τους υπολοιπους

 

 

τα game hubs εκ πρωτης ειναι πολυ εξυπηρετικα, και τιγκα στα στατιστικα

 

http://majornelson.com/2015/01/13/xbox-one-february-system-update-game-hubs-tv-updates-now-preview/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και ενα αρθρο τεχνικης φυσης (και speculation) , για οσους καταλαβαινουν τι διαβαζουν και εχουν και διαθεση να διαβασουν.

http://www.redgamingtech.com/xbox-one-sdk-hardware-leak-analysis-cpu-gpu-ram-more-part-one-tech-tribunal/

(μερος πρωτο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον παιδες,, επειδη ηταν δελεαστικο το θεμα ολο...Ειχα στο mediamakrt 150€ πιστωτικο..εβγαλαν στα 369 το xbox με τα AC(BF-Unity) και απο λαθος τους που πηγα σημερα ειχαν και 3μηνη συνδρομη και 10 η 15€ καρτα για αγορες απο το shop της microsoft μου βγηκε ολο 219€... ε το πηρα τι να κανα???? :D

  • Like 12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με γειες, εχεις μπροστα σου setup(s)

 

αν αποφασισεις να κρατησεις το unity, μπες να κατεβασεις και το DLC του που ειναι free απο χτες.

και μολις βαλεις gold, κατεβασε το D4 που ειναι free αυτο το μηνα.

προτεινω να σεταρεις για αμερικανικο marketplace, και συνδρομες και prepaid cards απο goldxbox.gr ή αντιστοιχα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενα εχω να πω! Styx master of shadows. 

Το κατεβασα πριν κανα διωρο και μπορω να πω οτι ειναι παιχνιδαρα!

Πρωτον ειναι stealth game και βασικα ειναι ενα απο τα δυσκολα stealth game εκει εξω... Το παιχνιδι δεν βοηθαει πουθενα τον παιχτη, δεν εχει πουθενα την ευκολια με ετοιμες κινησεις... Μου αρεσε γιατι πρεπει καποιος να βρει τον δρομο του χωρις να σε παρουν χαμπαρι οι guards και αν σε καταλαβουν εχει ενα πολυ δυσκολο συστημα μαχης που δικαιολογειτε γιατι παιζεις ενα goblin εναντιον ανθρωπου! Το οποιο συστημα μαχης δεν σε σωζει με τιποτα και μπραβο στους devs που κανανε τετοια δουλεια και δεν σε αφηνουν να παρεις τον ευκολο δρομο...

Επισης αυτο που μου αρεσε ειναι οι κλωνοι που μπορουν να φανουν πολυ χρησιμοι.... Ενα αλλο οτι το game δεν εχει τιποτα ετοιμο και διαθεσιμο και πρεπει ο παιχτης να τα ξεκλειδωσει για παραδειγμα Aerial Kill. Επισης μεχρι στιγμης οσο το επαιξα δεν ειδα να εχει καμια διαφορετικη οραση για να βλεπεις που μπορεις να σκαρφαλωσεις κτλ κτλ και θα ηθελα να μην εχει. Τερμα οι φλωριες :P .

Αυτα τα ολιγα απο ενα hardcore game που εχω παιξει μεχρι στιγμης λιγο... Οταν βρω χρονο θα το λιωσω για να εχω ολοκληρωμενη αποψη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oσοι εισαστε στη OS beta, ηδη ξερετε τι θα γραψω.

για τους υπολοιπους

 

 

τα game hubs εκ πρωτης ειναι πολυ εξυπηρετικα, και τιγκα στα στατιστικα

 

http://majornelson.com/2015/01/13/xbox-one-february-system-update-game-hubs-tv-updates-now-preview/

Petran αξιζει να μπει καποιος στη beta OS;Αν ναι για κανε με add....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ιδιο με το username μου στο insomnia ειναι....thanks!


Παιδες μπαινετε live τωρα;Νομιζω πρεπει να εχει πεσει κατω παλι γιατι δεν μπορω να κανω login με τιποτα!


Παω να μπω στο επισημο support και σε ολες τις σελιδες μου βγαζει αυτο....

 

http://support.xbox.com/Error?aspxerrorpath=/el-GR/browse/xbox-one

 

Κοροιδευαμε τη Sony μετα....

 

Υ.Γ
Για την ακριβεια το βγαζει σε οποιοδηποτε section του support.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...