Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v1


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

μια καυλα την εχουμε ..... και ηταν ευκαρια....οπως ειπα δε ξερω αν ειχες δει.. μου βγηκε 219(χωρις το sunset..) πως να μην το παρω..επισης να σου πω την αληθεια, το χα αχτι γιατι στην προηγουμενη γενια το xbox το πηρα το 2011...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τσιμπησα και το sunset overdrive... ηταν το μοναδικο που ζηλευα.....το χει παιξει κανεις???

φυσικα! και το main και το dlc rig

οτι θες σφυρα

(επισης αυτη την εβδομαδα εχει στο αμερικανικο ,marketplace forza 5 στα $29,99)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τσιμπησα και το sunset overdrive... ηταν το μοναδικο που ζηλευα.....το χει παιξει κανεις???

Ναι είναι πολύ καλό. Απο τα παιχνίδια που ξεχωρίζουν. Θα το γουσταρεις.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια καυλα την εχουμε ..... και ηταν ευκαρια....οπως ειπα δε ξερω αν ειχες δει.. μου βγηκε 219(χωρις το sunset..) πως να μην το παρω..επισης να σου πω την αληθεια, το χα αχτι γιατι στην προηγουμενη γενια το xbox το πηρα το 2011...

 

Αν σκεφτείς ότι εγώ έδωσα 500 για Fifa15, Dance Central και Kinect (για να την έχω σχεδόν μόνιμα στο κουτί της)*, μια χαρά είναι τα 219, τέλεια. Άντε και καλοπαίχνιδη. :D

 

* ελέω Manager, Elite Dangerous και όλων των multiplatform στο PC, αυτές τις μέρες όμως στήνω Home Theater οπότε ίσως ανάψω λίγο το Χ1 να ακούσω 5.1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα δουμε....ειπα σε αυτη τη γενια ευχομαι να μν χασω τπτ....σε ολους τους τομεις ειμαι κομπλε.....pc/ps4/xboxone/wiiu....

Καλοριζικο βαγγελη(welcome to the club) ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα δουμε....ειπα σε αυτη τη γενια ευχομαι να μν χασω τπτ....σε ολους τους τομεις ειμαι κομπλε.....pc/ps4/xboxone/wiiu....

κομπλε! καλα να ειμαστε ολοι και καλο gaming 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλοριζικο βαγγελη(welcome to the club) ;)

ευχαριστω πολυ φιλε μου..Να σαι καλα.

 

κομπλε! καλα να ειμαστε ολοι και καλο gaming 8)

Εννοειται , δε το χω ανοιξει ακομα γμτ...σημερα θα γινει... :D να λιωσω λιγο το sunset αν και με βλεπω να τρωω ωρα για το setup

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...