Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v1


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ευχαριστω πολυ φιλε μου..Να σαι καλα.

 

Εννοειται , δε το χω ανοιξει ακομα γμτ...σημερα θα γινει... :D να λιωσω λιγο το sunset αν και με βλεπω να τρωω ωρα για το setup

 

Παιξε sunset. Ωραιο gameplay και αισθηση του χιουμορ. Πολυ ωραια γραφικα επισης.

Απο τα καλα παιχνιδια του One φετος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ευχαριστω πολυ φιλε μου..Να σαι καλα.

 

Εννοειται , δε το χω ανοιξει ακομα γμτ...σημερα θα γινει... :D να λιωσω λιγο το sunset αν και με βλεπω να τρωω ωρα για το setup

 

στο 'γραψα απο χτες οτι οταν θα το στησεις εχεις ...setup πρωτου παιξεις :D

 

τωρα, για το sunset, ειναι μαζι με το horizon 2 απο αυτα που εγω αποκαλω "games of the year".

μιας και εσυ επισης εχεις ολες τις πλατφορμες, θα εχει ενδιαφερον η αποψη σου αφου φας κανα 15αρι ωρες, ετιε στο ενα, ειτε στο αλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ημουν αναμεσα σε αυτα τα 2 και ας ηταν διαφορετικο το ειδος....γουσταρα και το forza και ειλικρινα δεν ειχα την τυχη να παιξω ενα ποτε...ασχετα τι ειναι το horizon(arcade και οχι sim) .... Αν και φολα gamer - κονσολας, ημουν ο κλασσικος ελλην με το PS...φυσικα και θα πω την αποψη μου petran γιατι πρεπει να βγει μια ακρη γενικοτερα... :D Τεσπα, κατεληξα στο Sunset γιατι οταν το πρωτοειδα ξετρελαθηκα...γουσταρα πολυ και θα το λιωσω το γ@μ*δι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά λογικά σε μερικές μέρες θα πουλήσω το 360 και στέφτομαι να πάρω το One.Όσοι έχετε την κονσόλα μπορείτε να μου πείτε την γνώμη σας για αυτήν αλλά και για κανά παιχνίδι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά λογικά σε μερικές μέρες θα πουλήσω το 360 και στέφτομαι να πάρω το One.Όσοι έχετε την κονσόλα μπορείτε να μου πείτε την γνώμη σας για αυτήν αλλά και για κανά παιχνίδι;

Κομπλέ θα είσαι θα πάθεις πολιτισμικό σοκ. :-D

Ορμα.

Απο παιχνίδια εξαρταται τι παίζεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mου αρέσουν αρκετά το Fifa 15, το Forza Horizon 2,το Sniper Elite 3, το Battlefield 4, Far Cry 4, το Black Flag που βρίσκω πλέον με 5.5 ευρώ για κατέβασμα στο g2a.Πολύ ωραίο είναι και το Ryse Son of Rome, το GTA V το έχω τελειώσει στο 360 οπότε δεν με βλέπω να το παίρνω στο One. Γενικά είμαι μέσα σε όλα.


Και το Advanced Warfare είναι ωραίο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και ενα ...bonus article,

DirectX 11 vs. DirectX 12 oversimplified

απο τον Brad Wardel, ιδρυτη/προεδρο/ιδιοκτητη της stardock. δηλαδη ειναι σχετικος ο ανθρωπος, δεν ειναι ..δημοσιογραφος :)

 

http://www.littletinyfrogs.com/article/460524/DirectX_11_vs_DirectX_12_oversimplified

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και το Sunset overdrive θα σου αρεσει αν ψαχνεις κατι το ξεχωριστο.Το παιχνιδι εχει απειρες παραλαγες στα οπλα,απιστευτο γελιο με κορυφαιες ατακες και ειναι γενικα κατι το ιδιαιτερο στο σορο που βγαζουν απο μετριοτητες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα να γραψω πρωτες εντυπωσεις..ακομα κανει update(δε πηρε ωρα..) , να πω οτι σαν πρωτη ματια απο αποψη κατασκευης , σου δειχνει τα λεφτα της σε αντιθεση με το ps4... για το μοχλο δε , δε το συζηταω...μερα με την νυχτα..(το μονο που με χαλασε-αλκαλικες μπαταριες ρε microsoft...ακομα?-αλλα οκ , απο ποιοτητα σκιζει κα φαινεται η διαφορα μεταξυ ds & xbox controller..) , το δευτερο που με χαλαει αλλα δε θα σκασω κιολας-γιατι ρε γμτ τουβλο τροφοδοτκο ΚΑΙ παλι???και επισης δεν θυμαμαι αν ειχε υπωθει, παντως ενω δε ζοριζεται ακουω ενα γουργουρητο(αλλα την εχω κυριολεκτικα διπλα μου- στο γραφειο).Μεχρι στιγμης αυτα.Α! και να πω οτι το headset που δινει η ms ειναι χιλιες φορες καλυτερο απο την ψειρα της sony...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά την κονσόλα την έχει κανένας σας όρθια; Έχω δει πως η Microsoft δεν επιτρέπει να την έχει κάποιος όρθια διότι δεν έχουν σχεδιάσει το Bluray Drive για αυτό το πράγμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά την κονσόλα την έχει κανένας σας όρθια; Έχω δει πως η Microsoft δεν επιτρέπει να την έχει κάποιος όρθια διότι δεν έχουν σχεδιάσει το Bluray Drive για αυτό το πράγμα.

 

Δεν ειναι σχεδιασμενη να στεκεται ορθια. Ακριβως λογω bluray και λογω κατανομης βαρους επισης. (εσωτερικα εχει μια μεγαλη ψυκτρα και απο φυσικης αποψης δε θα ηταν το καλυτερο να ειναι η ψυκτρα καθετα, καθως προκαλει μεγαλυτερο bending στη μητρικη πλακετα)

 

Τωρα αν εσυ θες να κανεις το κομματι σου και να τη βαλεις ..καθετα, καντο, αλλα μην κατηγορεις την MS μετα, αν το bluray σου πεταχτει εξω. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα να γραψω πρωτες εντυπωσεις..ακομα κανει update(δε πηρε ωρα..) , να πω οτι σαν πρωτη ματια απο αποψη κατασκευης , σου δειχνει τα λεφτα της σε αντιθεση με το ps4... για το μοχλο δε , δε το συζηταω...μερα με την νυχτα..(το μονο που με χαλασε-αλκαλικες μπαταριες ρε microsoft...ακομα?-αλλα οκ , απο ποιοτητα σκιζει κα φαινεται η διαφορα μεταξυ ds & xbox controller..) , το δευτερο που με χαλαει αλλα δε θα σκασω κιολας-γιατι ρε γμτ τουβλο τροφοδοτκο ΚΑΙ παλι???και επισης δεν θυμαμαι αν ειχε υπωθει, παντως ενω δε ζοριζεται ακουω ενα γουργουρητο(αλλα την εχω κυριολεκτικα διπλα μου- στο γραφειο).Μεχρι στιγμης αυτα.Α! και να πω οτι το headset που δινει η ms ειναι χιλιες φορες καλυτερο απο την ψειρα της sony...

Καλά κάνει και έχει τούβλο τροφοδοτικό. Βοηθάει στις θερμοκρασίες. Επίσης το γουργουρητο που ακούς είναι μάλλον επειδή το έχεις στο instant on . Λογικά είναι μπλε το φως οταν το κλείνεις. Βαλε το στο energy saver και θα κλείσει τελείως το one και το τροφοδοτικό θα γίνει πορτοκαλί (ή κίτρινο, δε θυμάμαι).Γενικά πάντως στην ποιότητα είναι μια σκάλα πάνω απο το ps4 στα πάντα.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...