Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v1


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αρκετή δεν είναι σε καμία περίπτωση η μνήμη των 500gb γιατί σκέψου με το που το αγοράζεις έχεις ελεύθερα κάπου στα 380gb, μπορείς να κάνεις επέκταση με εξωτερικό σκληρό δίσκο κανονικά. Εγώ έχω βάλει έναν seagate 2tb και είναι τούμπανο...

 

^ Αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη εγω σκεφτομουνα για την 500gb εκδοση του xbox one S ειναι αρκετη η μνημη? Επισης σε περιπτωση που θα θελησω να επεκτεινω την μνημη με καποιον εξωτερικο σκληρο γινεται?

 

 

Εγώ που έχω το παλιό με 500GB νομίζω είναι αρκετή η μνήμη. Τα saves αποθηκεύονται στο cloud, μπορείς να έχεις εγκατεστημένα 6-7 παιχνίδια, σβήνεις για να περάσεις άλλο και αν θες το ξαναεγκαθιστάς. Σε πειράζει δηλαδή να το βάζεις το βράδυ να κατεβαίνει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη εγω σκεφτομουνα για την 500gb εκδοση του xbox one S ειναι αρκετη η μνημη? Επισης σε περιπτωση που θα θελησω να επεκτεινω την μνημη με καποιον εξωτερικο σκληρο γινεται?

 

Τα 500 γίγια είναι για να έχεις μέσα γύρω στα 5 παιχνίδια. προσωπικά εγώ παίζω ταυτόχρονα 3 παιχνίδια μαξ, εχω στανταρ fifa, dirt rally, και το τρίτο το τερματίζω και βάζω άλλο στη θέση του. τα 500 γιγα μου είναι υπεραρκετά.

 

αν θες να τα εχεις όλα εγκατεστημένα, και να βγάζεις το ένα, να βάζεις άλλο. και να ξαναβάζεις κάποιο παλιότερο κτλ κτλ. θες 2tb τουλάχιστον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η λογικη που θελουν να ακολουθησουν και οι 2 μεγαλες εταιριες(Sony & Microsoft) ειναι οτι πλεον δεν θα βγαινουν νεες κονσολες αλλα αναβαθμησεις των ηδη υπαρχων κονσολων με αποτελεσμα τα παιχνιδια να παιζουν κανονικα σε ολες τις μελλοντικες νεες αναβαθμησεις κονσολων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ολο *** πηγαινε για εμενα?

 

Το ps4 neo θα ανακοινωθει επισημα στης 7 σεπτεμβριου 2016, τωρα για το ποτε θα βγει λογικα θα πουνε τοτε που θα το ανακοινωσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολο *** αλλα τεσπα..! Πιο πολυ ηθελα να μαθω για το αν γνωριζει κανεις ποτε βλεπουμε να βγαινουν το Neo και το scorpio

Τέλος του 17 φίλε μου και όπως σου είπαν και τα παιδιά θα ειναι μια αναβάθμιση της κονσόλας, όχι ακριβώς νέα γενιά αλλά με σημαντικές προσθήκες! Τα παιχνίδια θα παίζουν και στην τωρινή και στις νέες κονσόλες απλά θα έχουν διάφορες(4K εικόνα κλπ) στις νέες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχετικα με τα Skins, υπαρχει κανενα μαγαζι στην αθηνα το οποιο ειτε πουλαει (ισως να τα κανει και εγκατασταση)  ή μονο παραγγελια μεσω internet? (Επειδη το ασπρο Xbox one S δεν πολυ ταιριαζει με το σαλονι μου).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...