Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v1


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κατέβασα εχθές το Demo του Forza Horizon 3. Εξαιρετικό παιχνίδι. Η Αυστραλία καλύτερη σαν περιοχή από τη Γαλλία του Forza Horizon 2 κατά τη γνώμη μου. Απλά θέλει λίγο συνήθεια το γεγονός ότι οδηγείς στην αριστερή λωρίδα.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στην αρχή ξενέρωσα όταν εμαθα για Αυστραλία. αλλά ότι έχω δει στο ΥΤ φένεται καταπληκτικό! εννοείται δεν κατεβάζω ντέμο. θα περιμένω να βγει το παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις μια αρκετά μεγάλη περιοχή να εξερευνήσεις για demo, οπότε παίρνεις μια καλή γεύση του παιχνιδιού. Το έχω προπαραγγείλει το παιχνίδι, αλλά δεν περνάνε οι μέρες οι άτιμες. Προς το παρόν θα βολευτώ με αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς τουλάχιστον να κάνεις skip την εισαγωγή ή είναι σαν το 2 που είχα βαρεθεί να παίζω ξανά και ξανά τον αρχικό αγώνα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς τουλάχιστον να κάνεις skip την εισαγωγή ή είναι σαν το 2 που είχα βαρεθεί να παίζω ξανά και ξανά τον αρχικό αγώνα;

 

Έπαιξα εχθές για 1 ώρα. Το άνοιξα τώρα για να τσεκάρω αυτό που λες και έχεις δίκιο. Δυστυχώς το παίζεις από την αρχή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

γιατι το recore εχει μονο 40 ευρω? σπανιο για φρεσκο release και για παιχνιδι ms

 

Πάλι καλά γιατί δεν αξίζει για παραπάνω, κάτω του μετρίου βαθμολογίες από όλους: http://www.metacritic.com/game/xbox-one/recore?ref=hp

 

Δυστυχώς άλλο ένα "αποκλειστικό" αδιάφορο, εκεί έχει καταντήσει το gaming... οι φίλοι της κονσόλας καλύτερα να ξοδέψουν αλλού το budget τους.

 

edit:

 

Videos released of the long loading times has caused alot of backlash against Microsoft and Xbox One.

It can take more than two minutes to respawn in the Xbox One version of the new open-world action game ReCore, though sometimes it takes just three seconds.

 

http://www.maxconsole.com/threads/promising-recore-hampered-by-long-loading-times-on-xbox-one.42316/

 

Αν και όπως δείχνει οι χρόνοι φορτώματος δεν είναι το κύριο πρόβλημα του παιχνιδιού...ίσως αυτό να είναι και το τελευταίο καρφί για το παιχνίδι, αν δεν πιάσει στην αρχή παιχνίδι τέτοιου είδους τότε δε πιάνει ποτέ...

Επεξ/σία από keropi
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάλι καλά γιατί δεν αξίζει για παραπάνω, κάτω του μετρίου βαθμολογίες από όλους: http://www.metacritic.com/game/xbox-one/recore?ref=hp

 

Δυστυχώς άλλο ένα "αποκλειστικό" αδιάφορο, εκεί έχει καταντήσει το gaming... οι φίλοι της κονσόλας καλύτερα να ξοδέψουν αλλού το budget τους.

 

Το budget έχει ήδη φύγει σε Horizon 3 και Gears 4 :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια μια ερωτηση.εχω εναν wd caviar blue 1tb τον οποιο τον ειχα στο pc.με μια θηκη μπορω να τον βαλω στο xbox one;η χρειαζεται καποιον με εξωτερικη τροφοδοσια;


επισης εχω βαλει αγγελια guitar hero live+κιθαρα στα 50 ευρω για οποιον ενδιαφερεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικά θα θέλεις εξωτερική τροφοδοσία, οι καινούργοι USB 3.0 δεν θέλουν τροφοδοσία αλλά επειδή εσυ θα τον κανείς απο εσωτερικό σε εξωτερικό θα χρειάζεται ρεύμα, πάρε ένα USB hub και θα κανείς τη δουλειά σου αφού πάρεις θήκη για τον σκληρό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης να θυμάσαι ότι για να παίξει στο Xbox One θα χρειαστεί format (τον κάνει το Xbox One). Δεν τον δέχεται αν δεν είναι προσαρμοσμένος στο Xbox One και φυσικά θα κάνεις back up τα αρχεία σου διότι θα σβηστούν ότι έχεις βάλει μέσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...