Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v1


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το fifa μπορεις να το παιξεις κανονικα,απλως πρεπει να ενεργοποιησεις τον κωδικο που σου δινει δωρεαν για το ea access ,Μια βδομαδουλα νωριτερα , καλα ειναι .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το fifa μπορεις να το παιξεις κανονικα,απλως πρεπει να ενεργοποιησεις τον κωδικο που σου δινει δωρεαν για το ea access ,Μια βδομαδουλα νωριτερα , καλα ειναι .

Για ρην ακριβεια 10 ωρες μπορεις να παιξεις

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέμα δεν θα έχει γιατί είναι ποιτοική κατασκευή. αλλά γενικά όταν παίζει οριζόντια μια κονσόλα, αναπνέει καλύτερα.

ευχαριστω φιλε :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πηρα το batman της teltale σε δισκακι νομιζωντας οτι θα εχει  ολα τα επεισοδια τελικα ειχε το season pass μονο το οποιο δεν λειτουργει προσωρινα και δεν μπορω να κατεβασω το episode 2 ευτυχως θα περιμενω να τα παιξω ολα μαζι. τι χαζη μοδα ειναι αυτη να βγαζουνε δισκακι με season pass

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απλά υπέροχο μηχάνημα το s. ΕμφάνΙση φοβερή σε σχέση με το ντουλάπι το προηγούμενο. και  παρόλο που έχει ενσωματομένο το τροφοδοτικό, ΔΕΝ ακούγεται τίποτα. Είναι πιο αθόρυβο και απο το προηγούμενο το αθόρυβο! Δεν ξέρω τι μαύρη μαγεία έχει κάνει πάνω σε αυτο η microsoft.

 

Η ποιότητα κατασκευής ειναι εκπληκτική.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πηρα το batman της teltale σε δισκακι νομιζωντας οτι θα εχει  ολα τα επεισοδια τελικα ειχε το season pass μονο το οποιο δεν λειτουργει προσωρινα και δεν μπορω να κατεβασω το episode 2 ευτυχως θα περιμενω να τα παιξω ολα μαζι. τι χαζη μοδα ειναι αυτη να βγαζουνε δισκακι με season pass

 

Που να δεις που σε λίγο δεν θα υπάρχουν καθόλου δισκάκια :P

 

Δεν είναι μακρυά (εγώ τα έχω αποτάξει δια παντός πλέον σε κονσόλες και PC).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που να δεις που σε λίγο δεν θα υπάρχουν καθόλου δισκάκια :P

 

Δεν είναι μακρυά (εγώ τα έχω αποτάξει δια παντός πλέον σε κονσόλες και PC).

 

Για να τρώμε 70άρια στην μάπα εσαεί; Και όχι, δεν ενδιαφέρονται όλοι για gamesharing (εκεί σαφώς πονάει λιγότερο το 35άρι)...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν μηχανημα δεν θα πω γιατί θα χαλασω την έκπληξη χεχεχεχε,οι φωτογραφίες το αδικουν .....Εντυπωσιακό και το νέο pad, γενικά όσοι είστε κάτοχοι της πρώτης κονσόλας θα εντυπωσιαστείτε .

Με το που το συνδεσα κάνει update 1070 mb .

Καλοριζικο ρε μαν,με το φατ  δεν μας ειπες τελικα τι εκανες!!!!το εφτιαξες?

Υ.Γ Καλοριζικη  και στον σωκρατης g η νεα του κονσολα παρεπιπτοντως.Βγαλτε ρε μαγκες καμια φωτο να τις θαυμασουμε εμεις που εχουμε την χοντρη ακομα εκδοση. :P :)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aγορασα κ τους δυο media players

 

Eβαλα το στικακι με τις ταινειες κ παιζει αψογα

 

Το μονο παραπονο ειναι οτι δεν παιζει full screen .... Δυστηχως... κ αυτο ειναι πολυ ασχημο....

 

Στον duplex αυτο το λευκο φοντο ειναι πολυ σπαστικο....

 

Εχεις βρει καμια ακρη???

Ποιο λευκο φοντο, τα controls λες? Αμα πατησεις μια φορα τον κερσορα εξαφανιζονται εμενα παιζει κανονικα full screen παντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιο λευκο φοντο, τα controls λες? Αμα πατησεις μια φορα τον κερσορα εξαφανιζονται εμενα παιζει κανονικα full screen παντως.

Αναφερομαστε παντα στο xbox ε... Εμενα ο player δεν κανει full screen ... Παιζει κανονικα αλλα καλυπτει οταν κανω full screen μονο το 80% της οθονης...Το υπολοιπο ειναι λευκο..Εχω μια 42 plasma Επαιξα κ με τις ρυθμισεις της στο aspect αλλα τιποτα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο χθες το απόγευμα μέχρι σήμερα το πρωί το είχα αφήσει ανοιχτό (οχι standby) να κατεβάζει και να κάνει εγκατάσταση παιχνίδια.

 

Οχι μόνο δεν ζεστάθηκε. Τα πλαστικά ήταν κρύα. (καμία σχέση που με το ps4 ακόμη και σε standby είναι ζεστούτσικο). Αν δεν έβλεπα το κουμπί αναμένο θα νόμιζα ότι έχει κάνει autoshutdown.

 

Κρίμα που δεν έβγαλε η MS από την αρχή αυτή την κονόλα.

 

 

 

 

 

20160922_194155.jpg

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...