Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v1


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κάθε πότε ανανεώνονται τα Games with Gold; 

 

Κάθε 1η και 16η μέρα του μήνα. Κάθε φορά μπαίνει από ένα παιχνίδι για Xbox One και ένα για Xbox 360 που όμως παίζεται και στο Xbox One. Επίσης η λίστα ανακοινώνεται κάθε φορά περίπου στις 25 του προηγούμενου μήνα.

Έχω μια ερώτηση. Είχα αγοράσει πριν περίπου ένα 7μηνο ένα χειριστήριο έξτρα στο οποίο δυστυχώς το αριστερό αναλογικό κάνει νερά. Δεν πιάνει καλά η πάνω και κάτω κατεύθυνση. Το πάω στο μαγαζί που το πήρα(public) ή παίρνω τηλέφωνο τη Microsoft Ελλάδος και ζητάω αντικατάσταση; Επίσης ξέρει κανείς πόσο καιρό διαρκεί η επισκευή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάθε 1η και 16η μέρα του μήνα. Κάθε φορά μπαίνει από ένα παιχνίδι για Xbox One και ένα για Xbox 360 που όμως παίζεται και στο Xbox One. Επίσης η λίστα ανακοινώνεται κάθε φορά περίπου στις 25 του προηγούμενου μήνα.

 

Έχω μια ερώτηση. Είχα αγοράσει πριν περίπου ένα 7μηνο ένα χειριστήριο έξτρα στο οποίο δυστυχώς το αριστερό αναλογικό κάνει νερά. Δεν πιάνει καλά η πάνω και κάτω κατεύθυνση. Το πάω στο μαγαζί που το πήρα(public) ή παίρνω τηλέφωνο τη Microsoft Ελλάδος και ζητάω αντικατάσταση; Επίσης ξέρει κανείς πόσο καιρό διαρκεί η επισκευή;

Μιλάς με Microsoft

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποιος παίζει horizon 3 ας τσεκάρει το Shelby μου εχει ανέβει το tunning και οποιος θελει μπορει να το κατεβασει στο δικο του shelby gt350 το gamer tag μου dimitrisdim14

0-97km/h 1.9 sec

0-160km/h 4.5 sec

Τελική ταχύτητα 433 km/h

 

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν ξεκίνησα το gears 4!οι πρώτες ώρες του παιχνιδιού είναι ότι πιο βαρετό έχω παιξει τελευταία..είναι τραγικοί οι τύποι..σίγουρα το παιχνιδι θα βρει ρυθμό αργότερα αλλά ήταν κάτι που μου έκανε τρελή εντύπωση..ακόμα και τεχνικά το παιχνίδι δεν μπορεί να δείξει τις αρετές του από τα άθλια set pieces που έχουν διαλέξει!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν ξεκίνησα το gears 4!οι πρώτες ώρες του παιχνιδιού είναι ότι πιο βαρετό έχω παιξει τελευταία..είναι τραγικοί οι τύποι..σίγουρα το παιχνιδι θα βρει ρυθμό αργότερα αλλά ήταν κάτι που μου έκανε τρελή εντύπωση..ακόμα και τεχνικά το παιχνίδι δεν μπορεί να δείξει τις αρετές του από τα άθλια set pieces που έχουν διαλέξει!!

Νομιζω οτι γενικα δεν θα το ευχαριστηθεις οσο θες/περιμενεις το campaign αν κρινω απο το (και καλα)αρνητικο review του gamespot.

http://www.metacritic.com/game/xbox-one/gears-of-war-4/critic-reviews

 

Το καλο ομως ειναι οτι φενεται να εχουν κανει καλη δουλεια στο multiplayer κομματι,και εν μερη αυτο ειναι και το σημαντικοτερο δεδομενου του οτι εκει θα φυγουν και οι περισσοτερες ωρες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορω να καταλαβω γιατι δεν δινουν πλεον σημασια στο campaign. Υπαρχουν και ατομα που θελουν να παιξουν μονο campaign. Μου τη δινει πολυ αυτο τελευταια :mad:

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρομοίως. Τόσα χρόνια GoW multiplayer πρέπει να έχω παίξει έως 30 λεπτά. Τους προηγούμενους τίτλους τους είχα πάρει μόνο για το campaign. Αν είναι έτσι όπως τα λένε, τότε με βλέπω να γλυτώνω την αγορά του 4.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρομοίως. Τόσα χρόνια GoW multiplayer πρέπει να έχω παίξει έως 30 λεπτά. Τους προηγούμενους τίτλους τους είχα πάρει μόνο για το campaign. Αν είναι έτσι όπως τα λένε, τότε με βλέπω να γλυτώνω την αγορά του 4.

 

Μια από τα ίδια. Κι αν δεν τη γλιτώσω, σίγουρα θα το αγοράσω και θα το πουλήσω μόλις τερματίσω το campaign ή θα το πάρω όταν πέσει αρκετά η τιμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα update για την άποψη μου για το gears 4!το παιχνίδι μετά από τις δύο πρώτες βαρετές ώρες βρίσκει ρυθμό και γίνεται επιτέλους gears με ωραίες μάχες εχθρούς και περιοχές..τεχνικα είναι άρτιο και πλέον μαζί με uncharted είναι στα πιο όμορφα παιχνίδια που έχω δει φέτος!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα είναι η αρχή που παίζεις ενάντια στα dee bees που δεν το κάνει και τόσο ωραίο, μετά που πας vs swarm είναι το κλασικό gears. Αν και εμένα μου άρεσε γιατί ήταν κάτι νέο.

Και το τέλος είναι επικό! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eχω προβλημα με την αγορα του Horizon 3 απο το HK store.  Ενω εφτιαξα κανονικα paypal λογαριασμο HK και προσθεσα και καρτα κανονικα. Οταν παω μεσα απο το xbox one να κανω την αγορα , μου λεει ορι δεν γινεται να προχωρησει και να επιλεξω αλλη μεθοδο πληρωμης!

 

Καμια ιδεα για το τι μπορω να κανω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...