Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v1


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπορειτε να στειλετε προσωπικο μυνημα απο το www.xbox.com?

 

Γιατι εμενα ενω μεχρι χτες με αφηνε κανονικα σημερα δεν με αφηνει και μου βγαζει συνεχεια αυτο το μυνημα

"Δεν είναι δυνατή η αποστολή του μηνύματος αυτήν τη στιγμή. Προσπαθήστε ξανά σε λίγο."

Ναι έστειλα κανονικα πριν λιγη ώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

γνωριζεις αν μπορει να βγαλει ηχο σε BT speaker?

 

Δεν το έχω δοκιμάσει, αλλά δεν νομίζω να υπάρχει πρόβλημα από τη στιγμή που εκπέμπουν σε BT handsfree

 

EDIT: Μπορεί να λέω βλακείες, εδώ βλέπω αναφέρει ότι δεν περνάνε ήχο μέσω ΒΤ. Όμως είμαι σίγουρος ότι την είχα δει αυτή τη λειτουργία σε ένα video review..

https://support.xbox.com/el-GR/xbox-on-windows/accessories/connect-and-troubleshoot-xbox-one-bluetooth-issues-windows-10

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχουν ακόμα 32bit browsers? 

Oi 64bit ειναι ακομα τοσο unstable που δεν τους εμπιστευομαι να τους βαλω.

 

 

Edit: Και πλεον μπορω να στειλω κι εγω προσωπικα μυνηματα απο το www.xbox.com.

Μαλλον το φτιαξανε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oi 64bit ειναι ακομα τοσο unstable που δεν τους εμπιστευομαι να τους βαλω.

 

 

Edit: Και πλεον μπορω να στειλω κι εγω προσωπικα μυνηματα απο το www.xbox.com.

Μαλλον το φτιαξανε.

Να σου πω, τρέχω chrome 64bit από όταν ήταν beta, Waterfox εδώ και πολλά χρόνια, το unstable που λες πρώτη φορά το ακούω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνωμη που το ακους απο εμενα αλλα το οτι κατι δουλευει σε εσενα καλα δεν σημαινει οτι δουλευει παντου καλα και σταθερα.

 

Διαβασε λιγο το ιντερνετ να δεις τι λενε ολοι ειδικα για το waterfox.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνωμη που το ακους απο εμενα αλλα το οτι κατι δουλευει σε εσενα καλα δεν σημαινει οτι δουλευει παντου καλα και σταθερα.

 

Διαβασε λιγο το ιντερνετ να δεις τι λενε ολοι ειδικα για το waterfox.

 

 

Πάντως αν κρίνουμε από εσένα το αντίθετο συμβαίνει...Σε εσένα δεν δουλεύει σχεδόν τίποτα καλά και σε όλους τους άλλους είναι εντάξει. Αν ανατρέξουμε στο συγκεκριμένο thread και δούμε μηνύματα σου από πέρσι, γιατί σε θυμάμαι, όλα είναι για κάποιο πρόβλημα που εντόπισες/σε ενόχλησε/χάλασε...Δεν λέω ότι ρωτάς κακώς, για να μην παρεξηγηθώ, αλλά σου είπε ότι είναι stable και του επιτήθησε λες και θίχτηκες. Συνήθως λίγες είναι οι φορές που θα βρεις πραγματικό πρόβλημα στο xbox, στον chrome και γενικά σε τέτοια προϊόντα είτε software είτε hardware. Στη δικιά σου περίπτωση ή είσαι τόσο άτυχος και όλα γίνονται σε εσένα ή πραγματικά το ψάχνεις πολύ το κάθε τι που συμβαίνει...

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως αν κρίνουμε από εσένα το αντίθετο συμβαίνει...Σε εσένα δεν δουλεύει σχεδόν τίποτα καλά και σε όλους τους άλλους είναι εντάξει. Αν ανατρέξουμε στο συγκεκριμένο thread και δούμε μηνύματα σου από πέρσι, γιατί σε θυμάμαι, όλα είναι για κάποιο πρόβλημα που εντόπισες/σε ενόχλησε/χάλασε...Δεν λέω ότι ρωτάς κακώς, για να μην παρεξηγηθώ, αλλά σου είπε ότι είναι stable και του επιτήθησε λες και θίχτηκες. Συνήθως λίγες είναι οι φορές που θα βρεις πραγματικό πρόβλημα στο xbox, στον chrome και γενικά σε τέτοια προϊόντα είτε software είτε hardware. Στη δικιά σου περίπτωση ή είσαι τόσο άτυχος και όλα γίνονται σε εσένα ή πραγματικά το ψάχνεις πολύ το κάθε τι που συμβαίνει...

Εννοειτε οτι το ψαχνω πολυ το καθε τι που συμβαινει στη κονσολα μου και οχι μονο.

 

Οτιδηποτε εχω ποσταρει οτι εχω παθει στην xbox one s 2tb κονσολα μου ειναι πραγματικο και οχι μονο αυτο αλλα εχω παρει και τηλεφωνο την Microsoft hellas αλλα και εχω ποσταρει στο xbox support community μην τυχον και μου προτεινουν καμια λυση γιατι τις περισσοτερες, αν οχι ολες τις φορες αυτη ηταν η "λυση" που μου λεγανε να κανω στην Microoft hellas.

 

Ειδικα οταν πρωτοαγορασα το xbox one s 2tb εκει να δεις προβληματα που ειχε.

Κολλαγανε παιχνιδια κ.τ.λ. μετα απο 2-3 system updates ψηλοεστρωσε σε αυτο το θεμα και τα ετρεχε τα παιχνιδια χωρις να κολλαει.

Ισως ηταν γιατι ημουν απο τους πρωτους που αγορασαν την νεα τοτε κονσολα της Microsoft.

 

Αν τωρα σε εσενα δουλευουν ολα τελεια ή απλα δεν εχεις κατσει να το ψαξεις οσο εγω για να δεις οτι μερικα δεν δουλευουν και τοσο καλα ειναι δικο σου θεμα οχι δικο μου.

 

Στο ps4/ps4pro που ειχα/εχω γιατι δεν μου εχουν παρουσιασθει τοσα προβληματα?

Και τα προβληματα που μου εχουν παρουσιασθει δεν ειναι τοσο σημαντικα οπως του xbox one s 2tb(Π.χ. να κολλαει εντελως το παιχνιδι).

Ζητημα να εχει και Χ1......

Ποσώς με ενδιαφερει αν με πιστευεις ή οχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά δεν μου επιτέθηκε, είπε κάτι σωστό. Το ότι τρέχει σε μένα GG δεν πάει να πει ότι τρέχει σε όλους. Σε αυτό καλά τα λέει.

Εκεί που είναι λίγο "άδικος" είναι στο ότι εντάξει δεν έτρεχε μια έκδοση σωστά, (χωρίς να ξέρω και πότε δοκίμασε) βγαίνουν συνέχεια νέες, λίγο δυσκολάκι να μην τρέχουν σταθερά.

Ξέρω είμαι off-topic 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...