Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v1


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

25 λίρες ήταν πέρσι στο αγγλικό Amazon και ο κωδικός έπαιζε με οποιοδήποτε account (όχι μόνο UK). Το μόνο κακό ήταν ότι ήθελε αγγλική διεύθυνση αλλά εφόσον μιλάμε για digital προϊόν, οποιαδήποτε τυχαίo αγγλικό address και να έβαζες η προσφορά δούλευε μια χαρά. Κι εγώ μετάνιωσα που δεν πήρα άλλον ένα κωδικό, θα είχα ησυχάσει για 2 χρόνια σερί. Δυστυχώς δεν ήξερα ότι μπορείς να κάνεις stack συνδρομές.

 

Για να δούμε αν θα έχουμε και φέτος κανα θαύμα, γιατί 45+ ευρώ δεν δίνω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ρε παιδιά το έχετε πάρει τόσοι και βάζετε βιντεάκια και άρθρα άλλων, γιατί δεν γράφετε τις δικές σας εντυπώσεις και για μας που δεν το έχουμε πάρει; :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^ γιατί τα βιντεάκια και τα άρθα στο google μας βρίσκουν 100% σύμφωνους. και για όσους δεν είμαστε youtubers, ή αρθρογράφοι, ένα απλό copy paste αρκεί.

 

 

Xbox One X: 80.000 κονσόλες στην πρώτη εβδομάδα
 

 

http://www.vg24.gr/xbox-one-x-80-000-sales-first-week/

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά το έχετε πάρει τόσοι και βάζετε βιντεάκια και άρθρα άλλων, γιατί δεν γράφετε τις δικές σας εντυπώσεις και για μας που δεν το έχουμε πάρει; :)

https://youtu.be/O6JbbMBYju8

Εκτενές review προς το τέλος του μηνα. Είναι λίγο πρόχειρο λογο πολυ περιορισμένου χρόνου και το βίντεο γυρίστηκε αργά το βράδυ. Όσο χιούμορ γίνεται το βάλαμε, σειρά σας να γελάσετε! :)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκτενές review προς το τέλος του μηνα. Είναι λίγο πρόχειρο λογο πολυ περιορισμένου χρόνου και το βίντεο γυρίστηκε αργά το βράδυ. Όσο χιούμορ γίνεται το βάλαμε, σειρά σας να γελάσετε! :)

Το λα το παχύ  το σαλονικιώτικο μου αρέσει :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^ γιατί τα βιντεάκια και τα άρθα στο google μας βρίσκουν 100% σύμφωνους. και για όσους δεν είμαστε youtubers, ή αρθρογράφοι, ένα απλό copy paste αρκεί.

 

 

Xbox One X: 80.000 κονσόλες στην πρώτη εβδομάδα

 

 

http://www.vg24.gr/xbox-one-x-80-000-sales-first-week/

80.000 κονσολες στη Μ.Βρετανια να συμπληρωσω, οχι παγκοσμιως..

Ρε παιδιά το έχετε πάρει τόσοι και βάζετε βιντεάκια και άρθρα άλλων, γιατί δεν γράφετε τις δικές σας εντυπώσεις και για μας που δεν το έχουμε πάρει; :)

Η κονσολα αποδιδει πολυ καλυτερα απο το προ σε παρα πολλους τομεις, καποιες πρωτες εντυπωσεις εχω γραψει κ την προηγουμενη εβδομαδα.

 

Το Hype ισχυει στην περιπτωση του Χ στο επακρο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Guys καλησπερα. Αγορασα το πρωι το xbox one X και παρατηρησα κατι διαφορετικο στο xbox button του χειριστηριου,σε σχεση με εκεινο του απλου xbox one μου. Πρεπει να το πατήσω μεχρι το τερμα και με περισσοτερη δυναμη (σε σχεση με εκεινο του παλιου μου one) ,ωστε να βγαλει το pop up μενου για home,settings κτλ. Το εχει παρατηρησει αλλος αυτο στο xbox one x ή να παω το χειριστηριο πισω??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Guys καλησπερα. Αγορασα το πρωι το xbox one X και παρατηρησα κατι διαφορετικο στο xbox button του χειριστηριου,σε σχεση με εκεινο του απλου xbox one μου. Πρεπει να το πατήσω μεχρι το τερμα και με περισσοτερη δυναμη (σε σχεση με εκεινο του παλιου μου one) ,ωστε να βγαλει το pop up μενου για home,settings κτλ. Το εχει παρατηρησει αλλος αυτο στο xbox one x ή να παω το χειριστηριο πισω??

 

το χειριστήριο του S και του Χ έχει κάποιες διαφορές σε σχέση με του πρώτου ΧΒΟΧ ΟΝΕ, οπότε πιθανών να οφείλεται σε αυτό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω δοκιμάσει το χειριστηριο του s σε φιλο μου. Η ανταπόκριση του home button είναι άμεση. Γι'αυτο ρωτάω κάποιον κάτοχο Χ, να μου πει την άποψη του, μήπως εχω πέσει σε ελαττωματικό controller.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ONE s θα παίξει στα 200 ευρώ τις επόμενες ημέρες. Πολυ καλή τιμή για όποιον ψάχνεται.

 

https://www.enternity.gr/Article/Games/News/To-Xbox-One-S-ανοίγει-την-ελληνική-Black-Friday-με-προσφορά/45153.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...