Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v1


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν αγοράσει κάποιος που έχει gold, ένα παιχνίδι με εκπτωση. Μετά τη λήξη της Gold έχει κάποιο θέμα με το παιχνίδι? Προφανώς τα δωρεάν του gold τα χάνεις μέχρι να ανανεώσεις συνδρoμή, με τα εκπτωτικά τι παίζει??

 

Εχω δει στα 16ευρώ το m.e andromeda και αυτή τη στιμή λέει με 1 ευρώ αγοράζεις ένα μήνα gold

Επεξ/σία από Socratis_g
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Αν αγοράσει κάποιος που έχει gold ένα παιχνίδι με εκπτωση. Μετά τη λήξη της Gold έχει κάποιο θέμα με το παιχνίδι? Προφανώς τα δωρεάν του gold τα χάνεις μέχρι να ανανεώσεις συνδρωμή, με τα εκπτωτικά τι παίζει??

 

Εχω δει στα 16ευρώ το m.e andromeda και αυτή τη στιμή λέει με 1 ευρώ αγοράζεις ένα μήνα gold

Δε χάνεις το παιχνίδι αν δεν έχεις πλέον συνδρομή gold.Το ίδιο ισχύει και στο plus

του psn. Προσοχή μόνο στην αυτόματη ανανέωση για το gold πρέπει να την απενεργοποιήσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε χάνεις το παιχνίδι αν δεν έχεις πλέον συνδρομή gold.Το ίδιο ισχύει και στο plus

του psn. Προσοχή μόνο στην αυτόματη ανανέωση για το gold πρέπει να την απενεργοποιήσεις.

 

ούτε θέλει ανανέωση της gold για να παίξεις τα εκπτωτικά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν αγοράσει κάποιος που έχει gold, ένα παιχνίδι με εκπτωση. Μετά τη λήξη της Gold έχει κάποιο θέμα με το παιχνίδι? Προφανώς τα δωρεάν του gold τα χάνεις μέχρι να ανανεώσεις συνδρoμή, με τα εκπτωτικά τι παίζει??

 

Εχω δει στα 16ευρώ το m.e andromeda και αυτή τη στιμή λέει με 1 ευρώ αγοράζεις ένα μήνα gold

 

Όλα τα Mass Effect (και το Andromeda) τα έχει το EA Access με 25 ευρώ / έτος. Αν λήξει βέβαια η συνδρομή δεν το έχεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο ακριβως το πακετο ειχα παρει περσι black friday απο τον γερμανο, με την διαφορα οτι ειχε μαζι και μια 3month gold card και η τιμη ηταν στα 178Ε. οποτε δεν αξιζει φετος!

https://www.germanos.gr/product/xbox-one-500gb-white-special-edition-quantum-break/20325093/

 

τελικα παραλαβατε κανονικα την προσφορα του γερμανου στα 119E? ή αποδειχθηκε ψέμα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε καλη τιμη βρηκα το assasins origins στο сdkeys 42 ευρω 

49 έχει στο store και αν πάρεις τα credits από goldxbox.gr στα 43 νομίζω είναι πιο συμφέρων και χωρίς το ρίσκο των cdkeys

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλα τα Mass Effect (και το Andromeda) τα έχει το EA Access με 25 ευρώ / έτος. Αν λήξει βέβαια η συνδρομή δεν το έχεις.

 

Είμαι γενικά αρνητικός με τέτοιου είδους συνδρομές, σε στυλάκι τύπου Netflix που θέλουν να γυρίσουν τη βιομηχανία του gaming.

 

Θέλω ενα παιχνίδι να το έχω δικό μου και να το βάζω και να το βγάζω όποτε μου καπνίσει, οταν το τερματίσω να το βάλω και αγγελία.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι γενικά αρνητικός με τέτοιου είδους συνδρομές, σε στυλάκι τύπου Netflix που θέλουν να γυρίσουν τη βιομηχανία του gaming.

 

Θέλω ενα παιχνίδι να το έχω δικό μου και να το βάζω και να το βγάζω όποτε μου καπνίσει, και αν το τερματίσω να το βάλω και αγγελία.

Ο συνδυασμός των δύο είναι το καλύτερο πιστεύω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...