Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v1


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Btw στο Hong Kong store σε αρκετά παιχνίδια (όχι σε όλα) οι προσφορές για Black Friday είναι αρκετά καλύτερες.

 

Το ΝΒΑ 2k18 για παράδειγμα έχει κάπου 35 ευρώ για τους Gold, το ολοκαίνουριο Assassin's Creed Origins μόλις 30, το Assetto Corsa+Season Pass στα 17 ευρώ από 30, το Project Cars 2 στα 33, το Fifa18 28 ευρώ κ.ο.κ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά κι εγώ πήρα την σκέτη 12μηνη Xbox Live. To EA Access δεν συνδέεται καν για να μου δείξει πόσο υπόλοιπο έχω (σίγουρα κανα 6μηνο), επιπλέον δεν είναι εποχή για πολλά έξοδα...

 

Να σημειώσω πάντως ότι εν αντιθέσει με πέρσι το Amazon δεν ζήτησε αγγλική διεύθυνση. Ακόμα και το invoice address το άφησα στην ελληνική και το δέχτηκε μια χαρά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ έχει όλες τις προσφορές μαζεμένες από όλα τα store

http://www.xbox-now.com/en/deal-list

Δηλαδη το forza motorsport 7 στο store της αιγυπτου κανει 19$ ;

Πως μπορουμε να το αγορασουμε τοτε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ξενέρωσα με την τιμή του 12μηνου XBL στο εγγλέζικο άμαζον. Κάθε πέρυσι και καλύτερα. :/

 

Δεν θα αγοράσω, θα το αφήσω να λήξει το Δεκέμβρη και μετά αν βγάλει κάποιο game που με ενδιαφέρει θα βάλω καμιά τρίμηνη. Τα exclusives που με ενδιαφέρουν εξάλλου τα έχω σε δισκάκι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δες αν σε συμφέρει: Link.png Site: 12Months Xbox Live Gold + 12 Months EA Access

το τσιμπησα χιλια ευχαριστω μου εκατσε κουτι μονο που εκανα βλακεια και εχασα τον ενα μηνα εξτρα που εδινε στο gold αμα ανοιγες το auto renewal

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγόρασα κι εγώ την προσφορά στα 51 ευρώ την ετήσια συνδρομή Gold και EA Access + τον 1 επιπλέον μήνα από την ενεργοποίηση της αυτόματης ανανέωσης. Πλέον ζητάει Αγγλική διεύθυνση το Amazon, αλλά ευτυχώς έχω κι έβαλα. Πάντως πλήρωσα με ελληνική κάρτα και έκανε γύρω στα 10 λεπτά να επιβεβαιωθεί η παραγγελία. Οι κωδικοί ενεργοποιήθηκαν κανονικά όμως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη το forza motorsport 7 στο store της αιγυπτου κανει 19$ ;

Πως μπορουμε να το αγορασουμε τοτε;

 

Με λίγα λόγια, βαζεις στο λογαριασμό microsoft μια διεύθυνση της χώρας που θες, αγοράζεις μια gift card από 3ο site για τη χώρα που θες, και από το site της microsoft αγοράζεις το παιχνίδι κάνοντας χρήση της giftcard, έχοντας αλλάξει πρώτα την τοποθεσία στη χώρα που θες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια χρειαζομαι τα φωτα σας. Σκεφτομαι να αγορασω το xbox one s. Δεν εχω ιδεα απο κονσολες ομως. Η τελευταια που ειχα ηταν ps1. Για να παιζω ονλαιν πρεπει να πληρωνω καποια συνδρομη; και αν ναι ποσο; π.χ θελω να παιζω φιφα, οβεργουοτσ κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To gold είναι απαραίτητο για να παίζεις online και σου δίνει κάθε μήνα δώρο 3 παιχνίδια.

 

Το game pass πληρώνεις για να έχεις πρόσβαση με μια μεγάλη βιβλιοθήκη παιχνιδιών

 

 

Παιδια χρειαζομαι τα φωτα σας. Σκεφτομαι να αγορασω το xbox one s. Δεν εχω ιδεα απο κονσολες ομως. Η τελευταια που ειχα ηταν ps1. Για να παιζω ονλαιν πρεπει να πληρωνω καποια συνδρομη; και αν ναι ποσο; π.χ θελω να παιζω φιφα, οβεργουοτσ κλπ

Εγώ πάντως έκανα την άχρηστη αγορά μου λόγω BF, πήρα τη βάση Vertical Stand για το one S από τα public στα 10€ από 20€ που έχει κανονικά

(και από 5€ που θα έπρεπε να κοστίζει κανονικά)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αποτι ειδα στο us store εχουνε βαλει πολλα παιχνιδια του original one στο gamepass δοκιμασα με vpn και δεν με αφηνει να τα κατεβασω εχει βρει καποιος κανα τροπο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ έχω gamepass λόγω αγοράς του one λές να τα έχει και σε μένα?


παιδιά πως μπορώ να δω από το pc ποια παιχνίδια αγόρασα και ποιες είναι οι συνδρομές μου σε xbox live και game pass?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νέος κάτοχος και εγώ Xbox One και έχω 2-3 απορίες, αν θέλετε με βοηθάτε.

Έχει κάποιες προσφορές για τα Gold members και βλέπω έχει μια επιλογή Αγορά ως Δώρο,

δηλαδή μπορώ να το αγοράσω και να στείλω δώρο το παιχνίδι (κωδικό) σε ένα φίλο με Xbox One;

Αυτός πρέπει να έχει Gold συνδρομή ή βάζει τον κωδικό και το κατεβάζει;

Έκανα βλακεία και στο game pass αντί να πάρω τον 1 μήνα με 1 ευρώ πήρα τις 14 μέρες free, μπορώ να το αναιρέσω;

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...