Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v1


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

15 hours ago, kostiger said:

66 metascore τo State of Decay...

Ένα θα πώ. Το 1ο του έδωσα 2 ευκαιρίες, και τις δύο στο μισάωρο το πολύ έφαγε διαγραφή.
Αυτό το έβαλα για να το δώ και έπαιξα ένα 4ωρο σχεδόν, πρίν λίγο το έκλεισα από 22:30 περίπου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 ώρες πριν, JohnVani18 είπε

Ένα θα πώ. Το 1ο του έδωσα 2 ευκαιρίες, και τις δύο στο μισάωρο το πολύ έφαγε διαγραφή.
Αυτό το έβαλα για να το δώ και έπαιξα ένα 4ωρο σχεδόν, πρίν λίγο το έκλεισα από 22:30 περίπου.

Εφαγες κολλημα κοινως. Δωσε περισσοτερες εντυπωσεις εαν και εφοσον σημειωσεις προοδο αν θελεις.

Επεξ/σία από kostiger
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το έχω δοκιμάσει ακόμα αλλά φίλος μου είπε ότι όλα τα multiplayer θα είναι ανοικτά για όλους ανεξαρτήτως συνδρομής αυτό το Σαββατοκύριακο. Ισχύει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 hours ago, kostiger said:

Εφαγες κολλημα κοινως. Δωσε περισσοτερες εντυπωσεις εαν και εφοσον σημειωσεις προοδο αν θελεις.

Δεν ξέρω αν ήταν κόλλημα ή όχι, αλλά μου φάνηκε τίμιο παρόλα τα προβλήματά του..

Πχ 10 κιλά Motion blur.. Bloom ηλίου στο θεό.. Animations για κλάματα.. Popping μέχρι εκεί που δεν πάει.. Επίσης τα objective δεν είναι απόλυτα ξεκάθαρα, ειδικά στην αρχή.

Αλλά αφού μπείς στο πνεύμα και καταλάβεις τι και πως πρέπει να κάνεις, περνάς ευχάριστα. Σαν zombie apocalypse simulator και στα mechanics νομίζω είναι πάρα πολύ τίμιο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τίποτα. :) Να σημειώσω πως έχω το βασικό One. Ελπίζω στο Χ, ακόμη και στο S, να τρέχει καλύτερα. Θέλει πολύ δουλειά ακόμη το παιχνίδι. Οπτικά είναι ένα μιξ μεταξύ 360 και One..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, JohnVani18 είπε

Τίποτα. :) Να σημειώσω πως έχω το βασικό One. Ελπίζω στο Χ, ακόμη και στο S, να τρέχει καλύτερα. Θέλει πολύ δουλειά ακόμη το παιχνίδι. Οπτικά είναι ένα μιξ μεταξύ 360 και One..

Ναι το ειδα στην υπογραφη σου. Στο Χ ειναι native 4K οπτε μαλλον θα ειναι πολυ καλυτερα τα πραγματα, αλλα η αποδοση του κι εκει προβληματικη ειναι. Θα το μαζεψουν αλλα εχει γινει ζημια στην απηχηση του παιχνιδιου ηδη. Το Metacritic δικαζει και καταδικαζει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Psycho_Warhead είπε

Δυνατό το X

Έβγαλες συμπέρασμα.....γιατί δεν ποσταρεις και όλες τις αναλύσεις σε όλα τα AAA multiplatform games από DF να δούμε τι γίνεται;

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο Hong Kong τελικά το Forza Horizon 4;

Αν βασιστούμε στο concept art που διέρρευσε και επιβεβαιώθηκε πως είναι έγκυρος και πιστοποιημένος συνεργάτης της Microsoft, φαίνεται πως το νέο Forza Horizon μετά την Αυστραλία θα μας παρουσιάσει το Hong Kong.

 

forza-horizon-4.jpg

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...