Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v1


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Περιμένω από την MS να δείξει αυτά που αναμένω πολύ, δηλαδή Ori and the Will of the Wisps, Ashen, Below, The Last Night ειδικά τα Ashen, Below έχει φάει ρεκόρ καθυστερήσεων από τότε που ανακοινώθηκε. Άντε και κανά Halo spin-off. Από τις AAA παραγωγές το πόνημα της CD Projekt  Cyberpunk μου φτάνει και μου περισσεύει.

Επεξ/σία από Ren_of_Heavens
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλο βλακείες δίνει αυτή Μικροαπαλή.

Στις 30/5/2018 στις 8:48 ΠΜ, pollop είπε

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, labrosviz είπε

Παιδιά μια ερώτηση . Το Xbox x ενώ είναι κλειστό θερμαίνεται ...είναι φυσιολογικό αυτό?για ποιο λόγο το κάνει?

θα το εχεις βαλει να μην κλεινει αλλα να μπαινει σε αναμονη

https://support.xbox.com/en-US/xbox-one/console/learn-about-power-modes

 

Επεξ/σία από postfire
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ωραίος ο κοστιγεκρ, να συμπληρώσω πως οι φοβεροτρομερες εκπτωσεις ξεκινούν 7/6/2018. 

Η πρώτη μεγκατον σε αλλα νεα, λεει πως η ΜΣ αγοραζει η αγόρασε τη δημιουργό του Forza Motorsport. Θα δουμε συντομα αν σκάσει και η οφισιαλ είδηση. Αν δεν διαψευστω στην Ε3 θα εχουμε περάσει στην φαση που πολλές φορες εχω περιγράψει εδω μεσα ως building/development phase. Θα αγοραστουν στοχευμενες εταιρείες που θα δίνουν first party games.Τα πρώτα δείγματα θα τα δουμε στο νεο χβοχ το 2020-21, δυόμιση με τρια χρονια απο τωρα όσο ειναι και ο κύκλος ενός ΑΑ(Α) παιχνιδιού. Επιτέλους δείχνει οτι το καράβι σωθηκε, φεύγουμε απο την stabilisation phase.

 

Επεξ/σία από hexenlord
ορθογραφια
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, hexenlord είπε

ωραίος ο κοστιγεκρ, να συπληρωσω πως οι φοβεροτρομερες εκτωσεις ξεκινούν 7/6/2018. 

Η πρώτη μεγκατον σε αλλα νεα, λεει πως η ΜΣ αγοραζει η αγόρασε την δημιουργό του Forza Motorsport. Θα δουμε συντομα αν σκάσει και η οφισιαλ είδηση. Αν δεν διεψευστω στην Ε3 θα εχουμε περάσει στην φαση που πολλές φορες εχω περιγράψει εδωμεσα ως building/development phase. Θα αγοραστουν στοχευμενες εταιρείες που θα δίνουν first party games.Τα πρώτα δείγματα θα τα δουμε στο νεο χβοχ το 2020-21, δυόμιση με τρια χρονια απο τωρα όσο ειναι και ο κύκλος ενός ΑΑ(Α) παιχνιδιού. Επιτέλους δείχνει οτι το καράβι σωθηκε, φεύγουμε απο την stabilisation phase.

Να το δουμε κιολας πρωτα, υπαρχουν σαφεστατες ενδειξεις δεν το συζητω, αλλά πρεπει να δειξουν πραγματα στην Ε3.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, kostiger είπε

Να το δουμε κιολας πρωτα, υπαρχουν σαφεστατες ενδειξεις δεν το συζητω, αλλά πρεπει να δειξουν πραγματα στην Ε3.

Απο το στόμα σου και στου σπενσερ τ'αυτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορώ να το αγοράσω από εδώ https://www.microsoft.com/en-us/p/forza-horizon-2-standard---10th-anniversary-edition/BZG3C4Z62F00?activetab=pivot%3aoverviewtab

?

Από το Xbox one s το βρίσκω στα 15 ευρώ ενώ απο την παραπάνω διεύθυνση το έχει 5 δολάρια. Όπως και το horizon 3 που τον έχει 25 δολάρια και στο store μέσω του Xbox 30 ευρώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά το Xbox one s πως κλείνει τελείως;😠 Έχω τσεκάρει όλες τις ρυθμίσεις αλλά τίποτα. Πατάω ¨turn off¨ κλείνει μεν και δεν ακούγεται τίποτα αλλά όταν πάω από πάνω του ακριβώς και βάζω κοντά το αυτί μου, ακούω το ανεμιστηράκι να λειτουργεί ακόμα! Έτσι είναι και σε εσάς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...