Προς το περιεχόμενο

Game of Thrones : Season 2 [Spoiler Free up till Season 1]


Kasrith

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

και που το κακό με αυτό?

Αν θες μπλα μπλα το ακους και απο την γυναικα σου.Δεν ειναι αναγκη να περιμενεις ενα χρονο.Καθως επισης το δευτερο βιβλιο της σειρας μονο μπλα μπλα δεν εχει (η καλυτερα εχει, αλλα εχει και πολυ δραση κατι που,ας πουμε οτι ειναι καλυτερο μια σειρα να προτιμαει να δειξει -αν και πιο ακριβο βεβαια απο αποψη κοστους).

Αλλιως υπαρχει παντα και η "τολμη και γοητεια"!!( που την θυμηθηκα!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι λογικο μια σειρά τέτοιων δυνατοτήτων να ξεκινάει με "πολύ μπλα μπλα" γιατί πολύ απλά έχει βάθος και πρέπει κάποια θεμέλια να τα ρίξει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και παλι όλη η γλύκα το GoT στο μπλα μπλα ειναι! Η δράση στα βιβλία ειναι 1-2 κεφαλαια σε σύνολο 800-900 σελίδων! Δωστε μπλα-μπλα και δολοπλοκίες στο λαο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θα περιμένω να ολοκληρωθεί ο κύκλος και μετά όλο μαζί.

Δεν αντέχω 1 επεισόδιο την εβδομάδα.

 

Μαζί σου. Καλοκαιράκι, 10 επεισόδια έτοιμα, και λιώσιμο χωρίς αναμονές. Καλά, ανατρίχιασα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαζί σου. Καλοκαιράκι, 10 επεισόδια έτοιμα, και λιώσιμο χωρίς αναμονές. Καλά, ανατρίχιασα...

 

Άλλη η χάρη του να σε αφήνει πάνω στο 'έκοψε τώρα το κεφάλι του Σταρκ το σπαθί ή όχι;' και να λες 'ποιος περιμένει μία βδομάδα :shock: !!!!".

Δεν το συζητώ ότι οι συζητήσεις με τους φίλους που επίσης βλέπουν τη σειρά, δίνουν και παίρνουν.

 

Aν έχεις έτοιμο το επόμενο επεισόδιο, δε λέει... Για να μη πω το χειρότερο ότι μπορεί να φας κάνα spoiler, ακόμη και μέσα σε μαγαζί, όχι μόνο από το internet (την έχω πατήσει έτσι με το Prison Break, όπου δεν είχα δει τα 4 τελευταία επεισόδια και έμαθα για το τί γίνεται, σε ουρά τράπεζας :mad: ). ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Και παλι όλη η γλύκα το GoT στο μπλα μπλα ειναι! Η δράση στα βιβλία ειναι 1-2 κεφαλαια σε σύνολο 800-900 σελίδων! Δωστε μπλα-μπλα και δολοπλοκίες στο λαο!

 

πέστα πέστα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΑιδες μια ερωτηση καθως τωρα ξεκινησα την πρωτη σεζον. Η σειρα βασιζεται στο πρωτο βιβλιο και μονο στο πρωτο? Γιατι εχω μπερδευτει λιγακι νομιζα οτι η σειρα βιβλιων λεγεται game of thrones και οτι ειναι 3-4. Η σειρα λεγεται song of fire and ice? Sorry για το offtopic αλλα εχω χασει λιγο τη μπαλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Γιατι εχω μπερδευτει λιγακι νομιζα οτι η σειρα βιβλιων λεγεται game of thrones και οτι ειναι 3-4. Η σειρα λεγεται song of fire and ice?

 

ανάποδα, Song of Ice and Fire λέγεται η σειρά των βιβλίων και Game of Thrones η τηλεοπτική σειρά (καθώς και ο τίτλος του 1ου βιβλίου), "χοντρικά" είναι 1 season per book, αλλά νομίζω ότι κάποιο βιβλίο μπορεί να γίνει και 2 season...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχα το είδα χθες αλλα μου φάνηκε σαν fan made (εκτός απο λίγα σκηνικά που δεν υπήρχαν στο προηγούμενο). Αν είναι αληθινό της παραγωγής, γουστάρω τέρμα επιλογή soundtrack.

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=HjIwKzBg0aI

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...