Προς το περιεχόμενο

Κυκλοφόρησε ο Firefox 10


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 60
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και σε μενα υπαρχει ακομα το βελακι. Εχω default θεμα. Στα πρόσθετα στην εμφανιση υπαρχει μονο αυτο το προεπιλεγμενο δεν εχω βαλει καποιο αλλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου φαίνεται πιο γρήγορος ο 10!

Εντωμεταξύ κατέβασε 17mb παρακαλώ ο updater!

17; εμένα ίσα-ίσα 10

 

στη χρήση δεν βλέπω διαφορά προς το παρόν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και σε μενα υπαρχει ακομα το βελακι. Εχω default θεμα. Στα πρόσθετα στην εμφανιση υπαρχει μονο αυτο το προεπιλεγμενο δεν εχω βαλει καποιο αλλο

 

 

Μάλλον δεν έχει να κάνει μόνο με το default θέμα... Εμένα μου δούλεψε όταν από το customize toolbar έβαλα το Restore Default Set... αλλά έτσι χάνεις πιθανότατα ότι customs έχεις κανει στο toolbar... δεν ξέρω αν αξίζει τον κόπο τελικά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μεν γρήγορο το chrome άλλα δυνατότητες και παραμετροποίηση του ff δεν το πλησιάζει, η ταχύτητα δεν είναι το παν για πολλούς δεν νοιάζει όλους αν σελίδα θα ανοίγει σε 0,05 η σε 0,03 ms

 

Μια απο τα ιδια :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Maxthon είναι 200% πιο γρήγορος απο τον Chrome!

Στον firefox δε μου αρέσει το πορτοκαλί κουμπί που είναι πάνω-πάνω γιατί δε μπορώ να επιλέξω με ευκολία τα tab που μου αρέσει να βρίσκονται στην κορυφή της οθόνης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Maxthon είναι 200% πιο γρήγορος απο τον Chrome!

Στον firefox δε μου αρέσει το πορτοκαλί κουμπί που είναι πάνω-πάνω γιατί δε μπορώ να επιλέξω με ευκολία τα tab που μου αρέσει να βρίσκονται στην κορυφή της οθόνης.

Link Αυτό σου κάνει; ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Maxthon είναι 200% πιο γρήγορος απο τον Chrome!

Στον firefox δε μου αρέσει το πορτοκαλί κουμπί που είναι πάνω-πάνω γιατί δε μπορώ να επιλέξω με ευκολία τα tab που μου αρέσει να βρίσκονται στην κορυφή της οθόνης.

 

 

αυτο μπορεις να το αλλαξεις αμα πας επιλογες και επιλεξεις εργαλειοθηκη μενου ,θα φυγει αυτο,επισης μπορεις να κατεβασεις τις καρτελες κατω οπως ηταν και παντα,εμενα παντως το βελακι μπροστα δεν δειχνει αμα δεν εχω πατησει πισω σε σελιδα :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...