Προς το περιεχόμενο

Αγορά λάποπ


patirgerasimos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα,

 

η ξαδέρφη μου σκέφτεται να αγοράσει Laptop. Είναι πολιτικός μηχανικός, και η χρήση μέχρι τώρα είναι office, intenet, skype Κλπ, autocad, και προγραμματα της 4Μ για στατικά κλπ, καμία ταινία...Θα ήθελε ένα μηχάνημα που να μπορεί και στο μέλλον να υποστηρίξει και άλλες εφαρμογές, μπορεί να το χρησιμοποιεί και η αδερφη της που είναι αρχιτέκτονας άρα παίζει κανα photoshop, rendering, google sketch up κλπ και γενικώς ψάχνει για ένα φορητό υπολογιστή που θα έχει διάρκεια στο χρόνο όσον αφορά επιδόσεις..

 

Επειδή ενδιαφέρει η φορητότητα μάλλον πάμε προς 15" οθόνη και το budget παίζει βαριά μέχρι 650 άντε 700.

 

Θα ήθελα έτσι μερικές ιδέες από εσάς!

 

είδα σε άλλο ποστ αυτό, http://www.kotsovolos.gr/site/product.jsp?catid=10101193#!prettyPhoto, η κάρτα γραφικών θα καλύπτει τις ανάγκες? Παιχνίδια ΔΕΝ θα παίζονται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν εχει προβλημα οπως καποια ατομα που ακουνε acer και δεν θελουν, αυτη ειναι η καλυτερη και πιο οικονομικη επιλογη και ακριβως για τη δουλεια που το θες φιλε μου. http://www.e-germanos.gr/e-germanos/products/showCloseUp.eg?productListId=58851&selectedCategoryId=475

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι οτι ειναι κακο για τα λεφτα του, μια χαρα προταση, αλλα ισως ειναι καλυτερο να παει σε νεας γενιας επεξεργαστη και ας ειναι ακριβοτερο... Ισως τα ντελ λογω εγγυησης που ειναι για επαγγελματικο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικά acer θα τόλμαγα μόνο από E-shop..αλλά γενικά δεν θέλω να κάνω μεγάλες αγορές γιατί σήμερα ειναι και αύριο δεν είανι..αλήθεια αν κλείσει πως εξασφαλίζομαι σαν αγοραστής?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...