Προς το περιεχόμενο

Συμβουλές / προτάσεις οικονομικο cabrio car


6xXx6

Προτεινόμενες αναρτήσεις

φαση εχει το σμαρτακι..χωραει 2 λαπτοπ πισω..χαχχα

ελατε ρε παιδια με τετοια λεφτα παιρνει μεγαλο cabrio opel astra twin top γιατι να δωσει τοσα λεφτα για 1 μικρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

το συγκεκριμένο smart δεν θα το επερνα με τιποτα δεν μου αρεσει σαν αυτοκινητο χιλιες φορες το FORTWO παρα αυτο.Το Honda CRX ειναι ολα τα λεφτα αλλα σκεφτομαι οτι θα εχει μεγαλη καταναλωση και τελη κυκλοφοριας θα πιανει κανα 260αρι <_<

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη εχω δει το copen απο κοντα (χωρις να εχω μπει μεσα) δεν καταλαβαινω πως μπορει να χωραει ανθρωπο πανω απο 1,70. Ειλικρινα, φαινεται σα μεγαλο παιχνιδι. Επισης δεν ξερω ποσο ευκολο θα ειναι να βρεις ανταλλακτικα, δεν εχει κυκλοφορησει καθολου τα προηγουμενα χρονια.

 

Κανα τετοιο http://www.car.gr/classifieds/cars/photos/1465861/ ξερω γω? Λογω μαρκας εχει κακιστη μεταπωληση, γιαυτο μπορεις να το βρεις σε καλες τιμες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολύ καλό φαίνεται το mg αλλα μαλλον τελικα θα καταλήξω σε αυτο http://www.mynextcar.gr/autos/31392-honda-crx-1-6-esi-pas (Βεβαια το ψαχνω ακομα ) με πονανε λιγο τα τελη αλλά τι να κανω καπου πρεπει να κανουμε και υποχωρησεις

 

υγ. το ειδα και εγω το daihatsu απο κοντα πολυ μικρο και ομορφο ακριβος οπως το θελω αλλα δεν ξερω αν χωραω μεσα :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ καγκουρια εχει υποστει το αμαξι ρε συ , (για μένα παντα) θα ηταν ανασταλτικος παραγοντας στο να δωσω τα χρηματα μου ... :unsure:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολύ καλό φαίνεται το mg αλλα μαλλον τελικα θα καταλήξω σε αυτο http://www.mynextcar...crx-1-6-esi-pas (Βεβαια το ψαχνω ακομα ) με πονανε λιγο τα τελη αλλά τι να κανω καπου πρεπει να κανουμε και υποχωρησεις

 

υγ. το ειδα και εγω το daihatsu απο κοντα πολυ μικρο και ομορφο ακριβος οπως το θελω αλλα δεν ξερω αν χωραω μεσα :-(

 

ειναι παρα πολλα 6.200 για αυτοκινητο 15 ετων.ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

ειναι παρα πολλα 6.200 για αυτοκινητο 15 ετων.ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ.

 

Κι αναρωτιόμουν από χτες που είδα το ποστ αν είμαι ο μόνος που το πιστεύει αυτό, αλλά δεν είπα κάτι μέχρι να δω αντιδράσεις! :P

 

+1 λοιπόν...απλά ΠΑΡΑ πολλά! Υπάρχουν πολύ καλύτερα στα λεφτά που διαθέτεις.

 

Αποστολή από το HTC Desire με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mάλλον έχετε δικιο αλλα αποσο εψαξα δεν το βρηκα κατω απο 5.000

επισης βρηκα αυτο που εχει πολλα εξτρα και είναι του 01 αντι του 98

http://www.car.gr/classifieds/cars/view/1586441/ οσο αφορα το honda.

 

Σε mr2 αν κοιταξω μεχρι ποσα χρηματα να ειναι?? γενικα έχω καταλήξει αναμεσα στο honda-mr2-coupen.Kαι τα τρία διαφορετικά μεταξύ τους anyway εχω περιεργα γουστα... :rolleyes:

 

ΥΓ.Ευχαριστώ για την βοήθεια σας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εαν παλι τα κυβικα δεν σε ενδιαφερουν εδω.

Link

 

αλλιως αλλες επιλογες καλυτερες απο αυτες που βλεπεις τοσο καιρο..

Link

Link

παντως με 9 χιλιαρικα ευρω στο ξαναλεω βρισκεις vw eos η opel astra twin top που για εμενα ειναι κορυφη σε αυτη την κατηγορια για καμπριο ασχετα αμα δεν παω τους γερμανους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποιος εχει 9 χιλιαρικα την σημερον ημερα για αυτοκινητο

εκτος αυτου τα συγκεκριμενα τα θεωρω καμπριο μαουνες

(προσωπικη αποψη) εχω ξεκαθαρισει τι ψαχνω και μαλλον προς mr2 κλείνω thanx for help

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...