Προς το περιεχόμενο

Σεμιναρια SAP


ilias8513

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Επειδη στο google μονο αυτο βρηκα κι εγω, ρωταω μηπως καποιος εχει κατι αλλο υποψιν του..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεδομένου οτι υπάρχουν και οι εξετάσεις για την πιστοποίηση θεωρώ πως θα υπάρχει κάποιο φροντιστήριο. Θα ρωτήσω στην σχολή όταν ανέβω κ ίσως σου εχω απάντηση.

 

Στο δικό μου κλάδο το SAP είναι το Α κ το Ω για την δουλειά μου. Το ελληνικό MSc δίνει το μάθημα του sap ως μάθημα επιλογής κ μάλιστα με αρκετά μικρό αριθμό φοιτητών ικανό να εξυπηρετήσει(5 ανά εξάμηνο). Αν δεν με πάρουν αυτό το εξάμηνο....αναγκαστικά θα χρειαστώ φροντιστήριο για την πιστοποίηση.

 

android.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεδομένου οτι υπάρχουν και οι εξετάσεις για την πιστοποίηση θεωρώ πως θα υπάρχει κάποιο φροντιστήριο. Θα ρωτήσω στην σχολή όταν ανέβω κ ίσως σου εχω απάντηση.

 

Στο δικό μου κλάδο το SAP είναι το Α κ το Ω για την δουλειά μου. Το ελληνικό MSc δίνει το μάθημα του sap ως μάθημα επιλογής κ μάλιστα με αρκετά μικρό αριθμό φοιτητών ικανό να εξυπηρετήσει(5 ανά εξάμηνο). Αν δεν με πάρουν αυτό το εξάμηνο....αναγκαστικά θα χρειαστώ φροντιστήριο για την πιστοποίηση.

 

android.png

 

σε ποιο κλαδο εισαι...?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχει σημασία.....μπορείς να συμμετάσχεις. Αν σε ενδιαφέρει κάνε και ένα τηλεφωνάκι στην Ελληνική Εταιρία Logistics μήπως παίζει τίποτα δωρεάν για ανέργους.

 

Δεν ξέρω την ιδιότητα σου, αν είσαι μέλος της EEL πάντως και φοιτητής το παρακολουθείς τσάμπα απότι μου είπαν (και θα το εξακριβώσω εντός της εβδομάδας για να δω αν θα πάω τσάμπα ή αν θα πρέπει να βρω ακόμα 100 ευρώ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειμαι μελος ουτε φοιτητης αλλα αποφοιτος. Απλα ψαχνω καποιο σεμιναριο πιο μακροχρονιο για SAP, σε αυτο θες 100 ευρω μονο για μερικες ωρες. Εχω στειλει mail και στην SAP Hellas αλλα δεν εχω λαβει απαντηση ακομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα και αυτό που είναι για την πιστοποίηση TERP10 http://www.erp4students.eu/ που αποτελεί οnline e-learning εκμάθηση από το πανεπιστήμιο του Duisburg - Essen. Το κόστος είναι λιγάκι υψηλό (ενδεικτικά να σου πω, πως σε μας στο MSc η ειδική τιμή είναι 500 ευρώ......) αλλά πιστεύω πως θα σε καλύψει σε αυτό που θες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαινεται πολυ ενδιαφερον, απλα δεν καταλαβα αν η τιμη 570 ευρω που λεει ειναι για ατομα που ηδη σπουδαζουν ή για τον οποιοδηποτε. Αν ειναι αυτη η τιμη ειναι μια χαρα αναφορικα με τις 180 ωρες που λεει οτι διαρκει. Επισης δε καταλαβα αν παρεις το πιστοποιητικο στις εξετασεις που λεει, αν μπορεις να το παραλαβεις αυτο απο Ελλαδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...