Προς το περιεχόμενο

Windows 8 Consumer Preview στις 29 Φεβρουαρίου


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Σε Ελληνική έκδοση, άραγε, θα βγεί η beta ;;

Ειχε βγει στο παρελθον καποια public beta σε ελληνικη γλωσσα? Εαν δεν με απατα η μνημη μου οχι, οποτε θεωρητικα μια απτα ιδια θα ισχυει και εδω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 135
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ειχε βγει στο παρελθον καποια public beta σε ελληνικη γλωσσα? Εαν δεν με απατα η μνημη μου οχι, οποτε θεωρητικα μια απτα ιδια θα ισχυει και εδω.

 

Η γέρικη μνήμη μου πάει να θυμηθεί κάτι για τα Seven με ελληνικά, μπορεί κανείς να με επιβεβαιώσει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το έχω δοκιμάσει μιας και ακόμα δεν έβαλα w8 αλλά για εσάς που το έχετε δεν του ρίχνεται μια ματιά;

 

How To Quickly & Easily Disable The Metro User Interface In Windows 8

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Edit : Όταν βγεί , μπορείτε να την κατεβάσετε από εδώ :

Windows 8 Consumer Preview

Ξερετε αν θα μπορουμε να τα περασουμε απο τα WDP ή παλι πρεπει να τα καψουμε σε dvd/usb?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερετε αν θα μπορουμε να τα περασουμε απο τα WDP ή παλι πρεπει να τα καψουμε σε dvd/usb?

Μπορείς να το τρέξεις σε VirtualMachine...

Εγώ αυτό θα κάνω πάντως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς να το τρέξεις σε VirtualMachine...

Εγώ αυτό θα κάνω πάντως...

Εγω το τρεχω σε αλλο partition,απλα δε ξερω αν μπορω να κανω upgrade απο τα win8 ή αν θα πρεπει να κανω clean install απο usb/dvd?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω το τρεχω σε αλλο partition,απλα δε ξερω αν μπορω να κανω upgrade απο τα win8 ή αν θα πρεπει να κανω clean install απο usb/dvd?

Και τα δύο μπορείς να τα κάνεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ektor θα έχει ημερομηνία λήξης η consumer preview και πιθανότατα δεν θα αναβαθμίζεται στην retail έκδοση, όταν αυτή κυκλοφορήσει. Επομένως ότι στήνεις, μη το στήνεις για μια ζωή.. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ektor θα έχει ημερομηνία λήξης η consumer preview και πιθανότατα δεν θα αναβαθμίζεται στην retail έκδοση, όταν αυτή κυκλοφορήσει. Επομένως ότι στήνεις, μη το στήνεις για μια ζωή.. ;)

Μεχρι το καλοκαιρι ομως,εχουμε πολυ χρονο μπροστα μας για να απολαυσουμε οτι στηνουμε!;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...