Προς το περιεχόμενο

Call Of Duty: Black Ops 2


shooterg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

sotiri δεν αναφερομαι σε εσενα προσωπικα απλα ειπα την γνωμη μου γενικολογοντας... :)

 

 

ενταξει και εγω ομως επειδη μπορει να ξεφυγα λιγο δικαιολογηθηκα...:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 398
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παιδια πανω στον ενθουσιασμο εκανα φορματ σημερα μετα απο 1 χρονο και ξεχασα ενοειτε να παρω saves.αν καποιος μπορει να κανει την καλη πραξη να μου στειλει ενα πμ.ημουν σχετικα νωρις στο παιχνιδι

εκει που γινεται η φαση με τον μενεντες και την κορη του

αλλα βαριεμαι ελλεινα να το ξαναρχισω.εκδοση θειου δυστυχως ή ευτυχως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια πανω στον ενθουσιασμο εκανα φορματ σημερα μετα απο 1 χρονο και ξεχασα ενοειτε να παρω saves.αν καποιος μπορει να κανει την καλη πραξη να μου στειλει ενα πμ.ημουν σχετικα νωρις στο παιχνιδι

εκει που γινεται η φαση με τον μενεντες και την κορη του

αλλα βαριεμαι ελλεινα να το ξαναρχισω.εκδοση θειου δυστυχως ή ευτυχως

Το τελειωσα, αν δεν σε πειραζει να κανεις replay τα missions, στειλε μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

640Χ480 παίζω με τις 2 690 μου ρε...

 

Πρέπει πραγματικά να το βλέπει σαν ευλογία που παίζει σε 1280*1024 με ενεργοποιημένα όλα τα φίλτρα.

 

Αν του καεί η οθόνη παίζει να παρατήσει το pc gaming και να πουλήσει το pc του ξέρω 'γω :Ρ

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοιτα απο τη πλευρα μου δε τσακωνομαι απλα δε μπορω να καταλαβω γτ τοσο πολυ υποστηριζει ο φιλος το cod...

 

Για τον απλούστατο λόγο οτι μου αρέσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλυσπερα,

θα ηθελα να μου πειτε πως μπορω να περασω ενα βιντεο στο ΣΤΕΑΜ απο το theater του ΒΟΙΙ.

και αν γινεται να το κατεβασω(απο το ΣΤΕΑΜ ή απο στο theater,αν γινεται,) ωστε να το ανεβάσω στο youtube.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Εδώ δείχνει ένα τρόπο. Αναφέρεται σε Xbox ή PS3, αλλά νομίζω ότι δεν θα διαφέρει η μέθοδος.

 

 

Θα χρειαστεί να έχεις και ένα λογαριασμό στο https://elite.callofduty.com/elitehd που θα τον έχεις κάνει link με το Youtube λογαριασμό σου.

 

Επίσης, θα βοηθούσε αν το BOII ήταν Black Ops 2 στο αρχικό post. Δεν μπορούμε να μαντεύουμε πού αντιστοιχεί το κάθε DO BO και SO, ήδη έχουμε αρχίσει να χάνουμε το μπαλάκι με τόσους τίτλους.

Εφόσον ζητάτε βοήθεια, προσπαθήστε να το κάνετε εύκολο σε όσους προτίθενται να βοηθήσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια επειδη πλησιαζω 55 lvl καπου διαβασα οτι μετα μηδενιζω και αρχιζω παλι. Κερδιζω κατι με το να το κανω αυτο; Μπορω να το αποφυγω;

Sorry για τις ερωτησεις αλλα 1η φορα παιζω cod (ναι και ομως :P)

 

Το multiplayer του ειναι πολυ εθιστικο..απο εποχη 1.6 cs ειχα να παιξω fps online..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...