Προς το περιεχόμενο

Call Of Duty: Black Ops 2


shooterg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αυτο δεν το εχω παιξει ..παντως στ προηγουμενα υπηρχε επιλογη prestige οπου μηδενιζεες με την θεληση σου και μετα ξανα ανεβαινες με νεα ομως διακριτικα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 398
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μια χαρά ήταν (τελείωσα το story) το παιχνιδάκι.. `Έδειξε ακόμα μια φορά ότι το duty είναι ο πρωτοπόρος και οι άλλοι ακολουθούν..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο δεν το εχω παιξει ..παντως στ προηγουμενα υπηρχε επιλογη prestige οπου μηδενιζεες με την θεληση σου και μετα ξανα ανεβαινες με νεα ομως διακριτικα...

 

Ναι απ'οτι βλεπω prestige λεγεται και τωρα και παει μεχρι 10. Εχω δρομο δηλαδη..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια επειδη πλησιαζω 55 lvl καπου διαβασα οτι μετα μηδενιζω και αρχιζω παλι. Κερδιζω κατι με το να το κανω αυτο; Μπορω να το αποφυγω;

Sorry για τις ερωτησεις αλλα 1η φορα παιζω cod (ναι και ομως :P)

 

Το multiplayer του ειναι πολυ εθιστικο..απο εποχη 1.6 cs ειχα να παιξω fps online..

 

Δεν μηδενίζωνται τα στατιστικά σου.

Απλα ξεκινάς με νεο prestige απο το level 1 αυτο σημαίνει οτι κλειδώνονται τα οπλα που είχες ξεκλειδώσει και τα perks. Οταν κάνεις prestige εχεις κάποια μπόνους οπως πχ περισσότερα custom slots για τον οπλισμό σου.

Δεν είναι υποχρεωτικό να κάνεις prestige, απο την άλλη μην το φοβάσαι διότι τα πρώτα level φευγουν αέρα. Εγω είμαι ηδη στο 3ό Prestige.

Αυτο με τα Prestige ξεκίνησε αν δεν με απατάει η μνήμη μου απο το MW2

 

Πράγματι το multiplayer είναι πολύ εθιστικό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λιωσε.......χαχαχαχα

 

Άνετααα!

 

Δεν μηδενίζωνται τα στατιστικά σου.

Απλα ξεκινάς με νεο prestige απο το level 1 αυτο σημαίνει οτι κλειδώνονται τα οπλα που είχες ξεκλειδώσει και τα perks. Οταν κάνεις prestige εχεις κάποια μπόνους οπως πχ περισσότερα custom slots για τον οπλισμό σου.

Δεν είναι υποχρεωτικό να κάνεις prestige, απο την άλλη μην το φοβάσαι διότι τα πρώτα level φευγουν αέρα. Εγω είμαι ηδη στο 3ό Prestige.

Αυτο με τα Prestige ξεκίνησε αν δεν με απατάει η μνήμη μου απο το MW2

 

Πράγματι το multiplayer είναι πολύ εθιστικό.

 

Τhanks, νομιζω οτι το χω το θεμα πλεον. Κοντευω για το 1ο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια οι χαρτες ειναι καλυτεροι απο του mw3? η τα ιδια?

 

Προσωπικα μ'αρεσουν, αρκετα διαφορετικοι μεταξυ τους (γραφικα, τακτικη) και με διαφορα μεγεθη :P

 

από cheat τι γίνεται; Έχει ενσωματομένω report για τους cheaters;

 

Μετα απο 50 ωρες δεν εχω συναντησει ουτε εναν. Εχει ναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

από cheat τι γίνεται;

 

επειδη θα το αγορασω και δεν θελω να κλαιω τα λεφτα μ σαν το mw3 εχουμε καμια αλλαγη η οπως λεει ο xaralas ειναι ολα οκ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...