Προς το περιεχόμενο

Toshiba USB Flash Drive 32GB - 14,9 € με δωρεάν μεταφορικά


Indiko_Xoiridio

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 102
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά το στικάκι το δικό μου είναι μάπα.

 

Δεν αντιγράφει τίποτα και κολλάει ότι πάω να του περάσω. Τι περίμενες. Μαιμουδιά γαμώτο.

 

Να δω τώρα πως θα τους το γυρίσω πίσω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα παρελαβα 2 toshiba stickακια.Κ τα δυο ειναι μουφα...Οποιος ξερει πως μπορουμε να κανουμε κατι για αν παρουμε τα χρηματα μας πισω ας το πει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ενα απλα το εβαλα να κανει ntfs format κ απλα δεν τελειωσε ποτε κ τωρα ουτε καν αναγνωριζεται πουθενα...Το αλλο το εβαλα να γεμισει,εκανε 4 ωρες σε usb 3 controller κ μετα δεν μπορουσε να διαβασει τιποτα απο τα αρχεια που του εβαλα...Ταχυτητα 2.5mb/sec max....Επισης αν δεις λενε 32.2gb capacity...Η πραγματικη χωρητικοτητα αυτων των usb ειναι 28.8GB...

Επισης απλα κανουν μπαμ οτι ειναι μουφα απο τα γραμματα πανω μεχρι την ποιοτητα κατασκευης κ την συσκευασια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ούτε καν θα το ανοίξω. Όπως είναι θα το επιστρέψω και θα ζητήσω επιστροφή χρημάτων και επιστροφή και των μεταφορικών. Αν αρνηθούν απλά θα με χάσουν από πελάτη και θα ακυρώσω άλλη μια αγορά που έκανα από αυτούς χθες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο livemycity. Μίλησα μαζί τους χθες. Τα μεταφορικά που θα πληρώσω να τους το στείλω πίσω. Τους είπα ότι αν είναι μαϊμού θα το επιστρέψω. Το δέχτηκαν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εστειλα στο livemycity.Μου ειπαν να παρω την ACS να ερθει σπιτι μου να τα παραλαβει με δικα τους εξοδα κ μολις τα παρουν κ διαπιστωθει το ελαττωμα θα παρω τα χρηματα μου πισω.Θα δουμε λοιπον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...