Προς το περιεχόμενο

Super deals Multirama ???


FatMan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παίδες εγω τσίμπησα μια 47αρα LG 47LE5500 στα 300ευρω!!!! μαζι με +5 χρόνια εγγύηση.

την είχαν 450ευρώ , πάω να πληρώσω με ενημερώνει ένας γνωστός μου πωλητής εκεί ότι έπεσε στα 300ευρώ και με το που πληρώνω έρχεται νεο mail με αλλαγές προς τα πάνω σε όλα. στάθηκα τυχερός σήμερα νομίζω :mrgreen:

γενικά μιλώντας μαζί του μου είπε ότι είχαν ξεκινήσει κανα 2 μέρες νωρίτερα οι προσφορές και φυσικά τα τοπ κομμάτια τα πήραν οι ίδιοι υπάλληλοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν και δεν πρόλαβα να πάρω κάτι από αυτά που ήθελα,

Αξίζουν πολλά συγχαρητήρια στον topic starter!!!

 

Ας ελπίσουμε ότι θα ακολουθήσουν και άλλες προσφορές!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άρα παιδιά υπάρχουν προιόντα ακόμα.

 

Εγώ πάντως θα κάνω την βόλτα μου πάλι αύριο μπας και τσιμπήσω τίποτα καλό ξεχασμένο.

 

Στο site κατέβασαν τa super deals ίσως για να πάει ο κόσμος από τα μαγαζιά.

 

Δεν ήταν και ψεύτικες τελικά οι προσφορές. Υπάρχουν ακόμα πάρα πολύ καλά κομμάτια βλέπω.

 

Απλά όσοι δεν πρόλαβαν κάτι καλό κράζουν.

 

θα πεταχτώ και Πλαίσιο να δώ μήπως έχει κάτι και αυτό γιατί συνήθως πάνε μαζί αυτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φρου φρου χωρις παρεξηγηση νομιζω οτι μας δουλευεις για ποιες εκπτωσεις μιλας και για ποσα κομματια μιλας,γιατι εαν 2 ατομα στην ελλαδα πηραν πχ το ταδε προιον στην ταδε τιμη που τελικα ητανε εκθεσιακα ε τοτε τι να πω(δεν εχω τιποτε προσωπικο μαζι σου αλλα νομιζω οτι ξεπερνας την υπερβολη)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε πλάκα με κάνεις; Διαβάζεις όσα γράφω. Πήγα σε 3 καταστήματα σήμερα και βρήκα προσφορές. Aπό το καναπέ σου μιλάς. Σε επαρχία δεν ξέρω. Θεσσαλονίκη είχε. Και Αθήνα από οτι λένε φίλοι.

 

Αστο οκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ μόλις κατάφερα να τσιμπίσω μια Canon IXUS 220 HS κι ένα Logitech Wireless Desktop MK710 Αγγλικό στα 109 & 19.90 ευρώ αντίστοιχα. Μου ήρθε κι ενημερωτικό email καταχώρησης. Η φωτογραφική μηχανή είναι άμεσα διαθέσιμη ενώ το πληκτρολόγιο κατόπιν παραγγελίας!!! Είδομεν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θεσσαλονικη απεναντι απο πλαισιο,πηγες εκει ναι η οχι.

εαν δεν πηγες μαλλον πρεπει να το αφησεις εσυ

 

πηγα στις 17.10 και δεν ειχε τιποτε ,ασε που μου δωσανε τηλ. χρησιμοποιημενη χωρισ να το αναφερουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.multirama...24&catid=010200

 

Εγω παντως τσιμπησα ενα και ας μην ερθει ποτε! :P

Πού φαίνεται στο παραπάνω λινκ πχ. ότι το λάπτοπ είναι εκθεσιακό κομμάτι;Πώς ενημερώνεται κάποιος που δεν ξέρει τίποτα για προσφορές και μπαίνει στο σάιτ και απλά βλέπει το συγκεκριμένο λάπτοπ και το παραγγέλνει;Δεν βλέπω κάτι που να το υποδηλώνει.

 

Καλά πουλάνε εκθεσιακά κομμάτια και δεν φαίνεται στις σελίδες τους σήμανση;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πού φαίνεται στο παραπάνω λινκ πχ. ότι το λάπτοπ είναι εκθεσιακό κομμάτι;Πώς ενημερώνεται κάποιος που δεν ξέρει τίποτα για προσφορές και μπαίνει στο σάιτ και απλά βλέπει το συγκεκριμένο λάπτοπ και το παραγγέλνει;Δεν βλέπω κάτι που να το υποδηλώνει.

 

Καλά πουλάνε εκθεσιακά κομμάτια και δεν φαίνεται στις σελίδες τους σήμανση;;;

δε θα με πείραζε και πολύ να ήταν εκθεσιακό ειναι καλή η τιμή και δεν καταπονούνται και πολύ στα ραφια αν ειναι ανοιχτα. αυτο που δεν καταλαβαινω ειναι γιατι γραφουν οτι ειναι κατοπιν παραγγελιας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οταν την δευτερη φορα τους πηγα την τηλεοραση πισω,ο διευθυντης μου ειπε(αν και χωρις υφακι αυτο πρεπει να το πω),οτι η τηλεοραση ηταν ανοιχτη μεσα στο κουτι.

Ετσι φωναξα τον πωλητη και τον ρωτησα μπροστα του εαν το κουτι ηταν ανοιχτο η οχι.

ο πωλητης του απαντησε οτι ηταν κλειστο και το ανοιξε παρουσια μου(για να δουμε στην ακρη εαν ειχε θυρα usb)βεβαια για κακη μου τυχη δεν την ανοιξε ολη ωστε να δω τα σημαδια.Στο τελος μου δωσανε τα λεφτα πισω

βεβαια δεν λεω οτι το μουλτιραμα κανει το ιδιο για αλλα προιοντα,απλως αναφερω την περιπτωση μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...