Προς το περιεχόμενο

Super deals Multirama ???


FatMan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δε θα με πείραζε και πολύ να ήταν εκθεσιακό ειναι καλή η τιμή και δεν καταπονούνται και πολύ στα ραφια αν ειναι ανοιχτα. αυτο που δεν καταλαβαινω ειναι γιατι γραφουν οτι ειναι κατοπιν παραγγελιας...

Το θέμα δεν είναι αν εσένα ή εμένα μας πειράζει το εκθεσιακό ή όχι.Το θέμα είναι αν φαίνεται κάπου ότι είναι εκθεσιακό.Υπάρχουν χρήστες που μπορεί να κάνουν παραγγελία χωρίς να ξέρουν τι παίζει.Είναι δυνατόν να μην είναι εμφανές κάπως;

 

Νομίζω ότι πριν πέσει η σελίδα τους το απόγευμα, αυτά τα προϊόντα φαίνονταν ότι ήταν σε προσφορά.Τώρα δεν το διακρίνεις από πουθενά.

 

Δεν είναι εκθεσιακό αυτό το λάπτοπ πχ. ή είναι καραγκιόζηδες;Ένα από τα 2 συμβαίνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Π.Χ αυτή εδώ Nikon Coolpix S9100 - 12.1 Mpixels - Φωτογραφική μηχανή - Ασημί τι είναι τώρα? Εγώ για καινούργια τι βλέπω οπότε μπορώ να την δεσμεύσω? Skroutz 216+

 

Τσίμπισα και μια Canon HV20 στα 29 ευρώ, αχρείαστη να ναι!!! :P £750.00 λίρες στα Amazon.uk

Απλά σκέφτομαι μήπως κανένας μέσα από το multirama μας δουλεύει!!!

ΤΕΛΟΣ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ας πάρει και κανένας άλλος! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Π.Χ αυτή εδώ Nikon Coolpix S9100 - 12.1 Mpixels - Φωτογραφική μηχανή - Ασημί τι είναι τώρα? Εγώ για καινούργια τι βλέπω οπότε μπορώ να την δεσμεύσω? Skroutz 216+

 

Μην ασχολείσαι καν με αυτήν...Έφαγα όλο τον κόσμο και όταν τη βρήκα ήταν εκθεσιακή και χρώματος μαύρου και μου είπαν ότι η ασημί είναι μόνο σε προσφορά και η οποία δεν υπήρχε ούτε για δείγμα...

Μαλλον παρέλειψαν να την βγάλουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τσιμπισα και εγω http://www.multirama.gr/products/product?pid=0609224&catid=010200 να δουμε κατα ποσο θα ερθει... αν και εχω καποιες αμφιβολιες γιατι ειμαι απο επαρχεια και μονο με αντικαταβολη μπορω να το παρω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην ασχολείσαι καν με αυτήν...Έφαγα όλο τον κόσμο και όταν τη βρήκα ήταν εκθεσιακή και χρώματος μαύρου και μου είπαν ότι η ασημί είναι μόνο σε προσφορά και η οποία δεν υπήρχε ούτε για δείγμα...

Μαλλον παρέλειψαν να την βγάλουν...

Κάτω τα χέρια απ' την μηχανή μου γιατί θα πλακωθούμε!!! :P

Και δεν είναι εκθεσιακή, τουλάχιστον εγώ καινούρια παρήγγειλα κι αν θέλεις να σου στείλω κι όλα τα screenshots που τράβηξα από τα διάφορα στάδια της παραγγελιάς!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τσιμπισα και εγω http://www.multirama.gr/products/product?pid=0609224&catid=010200 να δουμε κατα ποσο θα ερθει... αν και εχω καποιες αμφιβολιες γιατι ειμαι απο επαρχεια και μονο με αντικαταβολη μπορω να το παρω...

 

Πολύ καλή τιμή για το εν λόγω laptop, i5 cpu δεύτερης γενιάς και πολύ δυνατή κάρτα γραφικών class 2.

Παίζει τα πάντα νερό. Μακάρι να το πάρεις φίλε μου.

300€ κάτω απο τον ανταγωνισμό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τωρα παιζει μια χαρα το site, τι εχετε να χασετε, βαλτε παραγγελια κ οτι γινει, φορτωστε παιδια, φορτωστεεεεεεεε :-)

Κι άλλα? Άσε που αν τα πάρουμε αυτά που βάλαμε και περάσουν θα τρέχουμε να βρούμε δάνεια να τα πληρώσουμε!!! αχαχαχ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παιδες μολις χτυπησα την pentax k-r kit στα 299 και στο σκρουτζ ειναι στα 489 ο ανταγωνισμος νομιζω καλη προσφορα λεει κατοπιν παραγγελειας για να δουμε θα με παρουν αυριο και τη θα πουνε...; Καλη τιμουλα παντως

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...