Προς το περιεχόμενο

Super deals Multirama ???


FatMan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ε πατε καλα ρε??

Ειπε ο φιλος πριν...η προσφορα ηταν για τον μπαοκ, αρα τελειωσε.

Προφανως αυτα που θα βαλατε στην παραγγελια σας θα σας ερθουν του αγιου κουκου.

Η κατασταση ειναι τραγικη.αυτο ειναι το μονο σιγουρο

 

υ.γ

ΑΜΕΡΙΚΑΝΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑ!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε παραγγελία που είχα κάνει πριν από ένα χρόνο μου είχαν γράψει ότι:

"Οι προσφορές web αναφέρονται σε προιόντα που διατίθονται σε τιμές προσφοράς μόνο για αγορές μέσω του ηλεκτρονικού καταστήματος και παραλαβή στον χώρο σας. Αν έχετε επιλέξει προιόντα με προσφορά web και παραλαβή απο κατάστημα Μultirama κατά την παραλαβή θα τιμολογηθείτε με την λιανική τιμή του προιόντος".

Ξέρει κανείς αν ισχύει ακόμα αυτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε παραγγελία που είχα κάνει πριν από ένα χρόνο μου είχαν γράψει ότι:

"Οι προσφορές web αναφέρονται σε προιόντα που διατίθονται σε τιμές προσφοράς μόνο για αγορές μέσω του ηλεκτρονικού καταστήματος και παραλαβή στον χώρο σας. Αν έχετε επιλέξει προιόντα με προσφορά web και παραλαβή απο κατάστημα Μultirama κατά την παραλαβή θα τιμολογηθείτε με την λιανική τιμή του προιόντος".

Ξέρει κανείς αν ισχύει ακόμα αυτό;

 

Απο την στιγμή που η παραγγελία που κάνεις online σου επιτρέπει την επιλογή για παραλαβή απο συγκεκριμένο κατάστημα χωρίς να αλλάζει και την τιμή του προιόντος, ασφαλώς και δεν ισχύει κάτι τέτοιο. Δεν γίνεται να παραγγείλεις κάτι στα π.χ 20€ και όταν πάς εκεί να σου πούν 50€... Απλά δεν υπάρχει αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ τώρα διαβάζω αυτό: Oι αναγραφόμενες τιμές web των προϊόντων και υπηρεσιών ισχύουν για αγορές μόνο μέσω του ηλεκτρονικού μας καταστήματος. Για αγορές προϊόντων και υπηρεσιών μέσω των φυσικών μας καταστημάτων ισχύουν οι τιμές των αντίστοιχων καταστημάτων.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eπίσης έχει τα Creative gigaworks T20 και Logitech Z-10 στα 19€... :confused:

Too good to be true.

Παρήγγειλα τα Z-10 για να δούμε...

 

Εγώ τώρα διαβάζω αυτό: Oι αναγραφόμενες τιμές web των προϊόντων και υπηρεσιών ισχύουν για αγορές μόνο μέσω του ηλεκτρονικού μας καταστήματος. Για αγορές προϊόντων και υπηρεσιών μέσω των φυσικών μας καταστημάτων ισχύουν οι τιμές των αντίστοιχων καταστημάτων.

 

Μα αγορά μέσω του online ηλεκτρονικού καταστήματος θα κάνεις. Δεν πάς να τα πάρεις απευθείας απο το κατάστημα. Το ίδιο ισχύει σε όλες τις αλυσίδες που κάνουν προσφορές μέσω net.

Τα παραγγέλνεις online και τα παραλαμβάνεις απο το κατάστημα, οπότε ισχύει το "Oι αναγραφόμενες τιμές web των προϊόντων και υπηρεσιών ισχύουν για αγορές μόνο μέσω του ηλεκτρονικού μας καταστήματος". ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα δεν ισχυρίστικα τίποτα άλλο εγώ. Απλά έκανα copy-paste τι μου έγραφε ανάμεσα στο 1ο και 2ο βήμα πριν την ολοκλήρωση της παραγγελίας. Το θέμα είναι πως θα το ερμηνεύσουν οι νομικάριοι του καταστήματος πλέον. Γιαυτό τραβάτε μπόλικα sceenshots πριν και κατα την εκτέλεση της διαδικασίας.

 

Πάρτε ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε. Tripp Lite UPS battery

Το αφεντικό τρελλάθηκε.

Μόνο για σήμεραααααααααααααααααα 39 € από 1710,09 €!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρτε ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε. Tripp Lite UPS battery

Το αφεντικό τρελλάθηκε.

Μόνο για σήμεραααααααααααααααααα 39 € από 1710,09 €!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

98% έκπτωση...Το παλεύουν για το ρεκόρ γκίνες φαίνεται...χαχαχα

 

Όποιος παραλάβει MacBook Pro 17', περιμένω review...να γράψει αν ήταν κλειστό ή ανοιχτό κλπ. Κάτω από 500 νομίζω το είχαν, σωστά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια τελικα για να αγορασει καποιος σε αυτες τιμες(αν φυσικα υπαρχει κατι) ειναι απαραιτητο να κανει παραγγελια online?Ακομη ειναι απαραιτητο να λεει οτι το προιον ειναι αμεσα διαθεσιμο ή δεν παιζει ρολο αυτο?Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...